1500 km a befecskendező nélkül üzemanyag-szivattyú - klub az amatőrök a szállító- és minibuszok

Jó az összes többi.

Azt akartam, hogy a tapasztalatok megosztását a mozgás meghiúsult benzines szivattyú a tartályban.

Visszatérve a Fehéroroszországból, valahol N. Novgorod, mentem ki a pályára, sajnálom, hogy a bokrok. menne tovább, de a motor valami zakolbasilo, forgalma esett vissza 400, majd teljesen eltűnt. A következő indítási kísérlet semmit hiába. Nincs még kitörése. „Rendben, gyere” - villant át a fejemen őrült ötlet, szája mondta, hogy hallja a felesége és a gyerekek: „Lesz tölteni az éjszakát.”
Első gondolatok - szikra maradt a busz, és onnan a földre. 4. csavart gyertya, tedd a fedelet, csavarja az önindító, de nem - van egy szikra és vidám ez.
Benzin - volt a következő kísérletet. Lepörgettük cső Force hidegindítás - benzin folyt. Itt volt a fő hiba hibaelhárítás - szivárgó üzemanyag félrevezette. Már sötétedett. Helység - pusztában. Mi a teendő - Nem tudom. Úgy döntöttünk, hogy tölteni az éjszakát - alvás rajta. Valahogy elaludt pánik gondolkodás „mit csinálsz?”
Reggel kezdődött: felkészült valamilyen okból a fúvóka, azt mondják, van egy szikra, van benzin, így a számítógép nem nyitja meg a fúvókát, rastudy azt. Stile mindent, ami lehetséges, a biztosítékok - ép, feszültség mérés egy számítógépes chipet szerint Murzilka (nos, ő vette az út) - minden normális. Lett pont, mint egy kobra látta, és mivel minél közelebb van a kobra, a pontokat.
Kategória mínusz neposredtvenno a 1yu fúvóka - kattints. Fura. Lepörgettük a csövet benzo másodszor - benzin ek! Igen - ez melegebb. Talált bensonasosa relé (zöld közepén van rendezett) korotnul tápérintkezői - nem is a jele, hogy a szivattyú működik. Így melegebb pokol. Climb alatt Basik, meg egy darab egy benzines szivattyú - 12 V-os feszültség jön, a szivattyú csendes. Ez van.

Körül a nyílt terepen. A fejemben gondolatok az üveget, és a sűrített levegő kinyomja a palack goryuchku (ezáltal, amikor mosni fúvókák néhány VINNS). Igen, ez nem a karburátor. Itt nyomást 2,3-2,7 pont egy kézikönyvet a rámpát.

Ezután hajnalok - és mit nem egy nagy tartály goryuchku üveget. Davanut legalább a dugó 2 pont - és mehet is? De hogyan. Mentem lecsavarta a gáztartály sapka - Virtue, meredekebb akar csalni. Reshilsya- kivenni a dugót, kidobom szelep kinyílik olló (bocs, fúró otthoni balra) lyuk körülbelül 10 mm, húzza ki a ládákat mellbimbó FROM BESKAMERKI. Hogy örültem, hogy nálam van. Azt csempészni mellbimbóját fogó razdrochennuyu lyuk a dugó - jelentése! A kompresszor, rázza - nem növeli nyomást. Tehát valahol egy lyuk. Hallom fura zajokat a terület a bal oldali kerék - elnyelő. Ez nem kapja nyomást. Én meg a cső, le a járt útról, hogy egy darab tömlő csavart. Minden - a nyomás növekszik. Hat pont - próbál tenni, azt fogja és a standokon. 1,8 bar - időszakos, sebesség úszás. 2 pont - Hurrá, szerzett!

Leülünk, és menj. Ez érintette annyira jó mártogatós, de gyorshajtás lehet menni, és még előzni a teherautó, hogy 80 az autópályán hányás és csúszik gyorsulás sotochku. Egyszer elmentem egy pia - megyünk rokonai E-burg.

Nagyon érdekes volt, hogy tűrte. Azt jelenti, felhajtja a benzinkút - csavarja le a kupakot a kerék, akkor kanyargó az orsó egy forgalmi dugó, 2 pont a levegőt a tartályból a zaj és fütyörészve repül az égbe. Csak akkor lehetséges, hogy csavarja le a kupakot. Töltsük fel a tüzelőanyag. Cover, korobas semlegesre Basik elfordítva az oszlop, és ha nincs egy, akkor közvetlenül mellette utoléri 2 pont kompresszor és íme, akkor mehet tovább. Mint egy teljes tank, így gyakran kell szivattyúzni, mert a levegő térfogata a tartályban, amíg a legkisebb és fogyasztott gyorsabb. A feleségem mögött az üzemeltető a kompresszor állomás. „Nyomás, drágám.” „Van nyomás!” „Going eszköz segítségével 2 pont - jobb kanyar”

Általában elérte kin, sógora segített, hogy dobja a tartály, üzemanyag-szivattyú kivont. Rang - ellenállása 126 ohm - rendellenesség. Gyerünk, vettem egy új MASUMA látszik. Call - Resistance 3 Ohm - kiváló, amire szüksége van. Mi mindent a helyére - tenyésztettek, elment.

Sok szerencsét mindenkinek az úton.

Fedjük le gomb

A csövet az abszorber, amely elnyomja egy darab csövet. Található, a bal oldali elem, csak a kormány mögött

Egy sor „okoskodó basovod”

Kompresszor állomás vagy turbófeltöltéses, hogy bárki.

És én prosharen. Otthagytam az üzemanyag-szivattyú egységet. A fúró, mint 300 W és 400 W inverter
Ez csak az elemi - rozsdás pótkerék tartó

Én már több esetben Mastera2603 törődnek, hogy ahogy miatt kolhozhennyh saját készítésű ujja a vezérműtengely időzítő kiterjed. Itt nem segít semmit Apasna

HBO vpryskovyh HONDA S-MX (vezérli VEMS Samopal)
Átalakult egy befecskendező porlasztó Toyota Lite Ace YM40 (db): 3

Vissza az elejére

AlexNovsan. Arra gondoltam, a visszatérő vezetéket a szivattyú vagy csipet? Miért gondolják, hogy a visszatérő cső nem nyomást.

Alexandr: hogy egy tank, amely képes ellenállni a nyomásnak, mint 2 atm.

Szintén ilyen gondolat jutott.
De így csak, majd tart.
Tisztelet a találékonyság.

minden jog
Ennek megvan az az
Az a tény, hogy a bal, majd a jobb oldalon (Time Machine) Skype-groovi13 (mindig csatlakoztatva) 892438odin8716 Andrew 8914497076odin

Vissza az elejére

Groovi13: Arra gondoltam, a visszatérő vezetéket a szivattyú vagy csipet? Miért gondolják, hogy a visszatérő cső nem nyomást.

Nem, nem csukta. Végtére is, a nyomás a tartályban, hogy egy egységes. Ez összhangban van a levegő benzin mérlegelni a rámpán, a visszatérő ágba meg ugyanazt a nyomást és a meghajtó, nem ad önteni a tartályba. Általában az autó haladt.

Nem tudom, hogyan kell úgy felderengett bennem. Stressz talán. És ez a kobra, még csak nem is a saját vagy az autó, és a család számára. Mivel a Münchausen magát a mocsárból a haját

Még azt akartam kérdezni egy dolgot. Amikor belefutottam a fúvókát (ez most már tudom, hogy nem ez a helyzet), rohantam, hogy vizsgálja meg a titokzatos tárgy fúvókák ellenállással. És mivel tudja, - én nem találtam. Szerint Murzilka itt van - itt készült, de valójában semmi, még egy csipetnyi a vezetékeket. Ez nem lehet őket ott született. És van egy PC nem volt rajtam 3 chip, mind a kézi és kettő. Nos, legalább kapcsolatok egyezik a színe a vezetékeket.

Vissza az elejére

Az új típusú számítógép, van egy kellemetlen betegség - repülő kulcs injektorok. Azt tanácsolom, hogy változtassa meg, hogy előre vagy IRFZ44N IRLZ44N ez N-csatornás FET 30 rubel értékét. Felhívja 40 amper - unkillable. Ne felejtsük el a szigetelést a ház (csillám) + cső, vagy csökken a szálak a csavar, hogy fogja tranzisztor.

HBO vpryskovyh HONDA S-MX (vezérli VEMS Samopal)
Átalakult egy befecskendező porlasztó Toyota Lite Ace YM40 (db): 3

Vissza az elejére

Kapcsolódó cikkek