Javítás motorcsere fixáló motor Mercedes t1

Amikor megvásárolja az új sárga barátja, egyértelmű volt, hogy a kályha nem fúj. Az eladó természetesen azt állította, hogy visszavonta néhány drót és a munka 5 percig, de tudtam, hogy ha ő nem jelenti azt, fúj Khan motor, mert abban az esetben a hibás reosztátot fúj legalább egy sebesség. És még a sütőben nincs semmi. Tehát autó meleg box mellett, a cég szellemes barátok és viszketés. Javítása a tűzhely kezdett, mint valami spontán. Hittem először, hogy kötelezze a motor, akkor szétszedni. De a beszélgetés elkezdtem kicsavarni egy csavart a másik után csavar csavar és 15-20 perc elteltével a műszerfalon feküdt a gép mellett. Eltávolította a motor, ügyeljen arra, hogy mind a hiba, tekercs leégett. Nem világos, hogy ez volt az egyetlen kár. Életkor vagy túlterhelés. A szabad szemmel nem volt egyértelmű, hogy nekem ott valaki felmászott. Van nem ez volt az első.))) Egy kellemes meglepetés volt az új hűtőborda kályha. Általánosságban elmondható, hogy minden szétszedhető, mosott, és várja a holnapi motor hamarosan. Ezt megelőzően, sem az, ami nem olvassa el. Minden ösztönösen nagyon könnyű szétszedni. Ha nem kap megzavart fétis képek és az egész művelet egy órát vesz igénybe. 2 egy fétis. Ismét az autó minket piszkos, elhanyagolt, de életben!

szükséges:
-csavarhúzó kereszt
-fej 10 vagy 12)) Nem emlékszem
-szalaggal (ami nem tévesztendő össze a chipek a műszerfalon, azok azonosak egyetlen billentyű különböző csak a színe a vezeték) + Toll
-eldobható poharak (lehet egy kicsit, ízlés szerint) rögzítésére
-2 óra szabad idő

folyamat:
1) kapcsolja ki a vas része a műszerfal, amelyben a dinamikája 5-6 csavarok Kereszt
2) Kapcsolja ki a fedél körül a kormánykerék kapcsolók és fordulatok
3) vegye ki az összes gomb, jelek
4) le a forgácsot a gombok a műszerfalon elemek korábban aláírásával
5) Kapcsolja ki a 5-6 csavarokat egy torpedó, csak nem találtam őket, be vannak süllyesztve
6) távolítsa el a műszerfal mellé a gép belsejének vagy ha az eső vagy hó)
7) távolítsa el a tömlőbilincseket a (lehűtjük. A folyadékot öntünk nem szükséges!) (Ha van plusz pénz drain) sütőben szint sokkal magasabb, mint a folyadékszint
8) távolítsa el az oldalsó légcsatornák
9) vegye ki a készüléket a motorral
11) levehető pengeegységgei májusban a radiátor
10) a házból snimaotorom
12) Nyomja meg a motor maga

További én fotkali, tedd Like és gyűjtsük össze fordított sorrendben

Motor fog holnap, biztos, hogy összegyűjtse otfotkayu. Holnap a tervek szerint padlókészítés alumínium!

Kapcsolódó cikkek