12 Orvosi és Diagnosztikai Központ - Stevenage

Témavezető: Yuri Serebryansky Evstafievich (központ vezető)

Nyitvatartás: hétfőtől péntekig 8: 00-20: 00

Tulajdonosi: FGBU "12 MDC MO RF"

információk:

Ennek része a 12. Orvosi Diagnosztikai Központ a Honvédelmi Minisztérium, az Orosz Föderáció orvosi, sebészeti és fogorvosi. Ez a multi-MDC, amely a 80 éves történetében. orvosok több mint 30 specialitások dolgoznak a központban. Az orvosi ellátás magában foglalja az orvosi, sebészeti, fogorvosi, beleértve ágak:







Terápiás osztály: Internist, allergológus, kardiológus, tüdőgyógyász, hematológus, fertőző betegségek, Nephrológus, egy pszichiáter, endokrinológus, gyógytornász, himioterapevt, a neurológus, a pszichiáter, bőrgyógyász.

Sebészeti osztály: sebészet, nőgyógyászati, angiológiai, audiológus, vertebronevrolog, onkológus, szemész, audiológus, coloproctologist, trauma, urológus, aneszteziológus, arthrology, androlog.







Alul írni vagy olvasni véleménye, hogy panaszkodnak az orvosok vagy a szervezet alkalmazottai.

Megjegyzés: Az összes megjegyzések moderáltak szigorúan.

Ya tartalékos százados 1. helyezés (1955 születés). Ő kézbesítik tengeralattjárók és a haditengerészeti CA 16 (részben a központi hatóság) g. Obninsk. Jelenleg én vagyok az élő és dolgozó Moszkvában. Nem kapcsolódik semmilyen poliklinike.12 Diagnosztikai Központ - a legközelebb található egy egészségügyi intézmény, az Orosz Föderáció Védelmi Minisztérium. Hogyan csatolja a központ.

Jó napot,
apám egy korábbi katonai (központja a Moszkva katonai körzet), ma már nyugdíjas. Korábban szervizeli a poliklinika №12 a Lefortovo. nyugdíjazás után nem szervizelt, med.karta a kezét. Prompt AMP-ta, hogy miként lehet csatolni a központ és milyen dokumentumokat kell ehhez? Én is nagyon hálás a gyors választ, TC. hívni a registry problematikus.

Üdvözlettel
Marina Sharipova

Jó napot kívánok.
Én egy tartalékos tiszt, élek, és be van jegyezve a keleti közigazgatási körzetben Moszkva, amely dokumentumokat kell csatolni a szervezet.
Köszönöm.




Kapcsolódó cikkek