10 érv, hogy vesz egy szeder keyone

  • ← később
  • korábbi →
10 érv, hogy vesz egy szeder keyone

Azt Sergey BlackBerry Oroszország és 10 ok, amiért vettem egy BlackBerry KEYone:

1. Hosszú akkumulátor-élettartam;
2. Fizikai billentyűzet;
3. parancsikonok
4. Funkciók szövegbeviteli;
5. System Security;
6. A LED-jelzőfény;
7. Az érzékelő az ujjlenyomat;
8. A funkcionális kiegészítők;
9. Hardver specifikációk;
10. Design.

Hosszú akkumulátor-élettartam

Az első dolog, amit szeretnék kiemelni a hosszú akkumulátoros üzemidő. Beépített akkumulátor 3500 mAh kapacitású leginkább között BlackBerry modellek és tartja díj több, mint egy nap.

Akkor nyugodtan használhatja a BlackBerry a munkanap során, és hozott egy díjat lefekvés előtt.

Ha szükséges, a gyors töltés, akkor egy gyorsított akkumulátoros üzemmódban Qualcomm Quick Charge 3.0.

fizikai billentyűzet

10 érv, hogy vesz egy szeder keyone

Gyönyörű üveg gombok. A jelenléte az orosz és angol nyelven. És képes használni az átírási funkciót, ha csak az angol változatot.

hivatkozások

Ez a funkció két módja van:

  1. Röviden nyomja meg, amelyet azonnal tárcsázza a számot
  2. Hosszú sajtó képes lesz futtatni az alkalmazást, vagy végre más parancs elérhető az operációs rendszer

Kényelmi funkciók szövegbeviteli

Billentyűzet érintés, és máris használhatja gesztusokat vagy parancsokat. Például szó törléséhez csúsztassa balra vagy válasszon ki egy szót a nyomokat húzza felfelé.

Minden tippeket KEYone eloroszosodott.

Egy másik funkció, ami nélkül nem tudom elképzelni a BlackBerry - ez gyorsbillentyűket beírás betakarított szavak vagy egész szövegtömböt két kattintással.

rendszer biztonsági

Kinyit KEYone sem lehet a szolgáltatási BlackBerry központ.

LED értesítések

A nap folyamán a fontos üzeneteket jön össze az összes többi. Rendeljen szín fontos tudnivalók és kevésbé megzavart trivia.

ujjlenyomat-érzékelő

Nem adja meg a megfelelő jelszót, vagy az azokhoz való alkalmazások az ujjlenyomat-szkenner. Ő diszkréten egy szóköz billentyűt.

Funkcionális BlackBerry kiegészítők

Minden eredeti tartozék kölcsönhatásba léphet a BlackBerry. Például az én fedél van egy ablak a bejelentések és tud válaszolni a kihívásra nyitás.

Ismerje meg a jellemzőit minden tartozék.

10 érv, hogy vesz egy szeder keyone
BlackBerry KEYone - 38'999r.
megvesz

hardver specifikációk

Alumínium ház. Minőségi műanyag alkatrészek. Fog hatni bármely személy az asztalnál, vagy csak a vacsorát.