100% Testradír ismerete planeta Szerves - planeta Szerves 100% természetes cserje

Köszöntöm az összes, kedves barátnője.
Ezúttal szeretnék, hogy meséljek egy olyan termék, kezdtem ismerős a márka Planeta Organica. Üzleteinkben a termékek e társaság még csak most kezdenek megjelenni a polcokon, és már megnyerte a rokonszenvét népünk (és magamat is beleértve). És mivel a nyár akar Gyönyörû ez szükséges ahhoz, hogy a szervezet vissza annak érdekében. Ebben fontos szerepet játszanak a szervezet cserjések, amely tisztítja a bőrt, megnyitja a pórusokat és a bőr tökéletesen kész felfogás krémek, maszkok, test zselék, melyek küzd a cellulitisz.







Meet, „100% -ban természetes bőrradír francia gesztenye és olíva füvet Rlaneta Organica”.

100% Testradír ismerete planeta Szerves - planeta Szerves 100% természetes cserje


Scrub kerül egy kerek, nagy csupor vastag műanyag átlátszó szín csavaros kupakkal. A fedél könnyen nyitható, csak egy fél fordulattal. És belül a doboz csodák csodája. Mikor kinyitottam, úgy éreztem, egy ilyen finom íz! El sem tudom mondani, milyen az illata, de nagyon szép, úgy érzi, a jelenléte a gyógynövények. A megjelenés hasonló a cukor súrolja, kevert kávét. Az állaga nagyon vastag, és ha bekapcsolja a jar eszközt nem követi.

100% Testradír ismerete planeta Szerves - planeta Szerves 100% természetes cserje


Most nézzük meg a csomagot részletesebben:
Fentről, a fedél, kerek matrica a logó a márka Rlaneta Organica.

100% Testradír ismerete planeta Szerves - planeta Szerves 100% természetes cserje







Az oldalon, amellett, hogy a logó és a termék nevét, van két ikon: a bozót tartalmaz szerves anyagokat, és nem parabentov és SLS-t.

100% Testradír ismerete planeta Szerves - planeta Szerves 100% természetes cserje

Mint látható, egy nagyon tisztességes része!

100% Testradír ismerete planeta Szerves - planeta Szerves 100% természetes cserje


Az alkalmazás:
Egy kis mennyiségű bozót fel a problémás területeken a test és elkezdenek finoman masszírozza a bőrt mintegy 5-7 percig. Majd mossuk le meleg vízzel kevert hideg. Azt törölje le a bőrt, és tettem, vagy tenne bármely anti-cellulit krém vagy gél. És olvasd el az interneten egy másik módja az alkalmazás először a bőrre őrölt kávé, egy kis masszázs, majd alkalmazza a bozót, nem mosás kávét. Ígéretet, hogy az eredmény lenyűgöző, de én még nem próbáltam.

Saját következtetéseket:
Nos, akkor 100% -ban természetes bőrradír indokolja a nevét, ami azt jelenti, ez tette ki a természetes összetevőket. Scrub jól tisztítja a bőrt az elhalt sejteket, így a szülés az új bőrsejtek. Harcol cellulit. Alkalmazása után ez azt jelenti, a bőr csodálatosan néz ki: lágy, selymes, szigorodtak. Nagyon elégedett vagyok a bozót, és ajánlom, hogy minden rajongó a kemény cserjések, ahogy van egy elég nagy részecskék! Azt újra meg kell vásárolnia? Határozottan igen.

méltóság

természetes összetevők a készítményben

100% Testradír ismerete planeta Szerves - planeta Szerves 100% természetes cserje

100% Testradír ismerete planeta Szerves - planeta Szerves 100% természetes cserje

100% Testradír ismerete planeta Szerves - planeta Szerves 100% természetes cserje

100% Testradír ismerete planeta Szerves - planeta Szerves 100% természetes cserje




Kapcsolódó cikkek