72% -a az olaszok a gyógyszert felíró nyúlik az interneten keresztül, szemben a megtévesztés

58% -a az európaiak nyúlik az interneten keresztül, csalódás éri. Ezt jelzi a tanulmány eredményei által végzett Logitech.

Itt elsősorban a becsapott - az olaszok (megtévesztés dátum arcú válaszadók 72% -a). Ugyanez a sors érte, 58% -a német, 56% -a francia és 55% angol. Legőszintébb volt a holland - a kísérletek csalás találkozott időpont előtt már csak 48% -a. A tanulmány megállapította, hogy az európaiak körében gyakran jelenik meg a rossz fény mértékét vonzerejét a többi; majdnem olyan gyakran megy torzítás teljesség, a kor és még a szem színét.







A legtöbb ember Európában (54%) elismerte, hogy a képesség, hogy egy személy előre, hogy hadd tudja, mikor kell abbahagyni, és időt takarít meg mindkét fél számára. 45% -a az Egyesült Királyságban és Németországban úgy találták, hogy ez a lehetőség lehetővé tette volna számukra, hogy megbirkózzanak a lustaság és egyetértenek abban, hogy a mai napig. Egyetértek, hogy egyharmada az olaszok és a franciák. 42% -a német, valamint egyharmada a holland és az olaszok úgy vélik, hogy ez a lehetőség lehetővé tenné, hogy gyorsan értékelje a beszélgetőpartner néz ki, és egyetért a dátum, még csak nem is talált az ő személyes tulajdonságok. Ugyanakkor, a francia, a brit és az orosz személyes tulajdonságok sokkal fontosabbak. Több mint 22% -a németek azt mondják, hogy hajlandóak lennének, hogy a szex az első időpont, ha lenne rá lehetőség, hogy a partner előre.







Idézet: Az első helyet a becsapott - az olaszok (megtévesztés dátum arcú válaszadók 72% -a)

Ez nem csalás, csak a tehetség, hogy szépíteni minden szorozva erőszakos fantázia és zhivopisatelstvo

De komolyan, én magam is tanúja, hogyan elvtársak írják le magukat. Például szinte minden olasz nettó tartja ő kötelessége, hogy add magad legalább egy pár centiméter növekedni és jellemezni magukat simpatico. Nos, ez csak az alapértelmezett.

Írásbeli Picciotta Bedda: Például szinte minden olasz nettó tartja ő kötelessége, hogy add magad legalább egy pár centiméter növekedés


Nos, nem tudom, hogyan kell internete..no én személyazonosító igazolvány a top 5 cm-nél legalább tulajdonított. Fogalmam sem volt - mi lesz eto..teper Zana - nemzeti sajátosság!