5 módon, hogy egy szeretett fáj

Az nyomán a Tea Party egy pszichológus, aki a múlt héten. Lányok, kösz az ötletet.

Nem titok, hogy a kapcsolat minden. És, persze, veszekedések, botrányok - mint nélküle. De vannak bóják, amelyek jobb, ha nem úszni. Mert ez vezethet az a tény, hogy a „Love Boat” hamarosan visszafogja, és menj az aljára.







Kockás 9 éves tanácsadás tapasztalat, és az ügyfeleim.

BuOK 1. Humiliation

Ha a konfliktus már javában zajlik, a nagy vágy, hogy nyerjen. Ez érthető. De az ára ennek a győzelem leggyakrabban társított megaláztatás partner. Általában (vagy) öntünk az összes szennyeződést, amely felhalmozódott a megelőző időszakban. Ez sérteget ( „te bolond” - a legenyhébb, hogy lehet hallani „),” piszkálja „orrát a hátrányok és veszélyek leszokni” szörnyeteg”... stb

Amikor a vihar elmúlt, és békét, minden rendben lesz semmivé. De ... általában a hő egy érv az emberek sújtotta a leginkább érintett terület egy szeretett. Sikerült felkutatni és elkülöníteni. És akkor a következő történik - továbbra is üledéket. Ennek féreglyuk meg az almát. És amennyiben ismételt botrány hasonló forgatókönyv, férges alma növekszik. A végén, ez lesz kényeztetve alma előtted. Mármint kapcsolatokat.

Kérdés: Hogy, majd káromkodni?

Közben összeveszett jobb beszélni, hogyan az idő, amikor egy közeli személy csinál valamit rosszul.

Például: „Ha voltak a késő munkát és arra gondolt, a teljesítményem az este, én rettenetesen fájt sírtam 02:00 Ez rendkívül bestiális aktus ...”

(Jegyezzük meg, itt adok meghatározását a törvény nem az a személy, Még egy kedves srác tehet aljas tetteit -. Azt hiszem, ez nem titok.)

Ha a veszekedés megy ebben a szellemben, a valószínűsége, hogy lesz hallható, magas lesz. És ha támadás egy ember (talán még jogosan), és hívja meg, van egy nagy vágya, hogy megvédjen. De nem hallgat. És még inkább -, hogy álljon a pozícióját, és megérteni, hogy mit érzel.

BuOK 2. Összehasonlítás

Persze, a partner nem körül Ön kényelmesen. És ez jó. De a vágy, hogy javítsa, ami nagyszerű. Ezért a tanfolyam tesztelt szovjet pedagógiai módszer: az összehasonlítás.

Emlékezz az iskolában: „Peter Ivanov - büszkeségünk Excellence felhívja továbbá - hogy az ő példája!”

És ne feledd az érzéseimet abban a pillanatban: a szégyen, hogy nem sootvetstvuesh ezt színvonalas Ivanova, annak megértése, hogy nem fogja elérni soha ... Nos, és egy erős vágy, hogy valami baj van, annak ellenére, hogy ...







Mi történik akkor, ha összehasonlítjuk azzal, hogy valaki közel a személy. Azt hiszem, ezen a ponton, hogy fáj, és megsértődött.

Kiderült, hogy az út - hatástalan.

Próbálj meg beszélni vele. Például, ha Ön nem elégedett partner ábra: „És ha nem akar menni az edzőterembe Itt megyek, mert az oldalán Naela ... és egy lusta De ha együtt vagyunk, akkor egy egészen más dolog, amit fog felvidítani, és szeretlek?.! ! " Ha ő (lány) is egyetért - nagy. De lehet hagyni. Akkor ez a helyzet az ember. Legyen valami nehéz. Majd meg kell venni azt, hogy. Együtt érzek.

3. Az értékcsökkenés BuOK

Képzeld, vettem egy új ruhát. Én keresnek menedéket a közeli barátja - hencegett. És ő azt mondta: „Ó, így volt kedves, és általában, Bárcsak vettem magamnak egy kabátot, majd a már nem divatos ....”.

Függönyt. Az öröm a vásárlás kényeztetve.

Vagy több, amikor a férje, például élénken mondja egy barátom, aki vásárolt egy új autót. You: „Mit szóltál Volodya mondott Minden világos velük - a buborék ő hová menni És jobb, ha por készült, majd tegnap ígért és nem ...”

Mindent. Shell kikapcsol. Férj megérti csinálod nyomja a dobon. Annak a valószínűsége, hogy hamarosan megy arra a helyre, ahol majd hallgatni magas. És ez nem szükséges, hogy szőke volt kerek seggét. Lehet, hogy egy hétköznapi nő. Ez egyszerűen tudja, hogyan kell hallgatni.

Ön érdekeit valószínűleg különböznek. Tiszteletet a hobbi és a vállalkozások közel. És ha nem érdekel ... Biztos élni ezzel a személlyel?

BuOK 4. Csend

Arany Classics gyerekkorom. Ha az anya megsértődött - anyám hallgatott. És az oka a csend nem ad magyarázatot. Úgy értem, nem volt világos számomra, amit anyám megsértődött. Azt csak találgatni tudta. Emlékszem, mint a gyermek, hogy kényelmetlen és félelmetes.

Amikor nőtt fel, akkor egyértelmű, hogy aktívan gyakorolják ezt a módszert a „kommunikáció” - családi stílus és az összes cuccot. A romboló hatását is - lenyűgöző. A megfelelő -, mint ha anélkül magyarázó okok dolgokat gyűjteni, és megy Mexikóba, mondjuk, egy hónap alatt. Elhagyva az egyik partner. A zavart és zavar. Hazatérve a közelében volt valami leesik. Ha erősíteni frekvenciatartomány felhasználása - a kapcsolat szétesik teljesen.

Még ha van ilyen szokás - nem vonja vissza, kommunikálni minden áron. Lehet, hogy van értelme, hogy írjon egy levelet, SMS, felhívni a rúzs a falon ... és mi nem. De beszélni - kötelező!

BuOK 5. elkerülése beszélgetés - irónia, gúny, tagadása a konfliktus

Ön - a srác: „Beszéljünk arról, hogy mi történt tegnap, én sem sérült meg, amit tett.”. És így felel: „Ó, te vagy a crybaby, csak ki kell sírni”, vagy „Így volt ez tegnap, hogy mit kell emlékezni valamire.”

Vagy a férj azt mondja neked: „Beszéljünk a költségvetés már régóta megy ugyanaz.”. Te: „Ó, azt kell hívni, hogy Mása, és ő lenne sértve.”

Ha félsz, és nem akar foglalkozni mások érzelmeit és intézkedések, távolodva a problémát. Különböző módon. Egy szeretett ember, ezek a tevékenységek mondani a közöny. Őt ettől a fájdalomtól.

Azt lehet mondani, hogy mit érzel, amikor a mi félsz. Például: „Tudom, hogy már megy, hogy megvitassák a költségvetést, de attól félek, hogy a tanfolyam a beszélgetés háborogjatok pénzügyek nézzük másképp.”.

És akkor egy másik személy, akkor egyértelmű, hogy ez történik veled. És ez jó alkalom konstruktív beszélgetést.

A tapasztalat szerint - a legtöbb ember nem bántják egymást a bajtól. És mivel egy félreértés.

Egy fickó elkap egy taxi:

- Nem, nem megyek boas ...

- ... ahol nincs szükség, akkor nem jól értettem?

- Nos, ha nem, akkor megy a boa.




Kapcsolódó cikkek