10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

Még a legegyszerűbb térkép azt mutatja, hogy Phangan-sziget közelében található Koh (hozzávetőleges távolság szigetek között 8-10 km), és ezért nem jelent nehézséget, hogy elérje Koh Phangan komp (1,5 óra az út) vagy motorcsónakkal (20 perc az út) a legközelebbi Koh Samui. Koh Phangan nincs repülőtér a szigeten, és így csak akkor érhető el úszni.







Így, amikor megérkezett a paradicsomi szigeten a magány és nyugalom a Koh Samui szigetén a komp, azonnal éreztem a különbséget a két sziget között. Koh Phangan minden más volt: a fák és a hegyek fölött, még a növényzet, csendes és kihalt utcákon. Mint ha jön nyaralni a nyári nagyanyja, vagy a nyári tábor - ilyen egyesületek alakultak, miután egy hét tartózkodás Koh Phangan.

Tudtuk, hogy a sziget ejtik Ebbs, így ne lepődj meg, ha jön a parton láttam egy képet, hogy milyen messze van a parttól a tengerbe voltak napágyakkal és napernyőkkel, ez lehetővé teszi, hogy az alacsony vízszint - valahol a boka. De mivel ez szép - ülsz egy kilométerre a parttól a tengerbe, egy korty friss és nézd meg a Koh Samui, látott a horizonton. Mi ennél többet is akarsz ...

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

kb. Phangan Ban Tai beach (Ao Ban Tai Beach)

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

kb. Phangan Ban Tai beach (Ao Ban Tai Beach)

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

kb. Phangan Ban Tai beach (Ao Ban Tai Beach)

Phangan Island Látnivalók

Mi már élt a szigeten két hétig. De még ilyen rövid idő alatt, hogy megpróbálja a lehető legnagyobb felfedezni a Koh Phangan. Utazási rajta szórakozni, sok sarkok által érintetlen ember, és ha szeretik a kaland - itt biztosan tetszeni fog. Bemutatjuk személyes értékelése TOP - 10 ok, amiért szeretni fogja ezt a helyet pontosan:

Ok # 1 Fool Moon Páty

Ha jön ide előestéjén a telihold party Full Moon Party. mint mi, tudja -, hogy ez a legambiciózusabb párt Thaiföldön, amely tartják a sziget Koh Phangan és fémjelzi a sziget. Elvégre, ha beszélünk a Full Moon Party, van véve a Koh Phangan, is, és fordítva).

Mi volt egy hasonló mega összejövetel, átadva a Fekete-tenger Krím - Kazantip. és elvárják a Full Moon Party, vagy valami ilyesmi. De annak hatálya alá - Thai Hold Paty nem egészen felelt meg Kazantip, és a formátum nem egy. Ha Kazantipe hatalmas volt dobogón, amelyen a fényes színházi rendezvénynek, míg a hatalmas TV-képernyők, és az egész nép alján tusil; Itt ez több volt, mint egy falu disco - ahol a színpadon felmászott a látogatók fél és szórakoztatja magát részegen táncoló és hangosan sír a zenét.

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

A híres Full Moon Party Full Moon Party

A legnagyobb plusz fél Full Moon Party, hogy végzik a legszebb strand Koh Phangan. És még egy részeg kábulatban esik a homok és elaludni, hogy a hang a hullámok, nincs is szégyellem - a népszámlálás van egy speciális társalgóval ágy, ahol tudnak pihenni.

Ok # 2 Strandok

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

kb. Phangan Ban Tai beach (Ao Ban Tai Beach)

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

kb. Phangan Wok Tum Beach Ao Wok Tum Beach

Ok # 3 mangrove

És ez a Koh Phangan vannak mangrove - kilátással a gyökerei közvetlenül a víz felett - ez egy nagyon szokatlan típusú növényzet. Ők alkalmazkodott, hogy túlélje az arcát állandó apály és dagály, és a szűrőrendszer lehetővé teszi számukra, hogy megbirkózzanak a sós tengervíz.

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

kb. Phangan Wok Tum Beach Ao Wok Tum Beach

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

kb. Phangan Wok Tum Beach Ao Wok Tum Beach

Ok # 4 A paradicsom a kutyák és macskák

Valamint az egész Thaiföld Koh Phangan sok kutya és macska, de ez az, ahol folyamatosan találkozott vicces kölykök, teljesen eltérő színeket. Itt a fekete és fehér Bim sétálni ellenére gyávaság és nyafka gyerek - a mester tanította őket úszni. Ezt itt született az álmom, hogy egy kutya.

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

kb. Phangan Wok Tum Beach Ao Wok Tum Beach

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan






kb. Phangan Wok Tum Beach Ao Wok Tum Beach

De a pufók élt a környéken közel a bungaló, a helyi mosoda (mosoda). Mi mindig ott közel a mosoda és a kezelt csirke kebab a piacról. Aztán megtaláltuk a haza, és velünk lakott, megáldott engem ez az egész nap.

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

Úgy döntöttünk, hogy adjon neki egy gallért a harangok. De nem tetszik - kezdte nyafog és hangosan kellett távolítani. És ez a kölyök - képes mosolyogni. Mielőtt elhagyja a szigetet, én nagyon ideges, hogy nem látja a medve ...

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

Ok # 5. A világ az állatok

Ha érdekel a téma az állatvilágban, akkor érdekli, ki mindenki megtalálható a Koh Phangan. Hidd el, ez a sziget nem hagyom unatkozni egyedül. Itt történt, hogy először láttuk Thai százlábú és hívatlan vendég, aki ott ült a falon. További róla ...

Mint írtam a cikket életünk Koh Samui, néhány madár rekedten ott folyamatosan őket aludni. Így érkezéskor a szomszédos Koh Phangan - hallottuk a hangját újra, de ez alkalommal nem hallotta a tetőről, és jött az ablakon keresztül. Volt egy olyan érzésem, hogy ő követett minket mindenhol, és most ül a fán, de nem láttuk ezt a hangos szeretője.

Már kétségei voltak, hogy ez a madár: mert az éjszaka volt a hang -, mintha valaki nagy futás az egész tető. De a férjem gúnyt mondván, hogy - ez a krokodil) Valamivel később, még mindig megismerkedtek az idegen Koh Phangan: ő állandóan csökkent hozzánk.

Ismét gyűjtöm a dolgokat, hogy menjen a strandra, a férjem elment a fogas a falon, és el akarta távolítani a törülközőt. De aztán csak megdermedt - hosszú, zöld farka kilóg alól frottír! Úgy nézett rám hatalmas szemekkel, és kérte, hogy a házból, azt mondja, hogy ha látok többé nem akarom, hogy menjen a bungaló. De a kíváncsiság erősebb, mint a félelem, és én maradtam. Végül, a vendég fáradt játszik bújócskát - és ő mászott ki alóla a dolgokat, és nyugodtan leült a fal, nézi minket rezzenéstelen szemmel gyöngyöket.

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

Ez nem csak egy kis gekkó, amely szoktuk nézni mindenhol van, és polmetrovy pufók szép. Ez egy szép smaragdzöld színű, és nem fél a jelenlétünket. Aztán olvastam az interneten, hogy pöttyös gekkó. Ő többször leszállt a tetőn a ház, a hatalmas különbség a mennyezet és a falak, ezekben a pillanatokban, megpróbáltam kijutni a házból - mivel nem használják a környéken, és most próbálok nem alszik a falak közelében.

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

Giant (orosz szabványok) hangyák a kerítésen. Samui

Ok # 6 Beszélő madár Phangan

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan
10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

Ok # 7 Mae Haad Beach - séta a tenger

A legszokatlanabb strand a sziget Koh Phangan tekinthető Mae Haad Beach (Mae Haad Beach). Most elmondom, hogy miért. Az a tény, hogy e mellett a strand egy kis sziget, amely közvetlenül a Maehaad Beach strand érhető el kényelmesen gyalog. Mint mondtam, a sziget maga Phangan, nagyon hajlamos apály - és ez a funkció lehetővé teszi az utasok gyalog néhány kilométerre a tengertől.

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

kb. Phangan Mae Haad Beach (Mae Haad Beach) kirándulás a sziget Koh Ma

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

kb. Phangan Mae Haad Beach (Mae Haad Beach) kirándulás a sziget Koh Ma

A Koh Ma semmi érdekes nem láttuk: van egy strand mangrove és a korallzátonyok. Egy utazás, mint én, hogy gyalog nem félek egy vékony földnyelv. Mint látható, a fotó meg az út kb. Koh Ma van két stream, egy kicsit van egy olyan érzésem, hogy járni a futóhomok.

Ok # 8. Vízesések

Phangan Island, valamint a szomszédos Koh Samui - a hegyvidéki sziget, amelynek csúcsa lefelé nagyon szép vízesések. Keresse meg ezeket a természetes forrásokból nem nehéz - meg kell keresni az alkalmazás maps.me neve vízesés kártya, és akkor megy egy moped - és vissza a keresési indexek. Így találtunk a legszebb vízesések Koh Phangan, ez itt olvasható.

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

Ok # 9 szerpentin

Az egyik megkülönböztető jellemzője a Koh Phangan - ez drága. A legtöbb sziget, mintegy 70 százalékkal borítja hegyek, és eljutottunk ide a szomszédos Koh Samui azonnal észre. Itt, ezek sokkal magasabb, és az út gyakran szerpentin. Ez különösen nyilvánvaló a módja annak, Haad Rin strand (Haad Rin strand). Az ilyen meredek emelkedők és lejtők - akkor nem találja sehol máshol Thaiföldön, ezért akkor is gyakran találkozni turisták bekötött végtagjait. A Phangan még neve ilyen sérülések - „Phangan tetoválás.”

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

Az út, amikor mentünk, hogy vizsgálja meg a keleti partjai Koh Phangan, emlékszem sokáig. Annyira erősen kapaszkodott a férje, és kérte őt, hogy lassítson: minden alkalommal, amikor megy fel és le nekem úgy tűnt, hogy az út végén - olyan meredek út vezet lefelé. Még keményített versenyek moped Phuket akartam járni ide.

De csak a szerelmesek „pecsét nem pihen” itt mi a teendő: gyalogtúra a szigeten, vannak utak és hegyi ösvények által lefektetett turisták. Így tudtuk, hogy a túrákat a hegyi Khao Pa (Khao Raa), és a legszebb strand Bottle Beach.

Ok # 10 Fruit nyak

Nos, a legfinomabb funkció Phangan - egy koktél vagy friss, ami történik a leghihetetlenebb kombinációi. Ebben a hő Thaiföldön, és csak 30 baht - ez volt a legjobb reggeli!

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan

Nos barátaim, ez befejezi a cikket kellemes emlékeket Koh Phangan, és remélhetőleg soha többé a lábát a homokos strandok, hogy a gyönyörű naplementék homokföveny szigeten.

10 ok, hogy szeressük Koh Phangan




Kapcsolódó cikkek