5 A férfiak klinikájának moszkvai, hamovniki, Rossolimo utca, 11-a klinikái

Üdvözlünk! Nagy hálát fejez ki a klinika munkatársainak, a Men's Health! És különösen Grigorov Vladimir Vladimirovich és Chalom Mikhail Evgenyevich. Két éven belül a feleségem és én megpróbáltunk teherbe esni, különböző klinikákon figyeltük meg. Az okok között voltak fertőzések. A klinikán végzett kezelésnek köszönhetően minden megtörtént! Nagyon köszönöm!







A férjem éjjel felkelni kezdett. A húgyhólyagot megkínozták. Kiderült, hogy prosztata. Gyakran hideg vagyok, nem melegülök fel. Nem akartam elmenni. Telefonáltam, megbeszéltem egy találkozót, kezelést. Végtére is, a férfiak zavarba jönnek. Most nincsenek problémák. A legfontosabb, hogy a kezelés időben történt. Nagyon köszönöm.







Magas szakmai és pihentető hangulatot Férfi Egészség Klinikán. Amellett, hogy a magas szakmai orvosi személyzet Clinic Férfi Egészség szeretnénk kiemelni a barátságos, őszinte és közvetlen környezete, létrehozott férfiak egészségének klinikán. Ez véleményem szerint nagyon fontos a betegek problémáival férfiak egészségét. Magamtól Hálámat érte.

Köszönjük az orvos jól irányított kezelését S. Yu. Pichurov fővárosával! Elmentem ez a klinika az első alkalommal 4 évvel ezelőtt. Aztán örültem az eredménynek is. Az előző eljárás azonban enyhe kezelést igényelt (12 eljárás) és meglehetősen nehezen tolerálható. Most mindössze 3 eljárás során ugyanazt a hatást érte el. Ez egyértelműen szól az a tényről, hogy az új technikák bevezetését a krónikus prosztatagyulladás kezelésére egyértelműen ki kell dolgozni és orvosnak kell kiadnia a klinikán. Ez csodálatos. Legközelebb ›




Kapcsolódó cikkek