Broadcast - labdarúgás labdarúgás 1

Labdarúgás. UEFA Champions League

UEFA Bajnokok Ligája labdarúgó alakult ki a huszadik század közepéig, 1955-ben kezdeményezésére Gabriel Hanot. Az első európai kupa fordult Kisebbségek mind összetételét és minőségét a résztvevőket. Csak hét klub a 16 résztvevő volt az állapota „bajnok” az adott országban. Sok csapat hajlandó egy hívást, mert az alacsony presztízse a torna. Rajongók azonos újonnan létrehozott formátum tűnt érdekes. A hatalmas népszerűsége és sikeres kereskedelmi komponens vezette az Európa Kupa rangra rangos klub torna a bolygón.

A döntés, hogy hozzon létre egy új formátum az úgynevezett UEFA Champions League késztette a szervezőket mindegy kereskedelem. Annak érdekében, hogy növeli a költségeket a díjak műsorszóró televíziós csatornák nőttek az egyezések száma az óriások az európai labdarúgás bevezetése révén a csoportkörben. Tehát a torna mai formája szakmacsoportos mérkőzések és vérzik. Végződik a döntőt, amely egyetlen mérkőzés tartott a stadionban, mielőtt sor a szezon kezdete.

Madrid „Real” közül kiemelkedik a legsikeresebb csapat a torna tizenkét „füles” díjat, és annak játékos Francisco „Paco” Gento bajnok a játékosok között (6 bajnoki csésze). Összefüggő „krémes”, és a legtermékenyebb játékos húz - Cristiano Ronaldo.

Tudtad, hogy:

- Az egyik fő lobbisták létrehozására irányuló európai kupa volt, majd elnöke Madrid „Real” - a Santiago Bernabeu.

- Katalán „Barcelona” minden az ő 5 címet nyert a frissített UEFA Bajnokok Ligája.

- A legtöbb alkalommal a győztes a spanyol klub (17-szor), és Anglia (5 csapat) vezet a több klub tulajdonosai között a trófeát.

- A legnagyobb vesztes a döntőben Torino „Juventus” (7 döntőjében elvesztette).

- Légikatasztrófa München repülőgép a játékosok, „Manchester United” került sor a hajón a meccs után 1/4 döntőben Belgrádban.