Szabályzat strandfoci - minden plyazhke - blogok

Színház kezdődik fogas, és bármilyen sport kezdődik a játékszabályokat! Annak érdekében, hogy jobban megértsék és felfogni strandfoci, fogok beszélni a főbb jellemzői! Ma beszéljünk a játékosok száma, akkora, mint egy homokozó szabály 4 másodpercig, és más „standard” legélethűbb sport!

Kezdjük azzal, hogy a strand foci csapat áll 4 kapusok és mezőnyjátékos. Cserék egyaránt előforduló szünetekben és a mérkőzés alatt. A helyettesítések számát nem korlátozott. A forma áll a játék rövidnadrág és póló, focizni mezítláb megengedhető csak védő kötést a boka és a térd.

A strandfoci téglalap, amely méri 37 méter hosszú és 28 széles. Layout, befoglaló doboz, egy szalag szélessége 10 cm. Színe a kényelem a bírók, játékosok és a szurkolók kell szembeállítani a homokba. A sarkok vannak szögben vörös zászlók. Még két vörös zászlók vannak elhelyezve egymással szemben a széles oldalán a bíróság kívül. Ezek egy „virtuális” középvonal.

Felé határolt területen is „virtuális” vonal két zászló, a sárga szín. Az ilyen zászlók vannak elrendezve egymással szemben széles oldalán a pad a parttól 9 méterre a végén sor, így a terület, ahol a kapus játszhat kezében méretei 9 méter hosszúságú és 28 szélességű.

kapufa strandfoci leggyakrabban borított speciális anyag a biztonsági játékosok. Méretek - 5,5 méter széles és 2,2 méter magas.

Ball strandfoci súlya körülbelül 400-440 gramm, anyaga valamivel lágyabb, mint a nagy labdarúgó-, és ez összefügg azzal, hogy a játékosok játszanak mezítláb. A legtöbb versenyek tartott golyó Adidas, akik engedéllyel FIFA.

Beach labdarúgó mérkőzés áll 3 alkalommal 12 percig, a közötti időszakban az időintervallum 3 perc. Abban az esetben, „dolgozzon” eredmény „OT” van rendelve a rendes játékidőben időtartama 3 perc, amelyben egy szabály „arany cél” nincs hatása. Meg kell elérni a pozitív eredmény a teljes játék ideje. Abban az esetben, a „tie” rendelt túlóra tizenegyes ütések, 3 az egyes csapatok. Ha a végén a 3 veri riválisok nem tudja meghatározni a győztes, a sorozat folytatódik, de figyelembe kell venni minden pár stroke.

Végrehajtásának nyomon követésére az összes szabály a két bíró, az időmérő töltési idő, és a tartalék bírót.

Idő a strandfoci leáll csak abban az esetben hosszú szünetek, mint a trauma a játékosok, a hiányzó labdajáték, ünneplő egy pontot szerzett. megállítani az időt a döntés a verseny főbírája, és hordozza a megálló időmérő. Ha a labda átmegy a pálya szélén vagy végén sor, a mérkőzés nem hagyja abba.

A játékosnak joga van belépni a labdát az oldalvonal és a kezek és a lábak, a saját belátása szerint. A szögletből játsszák csak a lábuk. Kapusok kell adnia a labdát, túllépett a területen, csak a kezek.

Kerüléskor labdajátékosok adják 4 másodpercig. Abban az esetben, 4 másodperc labdát helyezett a kapus, vagy sem húzott büntetőrúgás, egy szabadrúgás rendelve a mező közepén. Ha egy játékos nem lép be a labdát, vagy a sarokba 4 másodpercig, a labda az ellenfél.

A kapus vehet a labdát a kezében a játékosok csak egyszer. Ezt követően egy hátra menetben csak akkor engedélyezett, ha a kapus fog játszani a lábát. A következő alkalommal a kapus vehet a labdát a kezében a partner csak megérinti a labdát az ellenfél játékosa.

Major megsértése strandfoci, amelyre a büntetőrúgás odaítélik. következő:

- ellenfél rúgás vagy lábtartó, - rögzítés tartsa, tolja, szándékos blokkolás egy ellenfél - a labda érintése kézzel. Ez nem vonatkozik a kapusra, az ő helyén. Ugyancsak nem vonatkozik a játékos, ha a kezét az érintkezési idő közel van a test, és ő nem próbálja megérinteni a labdát kézzel - Jumping egy ellenfelet - próbálják megakadályozni a játékos, aki rúg bisikletoy (saját maga által).

Szintén strandfoci ingyenes ütéseket. aki kinevezése:

- szorossága az idő - ha a kapus kétszer egymás után kerül a labda a kezében a partnere ne érjen az ellenfél golyója - hozataláért a labdát a kapus lába - sportszerűtlen viselkedés edző és viták a játékvezető, ha a labda játékban van.

A szabad rúgás játsszák a helyszínen a rossz, kivéve a szabályok megszegéséért a büntetés terén. Ebben az esetben a büntetés van rendelve. Beats tette a játékos, amelyben a szabálysértés történt. Ha egy játékos megsérül, és nem tudja folytatni a játékot, a sztrájkjog lesz focista, aki helyett. Büntetőrúgás beavatkozás nélkül és a fal. Ha a szabálytalanság megtörtént az ellenfél térfelén, a játékosok túl kell lépniük a „képzeletbeli” vonal lehet levonni a labdát a kapu sarkában rivális zászlók (feltéve a „folyosó” a sztrájk).

Abban az esetben, a szabályzat megsértése saját felében, és abban az esetben, büntetőrúgás, minden játékos kell a vonal mögé a labdát.

Ha a szabad rúgás, akkor teszi az utat a központtól területén bármelyik játékos a pályán. Az összes többi játékos kell a vonalat a labdát.

Egy buta szabálytalanság nem ért egyet az intézkedések a döntőbíró, sportszerűtlen viselkedés játékos kap egy „sárga”.

Mert gazság, a játék kapus kezét a büntetőterületen kívül, „fúj a végső”, valamint egy második „sárga lapos” játékos kap egy „vörös” kártyát el kell távolítani a helyszínen, mielőtt a végén a játék. Egy játékos csapat a kisebbségi 2 perc játékidő, vagy amíg a többi játékos szerezte. Ezt követően, a helyszínen lehet kapni a 4. játékos.

A sportszerűtlen magatartása is figyelmeztetett, és eltávolítjuk tagjai az edzői stáb és az adminisztratív személyzet a csapat a padon.

Ha bármilyen kérdése van - én örömmel válaszolunk!

Fénykép a helyén PFC „Crystal”, Beachsoccerrussia és a FIFA.