Amint azt Clanwar - cikkem - cikkek Directory

Amint azt ClanWar

1. A játékosok kötelesek jelenteni a cw-kiszolgáló az ütemezett időpontban, a késedelem a játékosok egyenlő legyőzni. (Ha volt egy játékos.)

2. A játékosok parancs, amint belépnek a cw-szerver nem használhatja általános chat, (mondjuk), de használhatja a chat parancs (say_team). A jogot, hogy az általános chat, csak a csapatkapitányok és a bíró.
Megsértik az e szabály kell tenni predupreduprezhdenie után 3 figyelmeztetés egy játékos kikerül a játékból.
3. Miután az összes játékos mindkét csapat ment a szerver, a bíró bejelenti egy 5 perces bemelegítés.
3.1 A választás a párt, akiknek a csapat fog játszani, kezében egy késsel körben. A bíró bejelenti az elején egy kés kör a következő szavakat: „kés kör + jelölés pontot a térképen, ahol a csapat meg kell felelnie” (példaként. A dust2 - kés kör - hossz) szabályzat kés kör: tilos a fegyverek, gránátok bármilyen. Engedélyezheti a vásárlás test páncél. Ha elfogyott az idő, a győztes az a csapat, amely miatt a támadó akció.
4. 5 perc múlva a bíró megkérdezte a kapitányok a csapatok készen.

A kapitányok viszont össze kell hangolniuk az összes játékos a csapatában, és bejelentette, a rendelkezésre álló csapata, mondván: * Team neve * kész.
5. A megerősítés után a bíró teszi a 3 újraindítás után a harmadik újraindítás, a mérkőzést játékvezető és elkezdi bejelenteni, hogy a következő szavakat: „live LIVE !!!”
6. Miután egy előre meghatározott számú kört (15), a bíró bejelenti a változás egy szó: „! Change csapat”, a játékos megy a másik csapat.
7. Következő mérkőzés felmegy a pillanat, amikor az egyik csapat első pontszámok 16 kört nyert összeget a felek.

(Pl Team „A” nyer, játszik Terroristov csapat „B” 10: 5 (15 kör az első oldalon), hogy a csapat „A”, hogy megnyerje a játékot, elég, ha a CT nyerni 6 forduló (Összesen 10 (T. ) +6 (CT) = 16))
7.1 Ha a végén a mérkőzés mindkét csapat gólt 15 nyert kört, vagy egy döntetlen elismert (ha ez egy baráti / gyakorlat cw), vagy hosszabbítás.
7.2 Túlóra szabályok: csapatok játszanak az ugyanazon az oldalon, mint az elején a mérkőzés. (Példa csapat egy ct játszott egy első oldala, illetve, és el fog kezdeni szobahőmérsékleten ct.) 3 készülnek, és az újraindítás kezdődik.
Túlóra - rövidített mérkőzés, ahol 15 helyett (oldalanként) fordulóban játszott csak 3, és ennek megfelelően meg kell nyerni a 4. összege a felek. Kivéve, ha egy fix felhívni ismét hozzá van rendelve egy másik OT stb hogy meghatározzák a győztes.
8. A mérkőzés végén, a játékosok kell hagynia a szerver 5 percig.