45 értékelés alapján körülbelül Dorokhovo a régi Ruza der

Sofia G. Review. Szeretném kifejezni csodálatomat pihenésre egészségügyi szanatórium „Dorokhovo” - ebben a mesebeli paradicsomban külvárosában! A döntés, hogy pihenni van napig - 10 (kezelés nélkül), úgy döntöttem, teljesen spontán, kudarca miatt időszakos túllövés nyaralni Antalya (Törökország). A tartózkodás ebben az egyedülálló, festői sarkában minden nap egyre több és több lenyűgözte és izgatott annyira, hogy azt meghosszabbították háromszor nyugalmi 5 napig. És a végén volt egy többit itt -. további ›







Ismételten pihen a szanatórium „Dorokhovo”, és mindig volt így sajnálattal, hogy a nyaralás alatt. A személyzet mindig nagyon udvarias és figyelmes. Szabadidő nyaraló mindig jól szervezett túrák, a különböző tevékenységek üdülőtelepen. Gyönyörű ápolt területen. Képzett orvosok. Az orvos Iraida Ivanova Zinovevna. Szép, figyelmes orvos. Elkötelezett és hozzáértő. Köszönöm szépen, hogy a személyzet a szanatórium és az orvosom. A kezelés után szanatóriumi sokáig az felejtsd el a betegségek.

Kezelés eredmények kiválóak

Egy héttel ezelőtt, visszatértem a Dorokhovo, a horror és nem nyugszik, és a kezelést. A piszok és durvaság! Van valami összehasonlítani, én 16 éves menni, de egy ilyen hozzáállás, és egy ilyen rendetlenség találkozom először. Megérkezett szerdán az orvos jött csak pénteken, azaz a. E. A napok eltűntek, az eljárás, az orvosnak kell szó szerint könyörgött! Minden ajánlat fizetett, kérésemre, hogy jelöljön ki öt eljárást, amely már tartalmazza a jegyet, nagyon meglepett! Minden eljárást készpénzben fizetendő - a zsebek az egészségügyi személyzet! Csak cselédek állításokat. további ›

Durvaság, zsarolás, piszoktól, képzetlen. Pihentem minden közelmúltban szembesült zsarolás a nagyon küszöböt a szanatórium. Megismerkedett az orvos a legjobbat akarja: Kozhevatova Valentina Petrovna, megégett a munkahelyi orvos, közömbös ambíció, a helytelen kérdéseket, vagy nem értik a beteg diagnózisa, az eljárást kellett könyörögni. Dirty szoba szobalány csak az érintett egy folyosón, akkor is csak a faj. Por a szobában ne törölje semmilyen. további ›

Ma, 7/21/13. Anya vezetett Dorokhovo üdülőhelyen. Visszatértem nagyon zavart és ideges. Anya (s '81) álmodott a nyaralás egész évben. Ő több, mint 15 éve, szinte minden nyáron megyek a lakópark. Természetesen az utóbbi néhány évben már érezhető gyógyhellyé „pusztuló”, és a szegény kap ételt, de anyám szerette a természetet, a főtértől és a személyzet üdülőhely volt, mindig figyelmes és gondoskodó. És ez nagyon fontos az idősek számára. Ma, érkezéskor érkezéskor szembesültünk arrogáns. további ›

Visszatértem tegnap a lakópark. Alapvetően a kellemetlen érzés, hogy részt vegyen ezen egészségügyi központ. A második napon, a víz levágta az este, reggel kapott, de három órával volt rozsdás. Meg kell, hogy menjen a reggeli és felfrissülni miatt rozsdás víz nem lehetséges. Követő 14 napon belül a víz ki volt kapcsolva több teljesen egyszer és csak egyszer hideg forró csövet majdnem forrásig. Összesen: 3-szor 14 nap alatt. A kezelés ideje nem figyelhető meg az orvosi rendelő (például egy nőgyógyász) feltörni a. további ›







A tartózkodást ebben a létesítményben Emlékszem, mint a rémálom. Az üdülőhely, amely elsősorban az idősek függő, nincs lift! 21. században! A civilizáció nem befolyásolja az intézmény. Minden bőröndök, táskák, hogy húzza magam a padló, az azonos emeleten futnak egyik épületből a másikba, hogy az étkező kezelésre újra egy másik testben. És így az egész nap folyamán. Az ízületek nem panaszkodott, de miután néhány napig marad, így csavart csípő és a térd! Nem kábítószer, Kopek diklofinak alig váltott ki. további ›

"Base Dorokhovo" - egyik ága pansionata "Bekasovo". Nézd ott a „resort Dorokhovo” lehet sok és jó mondani, de azt tartja szükségesnek, hogy figyelmeztesse a választott. 1) nincs strand itt. Piszkos Strand a szemetet és a hámozatlan 20 éves, a folyó életveszélyes híd és 2) Kíváncsi faragatlan hozzáállás, hogy az idősek. És az ebédlőben, ami történik (a №1), de különösen gyakori a mézet. ház. Az indoklás azt mondhatjuk, hogy egy csomó ember, nem elég személyzet, és a fizetés tűnik penny. De valamit tenni. további ›

Anyukám elment a lakópark. Elvileg mindenki elégedett volt. Ásványvíz jó. De panaszkodott az undorító szobaszerviz. Kellett előírni, hogy az elemi tisztítani a szobában, átöltöztem, és így tovább. D. És a szobalány még csattant. mint a „fáradt vagyok ma.” Mi fizetni a teljes árat nem sotsialke érkezett. A költség, mellesleg elég európai. A pénz, akkor is bérelhet egy agilis diákok, nem fáradt nagynénik. Hagyja, hogy azok otthon pihen.

Pihent 30.12. A 09.01 az unokája 9 év, én fizettem 35.000 rubelt. Az ár, mint Európában, ez a szolgáltatás még nem kapott összeget. Emellett piszok mindenütt a szobában, a medencében, az ebédlőben. A légi és a vízdíjak túl drága. A lakoma, amit fizetett a magam és a gyermek nélküli kedvezmények - egyszerűen lopás. Soha többé!

Sofia G. Review. Szeretném kifejezni csodálatomat pihenésre egészségügyi szanatórium „Dorokhovo” - ebben a mesebeli paradicsomban külvárosában! A döntés, hogy pihenni van napig - 10 (kezelés nélkül), úgy döntöttem, teljesen spontán, kudarca miatt időszakos túllövés nyaralni Antalya (Törökország). A tartózkodás ebben az egyedülálló, festői sarkában minden nap egyre több és több lenyűgözte és izgatott annyira, hogy azt meghosszabbították háromszor nyugalmi 5 napig. És a végén volt egy többit itt -. további ›

Egy héttel ezelőtt, visszatértem a Dorokhovo, a horror és nem nyugszik, és a kezelést. A piszok és durvaság! Van valami összehasonlítani, én 16 éves menni, de egy ilyen hozzáállás, és egy ilyen rendetlenség találkozom először. Megérkezett szerdán az orvos jött csak pénteken, azaz a. E. A napok eltűntek, az eljárás, az orvosnak kell szó szerint könyörgött! Minden ajánlat fizetett, kérésemre, hogy jelöljön ki öt eljárást, amely már tartalmazza a jegyet, nagyon meglepett! Minden eljárást készpénzben fizetendő - a zsebek az egészségügyi személyzet! Csak cselédek állításokat. további ›

Durvaság, zsarolás, piszoktól, képzetlen. Pihentem minden közelmúltban szembesült zsarolás a nagyon küszöböt a szanatórium. Megismerkedett az orvos a legjobbat akarja: Kozhevatova Valentina Petrovna, megégett a munkahelyi orvos, közömbös ambíció, a helytelen kérdéseket, vagy nem értik a beteg diagnózisa, az eljárást kellett könyörögni. Dirty szoba szobalány csak az érintett egy folyosón, akkor is csak a faj. Por a szobában ne törölje semmilyen. további ›

Ismételten pihen a szanatórium „Dorokhovo”, és mindig volt így sajnálattal, hogy a nyaralás alatt. A személyzet mindig nagyon udvarias és figyelmes. Szabadidő nyaraló mindig jól szervezett túrák, a különböző tevékenységek üdülőtelepen. Gyönyörű ápolt területen. Képzett orvosok. Az orvos Iraida Ivanova Zinovevna. Szép, figyelmes orvos. Elkötelezett és hozzáértő. Köszönöm szépen, hogy a személyzet a szanatórium és az orvosom. A kezelés után szanatóriumi sokáig az felejtsd el a betegségek.

Kezelés eredmények kiválóak




Kapcsolódó cikkek