8 értékelés alapján körülbelül zemetchinskaya központi kerületi kórházba Zemetchino pn Kirov utca

Azt akarom mondani, kedves szavakat, hogy egyes szakértők CRH. Lipatkin. P. és A. Grishin Grishin SA VF Nenashev GG Dikova RA - a kedves és segítőkész emberek, szakemberek a maguk területén. Sajnálatos, hogy egyesek nem működik. Szükségünk van egy illetékes vezetője a kórházba, ahogy Pavlov SI Kár, hogy a kórház szétesik, ez nagy kár.

Én szembe egy durva hozzáállás Baldina LA kapcsolatban én és a gyerek. Nem volt hajlandó segíteni, mikor volt az ügyeletes orvos a mentők. Durva és sikoltozik, a gyermek rosszul megijedt. Ennek eredményeként, a gyermek az éjszaka, nagyon megkínzott (3 év). Reggel mentünk Penza, az orvos megdöbbent, amikor megérkeztünk. Az ilyen ember nem méltó arra, hogy egy orvos!

Undorító hozzáállás az orvosok a betegek! A mentő megérkezik nincs értelme, az orvosok ülnek arcú, írj előírások és küldje kijutni lakását és maga a betegség. Így kellett lennie egy szemtanú a helyzet ugyanaz, mint egy nő sír hisztérikusan könyörgött az orvosnak, hogy emelkedik a székéből, és így elsősegélyt a beteg hozta. Kép szörnyű, még Way. Mi van, ha a beteg sürgősen kórházi? Nyomtató két: hagyja, hogy a borítékot, és akkor helyezik, és akarat. további ›

Szeretném kifejezni mély hálámat a sebészeti osztályon. Nagyon hálás a sebész Vaskina Nikolai Mihajlovics az ő érzékenysége, figyelmesség, kedvesség, az ő támogatása én beteg gyermek. Ezek az orvosok, hiszen kicsi, orvos Istentől. Bármilyen kérdés megkérdezték, és soha nem hajlandó segíteni. Ugyancsak hálás a nővérek és a segédeszközökkel való segítség számomra!

Kapcsolódó cikkek