2018 Nem lehet frissíteni az ADT plugint napfogyatkozás, a 23 verzió

Androidok .help orosz Android-közösség.

Új vagyok az Android programozás. A problémám az, hogy nem tudom frissíteni az ADT. A probléma akkor kezdődött, amikor hosszú idő után én frissített Android SDK Manager for Android SDK. Aztán próbálta behozni a projekt a munkaterületre. De nem tudtam importálni, mert minden alkalommal, amikor rákattint a Befejezés gombra, semmi sem történt. Aztán becsukta az Eclipse és ismét kinyitotta, és megmutatta nekem a következő hibaüzenet jelenik meg:

2018 Nem lehet frissíteni az ADT plugint napfogyatkozás, a 23 verzió

Azt is olvastam valahol, hogy meg kell próbálnia, hogy cserélje ki a plugins mappát a frissített plugins mappába, ezért megpróbáltam átnevezni a „plugins” mappát a napfogyatkozás mappa „pluginsx”, és helyezzen be egy újat Letöltöttem a HTTP hely: // fejlesztő. android.com/sdk/installing/installing-adt.html. Utána már nem tudta kinyitni az Eclipse.

Tehát most fogalmam sincs, hogyan lehet megoldani ezt a problémát. Tud valaki segíteni kérem?

Top 5 Respuesta

Súgó -> Install New Software -> Mi már telepítve van?

Ezután válassza ki a "Android DDMS, Andoid devlopment eszközök, Android Hierarcy néző, Android fejlesztői eszközök a platform, az Android Traceview, Tracer OpenGL ES", majd a Törlés gombra.

Ezek egyike sem „update” csak válasz nem működik nekem.

Az I. oldat eltávolítására használt a ADT (az eltávolítását a alkalmazás Android ADT)

Jelölje ki az összes Android készülékek (előtaggal com.android.ide.)

és törölje őket (Uninstall.), és újra hozzá a könyvtárak

Amint fent jeleztük.

Letöltés után, másoltam a jelenlegi SDK egy mappában hasonlók. / Development / SDK. Aztán levette a SDK, tartalmazza az új Bundle.

Tettem a ADT Bundle. / Fejlesztés / -bundle az ADT -. Elindítása után, akkor JAVE be az új helyre SDK-Ablak> Beállítások> Android. és az SDK Hogyan teszel egy új utat SDK. Az én esetemben. / Development / SDK.

Persze, akkor tegye az SDK mappában az új mappában ADT Bundle, de én ezt is, mert én az Android Studio, úgyhogy rámutatni két Ida azonos SDK.

Befejezése után a és biztos, hogy minden működik eltávolítottam a régi mappát ADT Bundle.

Telepítése ADT yavlyaetsyasereznoy probléma, különösen a frissítés során. Az is előfordulhat, hogy prostobol telepíteni az ADT, amely közvetlen kapcsolatot. Eclipse gyakran állni tétlen, amíg jeleníti meg a „követelmények kiszámítása és függőségek.”

Azt találták, hogy könnyebben időnként, akkor először törölni kell az összes 7 összetevőből áll:

Telepítse a fájlokat támogatás> Új telepítése Szoftver-> Add-> Válassza ki a letöltött ZIP archívum, adjon meg egy nevet, és kövesse a telepítési folyamatot.

Legutóbbi kérdések

Kapcsolódó cikkek