13 értékelés a orvosok a klinikán Dorofeeva Ramenskoye g dergaevskaya utca, 18

Az ötéves fia kiiktatott sok orvos. Ő félt kezelésére fogak, sírás, kiabálni. A legfontosabb válasz az orvosok az ő viselkedése volt igény, hogy én, és a szavak: „Menj, és hozd fel a gyermekét, tanítani neki, hogy üljön helyesen, azután jön.” Az orvos ezen a klinikán Kondratenko IA és orsó OA talált a megközelítés, hogy az én gyermekem, és tud segíteni neki, annak ellenére, hogy úgy viselkedett nem ideális. Köszönöm szépen ezek az orvosok!







Két hónappal ezelőtt, a protézis Dorofeeva Svetlana Konstantinovna. Azt lehet mondani, az biztos, hogy ez a szakember egy nagybetű, amely alkalmas arra, hogy munkájuk hozzáértő és felelős. Hiánya miatt a hátsó fogak, én felajánlott egy nylon protézis. A protézis készült nagyon gyorsan, a legjobb az egészben az, hogy én vagyok kényelmes vele, és ami a legfontosabb észrevétlenül! Köszönöm szépen!

Az örök probléma a fogak volt különböző klinikákon, de jött a klinikára Dorofeeva és nagyon boldog vagyok, nagyon szép és udvarias személyzet, orvosok, adminisztrátorok, méz nővérek mindenhol pozitív uralkodik. Vettem egy lövés, már mély szuvasodás és azt mondta. hogy az ideg nagyon közel van, minden egyértelműen tisztázott, de úgy döntöttem, hogy ne távolítsa el az ideg még, t. Hogy. törölheti azt örökre. Tettem lechbnuyu tömítés elkülöníteni az ideg és az én finom most. Köszönöm mindenkinek, hogy én is így értelmesen megrágni beszélni. további ›







Én vezettem itt az ő gyermeke. Nagyon félt, hogy ő is megijedt, ő dob a roham, de az orvos talált rá megközelíteni. Baba fogat eltávolítjuk egy pillanatra, hogy a gyermek nem érti, hogy mi történt! Most csak megy itt!

Nem tudom, hogyan kell kezelni. Kezdetben kezelt üregek, úgy, hogy az ideg gyulladt, ezután eltávolítjuk egy ideg, lezárjuk, és a fájdalom maradt. És az összes problémát az okozza, hogy „az a fajta jellemzőit a szervezet.” Költött kocsi. És nincs értelme. Már elfelejtette, milyen „nem fáj.” Szégyen.

Dray árak, és nem tudom, hogyan kell kezelni! Eltávolított egy ideg, minden tisztítani, zaplombirrvali fogat katasztrofálisan rossz. Nem világos, hogy miért! Másodlagos nézett és utasította el. Úgy fogja érezni, hogy fáj a foga, és azzal érvelt, hogy a másik. Nézzük a fogak, nyilván nem értették és nem fotózni, nem érti. És a végén kifizetett közel 11.000 rubelt semmit. Második eset: egy barátja fogfájás, elment, hogy húzza ki, és kihúzta a másik. Ez normális? Stripped 3000 RUB. Én nem ajánlom ezt a fogászat. Undorító! Csak pénzt pumpált!




Kapcsolódó cikkek