113 Vélemények az Orosz Állami Egyetem Turizmus és Szolgáltató (RSUTS) a Cherkizovo

Azt mondják, egy ág Lyubertsy. Az első természetesen még mindig úgy tűnik, hogy semmi. De aztán a farok jelennek meg azoknál, akik még csak nem is a menetrend. Undorító hozzáállás hallgatók. A dékáni hivatal ülni, bocs, az igazi ribancok. Ki csak tudja, hogyan, hogy a kereslet visszafizetni, de vezetni teák. Vesztes naplóval és diákigazolványok, ha átadja ellenőrizni. Egy osztálytársam az első természetesen még nem beillesztett kép a nyilvántartó könyv (jelenleg az 5. év). Hívja a dékáni hivatal minden szobában teljesen. további ›

Nem tudom, hogy az egész az egyetemen, de az ág Lyubertsy a pokol. Tanárok változik a kesztyű, fizetni a magas az ilyen sharaga. Nem a tudás nem adott. A képzési osztály sit grymza aki nem tud normálisan beszélni az emberekkel. Értékelés zachetke és diploma nem lesz ugyanaz, és nem bizonyította azt, az egyetlen módja - az, amikor meg kellett volna egy példányt a naplóval. Ha értékeljük az idegek - megszökött, amint a hallja a RSUTS.

Srácok, nem jön, és nem jár el az egyetem. Tanulmányait a levelezés Állami Orvosi Egyetem, Department of Economics. Azok, akik ott ülnek, ez mind a rokonok, csúfoskodnak a diákok. Bérelt munka laza, emelje fel a hangját, a jogot, hogy kiabálni, stand az ajtó, csapja be az ajtót, nem jönnek az osztályba. Amikor Gósy jött ide, és megkezdte a hőt. Kézikönyvek adni a régi. Hozz egy jelentést a képzési kézikönyv, mondván, hogy ez a képzés utasítás nem megengedett. Menetrend soha nem ugyanaz, és tegye rá a nap edzés előtt. további ›

Nos, gyakran buta fiúk megtanulják, próbálja megvásárolni a tanár, de nehéz adni, és az agyuk nem. Intézmény nem wimps és shashury és a tisztességes és az ebihal. Soha életemben nem láttam buta csoport, mint mi 09 FHI fele nem tudott menni a diploma, van még egy év)) az emberek más városokban, ne pazarolja az időt, tanulni jobb! Néhány szóváltás.

Branch Cherkizovo, Mytishchi csak borzasztó. Tanulás zaochke. Jártam főiskolára ugyanazon az egyetemen, és át kellett nekünk egy rövid tanfolyam az egyetemen. De beragadt egy csoport teljes képzés! És nem hajlandó lefordítani. Ezzel az összes többi különlegesség. Elveszítjük az egész évet és legalább 70+ ezer rubel! SOHA! Ne válassza ezt az egyetemen. Minden a dobon, mint akkor, tanulnak.

Csak sharazhki. Most van egy csökkenése a tanár, nagyon nehéz az embereket. Hogyan lehet megtanulni, nem világos. Ne válassza RSUTS, mint az első! És azok, akik azt írja, hogy a nagy és hűvös, ez a nagyon aktivista. Igen, ezek mind az édes felszabadulását gőz, és az automatikus ülésén. Döntsd el magad.

A RSUTS jött teljesen véletlenül, nem volt az álmom. Hostelek nem a legjobb (((Szervezet nem az első évben - a kurátorok Pervakov És a „kurátori gőz” után pár, akkor marad a 4. a kurátor játszani a tanár -.! Ez a fájdalmas probléma, vannak igazi ász az ő üzleti, és nem igazán tudom, a téma (mert most a tanárok multidiszciplináris) és szükség van egy csomó. gyakorlat intézmény nem adja! és ez egy nagy, kövér mínusz! Nézd meg magad, és akkor nem fogja megtalálni, akkor. Tovább ›

A pályázóknak! Ha azt szeretnénk, hogy megfelelően tanulni, a tudás megszerzésére, praktikorientirovannoe oktatás -, hogy te nem vagy itt! IMHO! Ha hirtelen jön ide, akkor keservesen megbánni! Ismerje meg a hibákat mások, hanem a saját!

Soha táplálja a dokumentumokat ezen az egyetemen! A 4 éve nem tanították, és az utolsó előtti évben az oklevél által vezérelt, a tudás nem ad, és rázza a teljes! Növekszik a tandíj, és nem mutatják a dokumentumokat, amelyek. Az intézet jelenleg nincsenek szabad szolgáltatásokat nyomtatni valamit, meg kellett húzza a nyomtatót, a papír és a laptop! Ha nincs ez a velem van, hogy menjen, és nyomtatni egy csomó pénzt! Soha életemben nem választja tudományos tanácsadó Bogachev TV nem segít egyáltalán. további ›

Ilkevich Sergey Viktorovich diákok rendezzék kérdések informális ülésen, vagy a legjobb esetben tegye a három pontot az a tény, hogy a szakdolgozat írása magad!

Ne viselkedjen, érdeklődjünk bárki, a válasz az, hogy nem épül fel, miután sharaga! Amint a hívás véget ért egy egyetemen, így ha vannak bocsátva! Az egyetem büszkélkedhet cím „orosz”, de csak mindannyian át ezt az akkreditációt, és tudjuk, hogy minden manipulált tudás szóban forgó nulla.

Hát mondom, általában minden tanár nem tanít semmit. Azok, akik nem voltak a párok, ahol van lehet + páros nem megy)), még mindig nem tanulnak semmit. Van egy tanár (akik tanulni Podolszk, tudom), amint leült vele pár, az egyik osztálytársam felnevetett, amikor beszélt egy előadást. És ő indította a diák kréta arcába azzal a fenyegetéssel, hogy ő fog repülni ki uni. És mi fizetjük képzés 68.000. P. évente. Ott van még a Dean, nem csak beszélek. további ›

By the way, elfelejtettem írni a honlapján az egyetem nem vizsgálhatja felül, minden zárva))) És akkor psevdoreputatsiya romlik. Tanulmányait az új University of 2 hét, megtanultam több mint 2 éve RSUTS.

Írok konkrétan a fióktelep Podolszk. Az első természetesen, ha jön az első alkalommal, és a tanár azt mondja, hogy van saját egy ilyen témában. Arra a kérdésre, hogy ez elvileg az első pár a témában. A tanár azt mondja, hogy nem érdekli, ő áll a menetrend „beszámítás”. Ez a politika minden uni. Szakirodalom nem ad, nem tanulnak, hogy tanítson, hanem csak a pénz konyuchat az ülésen. És az Advent az új rektor egyetemi és intézeti egyszerűen lebomlik. Azt javasoljuk, hogy menjen oda. további ›

Rendben! Amennyiben pozitív visszajelzést az ingatlan ellenőrzése alatt a mester az összeomlás, és csökkenteni az oktatás Oroszországban? Barátom Fursenko csapat. Azt akarja, hogy a maguk számára monopóliumot a képzés idegenforgalmi személyzet az egész központi régióban, anélkül, hogy mást csinálni, mint adminisztratív erőforrás a személynek az elnök a National Academy of Tourism Vlasova Tamara Ilinichny, amely elismerten az egyik legjobb orosz tanárok. Sajnálatos, hogy a legintelligensebb és profi. további ›

És végül, akik dicsérik az egyetemi, korlátozott emberek horizonton, hogy könnyen megadja magát a teljes áramlási és hatását a nyugtat csak az a tény, hogy nincsenek egyedül, „úszik a szar”, sajnos, ezen a ponton, mint a diákok - félig a teljes! Tovább N-edik része minden diák - a látogatók, elsősorban Üzbegisztán, Türkmenisztán, Csecsenföld, Dagesztán, stb, aki befejezi egyetemi kitüntetéssel, ugyanakkor az orosz, némelyik mondjuk meg, és nem .. további ›

Rendben! Amennyiben pozitív visszajelzést az ingatlan ellenőrzése alatt a mester az összeomlás, és csökkenteni az oktatás Oroszországban? Barátom Fursenko csapat. Azt akarja, hogy a maguk számára monopóliumot a képzés idegenforgalmi személyzet az egész központi régióban, anélkül, hogy mást csinálni, mint adminisztratív erőforrás a személynek az elnök a National Academy of Tourism Vlasova Tamara Ilinichny, amely elismerten az egyik legjobb orosz tanárok. Sajnálatos, hogy a legintelligensebb és profi. további ›

És végül, akik dicsérik az egyetemi, korlátozott emberek horizonton, hogy könnyen megadja magát a teljes áramlási és hatását a nyugtat csak az a tény, hogy nincsenek egyedül, „úszik a szar”, sajnos, ezen a ponton, mint a diákok - félig a teljes! Tovább N-edik része minden diák - a látogatók, elsősorban Üzbegisztán, Türkmenisztán, Csecsenföld, Dagesztán, stb, aki befejezi egyetemi kitüntetéssel, ugyanakkor az orosz, némelyik mondjuk meg, és nem .. további ›

Távoktatási mennyit ülés? Srácok, mondd, kérlek.

Zdravstvuete! Azt Eloyan Arthur Albertovich, 5. évfolyam RSUTS (Jereván. Branch). Állampolgára vagyok Grúzia és kell vipolnit honosítási eljárás oklevél Moszkvában. Ugyan nem tudom, mert van egy grúz útlevelet és rokonok Moszkvában élő, én nem. Mondd, hogyan tudok csinálni! Köszönöm. Kapcsolat, kérem, [email protected].

Kapcsolódó cikkek