Copa del sol 2018 - az

• A verseny áll egy csoport színpadi és játék-off körben.
  • A verseny vett részt a 8 csapat, négy csapat minden csoportban.
  • A csoportmérkőzések során, a csapatok játszanak a csoport egyik meccset minden résztvevő.
  • A győzelem a mérkőzés a csoportkörben elnyerte 3 pont, döntetlen - 1 pont veszteség - 0 pont.
  • mérkőzés időtartama 90 perc. Abban az esetben, egy döntetlen a fordulóban a rájátszás után 90 perccel, egy sor szankciókat.
  • Rájátszás áll a döntőt 3-4, 5-6, 7-8 helyen. Az utolsó, a két csapat vesz részt, megnyerte az első helyet a csoportban.
  • A győztes minden csoportban határozza meg a nagyobb számú pontot. Egyenlőség esetén a pontok a ranglistán van különbség gólok és céljait. Ha ezek a számok egyenlőek, a győztes határozza meg a gólok száma. Abban az esetben, a fent említett mutatók nem határozza meg a győztest, a ranglistán közül a legjobb gólkülönbség a személyes találkozók a két csapat között, több gólt a személyes találkozók a csapatok között. A döntetlen esetén a győztes határozza meg felhívni a számok által végzett szervező bizottság a verseny.
  • Egy játékos, aki megkapja két sárga lapot, két különböző mérkőzések, hiányzik a következő játék. Egy játékos, aki megkapja a két sárga és egy piros lapot ugyanabban meccs küldik ki, és hiányzik a következő játék.
  • A fegyelmi bizottság által kiszabható további szankciókat a lejátszón.

A nyeremény alap

A nyeremény alap 2 Mill. SEK.

1. hely - 600 000 korona; 2. hely - 400 000 korona; 3. hely - 250 000 CZK; 4. hely - 200 000 korona; 5. hely - 170 000 korona; 6 helyen - 150 000 korona; 7. hely - 130 000 korona; 8. hely - 100 000 korona.

csoportkör

kék csoport

bányász

Koppenhága

tintahal

Molde

És - játékok, W - Győzelem, H - döntetlen, L - veszteségek, M - gólkülönbség, Oh - szemüveg