4 ok, amiért az emberek dobja a személyes blogok

Miért nehéz a blog vagy 4 ok, amiért az emberek gyakran dobja a személyes blogok?

Hello mindenkinek! Visszatértem az oldalakat a blog, ahonnan eltűnt sokáig az oka. uh, nem objektív okok miatt. tényleg :)







De most vissza vette magát a kezében, melyet készített számos cikket. hogy a közeljövőben azt tervezem, hogy az oldalon. Azonban ma szeretnék beszélni egy kicsit a másik, nevezetesen a feltételezés, hogy miért nehéz tartani egy személyes blog? Természetesen, én például, van rá, mint egy idő-dátum. Én 4 hónap sikertelenül elküldött magam, hogy írjon legalább az egyik minden alkalommal találtak egy millió különböző kifogásokat. Bár nem kérdezek, és hogy én mentálisan vissza?

4 ok, amiért az emberek dobja a személyes blogok
Általánosságban elmondható, hogy a 4 legnépszerűbb okokból. Ezért az emberek abbahagyják a blogolást. És a történelem tele van elhagyott és weboldalakon, és LJ és a társadalmi hálózatok, és a YouTube-on.

  1. Nincs ideje, vagy nincs elég szervezet, hogy írjon rendszeres üzenetét. Ez egy nagyon gyakori oka blogok elhagyott. Ha az első alkalommal irkál álláspontok a lelkesedés, akkor előbb-utóbb ez lesz a rutin. Vannak más fontosabb dolgom van, és még egy pár órát egy héten már nem tudja kiosztani, hogy írjon egy cikket az látnivalói feltételes Párizsban.
  1. A kicserélt érdekeit. Banális helyzet - a család utazási blog vezetett, de egy bizonyos ponton megszűnt utazni. Természetesen a vezető hely / csatorna turizmus nélkül az állandó támadások nehéz. A régi csomagokat a régi emlékek nem messze: az információ változik, a benyomások törlődnek, és az írás nehezebbé válik. Valószínűleg a blog lesz elhagyott, amíg a következő utazást.






  1. Motiváció eltűnt. Gyakrabban beszélnek anyagféléhez. Ha a blog nem hoz bevételt, illetve más feladatok elvégzésére van társítva, akkor a logikus kérdés merül fel, és szükségem van rá?

Hogy őszinte legyek, mindezek hatására egy kicsit rólam. Őszintén dugulás más. És igen, már tudtam a rajt után blogolást. Amíg meg nem próbálja - nem tudod :) Tehát a negyedik ok:

  1. Nehéz írni a személyes dolgokat. Ez az őszinte legyek, én egy kicsit irigy emberek, akik könnyen beszélnek az interneten az ő jelenlegi életét és tervek, érzések és a problémákat, hogy ma evett, és ahol ma töltötte az estét. Nem feltétlenül a webhely oldalain, akár csak instagrame vagy például a fórumokon. Én nem értem. Még Instagram nem tud, nem tudom, hogy mit írjon :)

De vette fel az eke, nem mondom, hogy egy font. Úgy döntöttem, hogy ne dobja a blog. különösen Argentína most egyre népszerűbb úti cél a külföldiek számára. Lehet, hogy valaki cikkem hasznos lesz, és hirtelen? Ami a értékelését országok megpróbálok tárgyilagos, ne öntse az olajat az írás nem fél a hiányosságokat. De a negatív hatása nem feltétlenül lesz, Argentínában vagyok, nagyon kényelmes :)

Nos, a legközelebbi jövőben a következő cikket a blog:

  • Hogyan bérelni egy lakást Buenos Aires? A személyes tapasztalat.
  • Az időjárás, és hogyan élünk télen Argentínában
  • Argentína Hátrányok: az objektív és szubjektív
  • Tanuló vízummal és a migráció a rendőrség
  • Melyek a nehézségek akkor találkozhat, ha azt szeretné, hogy lépjen Argentínában?

Lesz egy pár cikket a látnivalókról Bayresa területek is írni (nem is minden meglátogatott). Talán nem lesz kisebb pozíciókat, de minden esetben szólnak Argentínában. Amikor elmentem Thaiföld, azt gondoltam: „Hű, én olyan sok íratlan anyagot a Tae, az elkövetkező évre.” És most már értem, hogy meg kell csinálni mindent időben. Írja az eseményeket egy éve nincs értelme: a friss benyomások már elakadt.

Nos, megígérem, hogy nem veszik el, és elkezd beszélni már részletesen életünkben Argentína :)




Kapcsolódó cikkek