10 órán át a karjában kisgyermeket a gépen!

Kérdezd érkezéskor hagyott közeli helyen van ingyen. Annak érdekében, hogy a gyermek a karjában (igen, még mindig pántos) csak akkor kötelező, felszállás és leszállás közben. Ha az ülés mellett szabadon hozzád, lehetséges, hogy üljön vissza, és hogy a játék közben enni, lehet megállapítani, ha alszik, és megkéri, hogy vigyázzon a légiutas-kísérő, amíg nem megy a WC-vel. Általában a bölcső a baba - nem csodaszer a repülés. Nem repülnek, mint a nagy távolságokat, maximum - 3 órás repülés, valamint a gyermek - nincs bölcső nem volt akadály.






És igen, az aktív Walker repülni sokkal problematikusabb. Még a felnőtt segítő.
Azt könnyű út!

Sling sál, vagy parittya hátizsák Ergo vagy Beco.
Ezen túlmenően, a bölcsőt adott felszállás után.
Repültem egy 6 hónapos Oroszország, de természetesen ez nem Tokióban. A legtöbb időt a gyermek volt a fogantyúkat. Vettem egy babakocsi - Sajnálom, hogy volt minden (jó, ha megy, hogy ahol ez lehetséges, hogy egy babakocsi) - zakolebalasb fold -, hogy állapítson meg - előveszi D. És ez nagyon kényelmetlen elé beszállás a gépet is - újra felkötve, babakocsi gyűjtött a kezében, hátizsák, táska babaruhák. Minden ón.

Sling vagy ergonómiai hátizsák. Legalábbis, csat, és legalább aludni. Nos, ott megy a WC-vel (nehezebb, de lehetséges).

Finnair, ha jól emlékszem, elég Gyerekbarát cég.
Regisztráció, stb, kérje egy üres hely mellett hagyja, nos, ha megközelíti a gépet, a légiutas-kísérő, hogy jelöljön ki egy személyt kellemesebb, és panaszkodnak, hogy a helyzetét. Mondjuk, azt mondják, hogy nem számíthat, ha nem kér segítséget, amikor hirtelen az a hely szabad szabadság velünk, kérjük, nos, ez történt, nagyon féltem.
Ha a légiutas-kísérő is tetszik, és még mindig a gyermek meg kell nézni, mielőtt megy a WC akarat.
És ők maguk, deytsvitelno, Kang hevedert vagy oda. Babakocsi, IMHO is szükséges, hogy menjen át a repülőtéren, de ez a kívánt módon.
És ne aggódj, idő előtt. Jellemzően ezek a kérdések megoldani nemzetközi járatokat.

Repültem. A nyolc hónapos desyatikilogrammovym, IL-86, a Tai (8 valamit óra éjszakai repülés).
Nem halálos, bár nehéz. Alvó gyerek rám, mózeskosarak, hogyan lehet, menj a gyermek fekszik neked. Négy órával aludt.
Volt még egy hátizsákot, ringató baba jól járt vele a „előszoba” az üzleti és a gazdaság. Nos, mint egy extrém eset, ha a szám a széles - a gyermeket a széken, hogy üljön le a szélén.
Általánosságban elmondható, hogy lehet kijutni, de rettenetesen fárasztó.

Hívás / magukat írják, hogy a légitársaság
vegye Sling
kérni egy szabad helyet a következő

repültünk 16 óra, nem történt semmi.

amint bemegy a gép - kérje styurdess mondani, ha nem lesz 2 szabad hely, néha az utolsó sorban van (jó, és hogy ez a fürdőszoba, így jobb). és ne tartsa nyitva a szemét, hogy a többi utas futott (ez történik az első pár perc után minden eltűnt, minden ügyes, aki repül, hosszú távon).






kérdezze meg az első dupla ülés.
de akkor is csak megy, és ülni a hátsó azonnal - Ha jönnek a az utasok - nos akkor szállni az ő minden.
autóülés értelmetlen, mert a * széles * számot egy vészkijárat kell ülni a gyerekekkel, akkor biztosan nem lehet tenni az asztalra. Tettem valahogy a járatba, és felemelte, ha valaki jött, de volt egy rövid repülés, senki sehol, különösen nem megy. ítélve az a tény, hogy minden bölcsőjét már foglalt - valószínűleg kitöltötték az első sorban, a steward is - azaz, nincs folyosó.
Sling rendben lesz minden, aludj
Ezen kívül mintegy ugyanazok az emberek. a WC, míg általában egyetértenek abban megtekintése

Igen, megint. nedves törlőkendők több - ha úgy dönt, hogy feltérképezi a folyosón :)

Mi repült a 11 hónapos fia, repülés - 09:00. Taktika, mint ez:
1. kéri az első helyen az utastérben - van egy hely több a padlón akkor feküdt egy takaró, és üljön az útból pici-kúszik odakint, és ha nincs egy (néha előfordul, és ha nem - kérje senki ültetett) a gyermek alszik a ülés
2. A felszállás és leszállás a mell a szájban (ha hepatitisz B), nagyon hasznos, plusz - ha repülni az éjszaka - minden az élet könnyebb, legalább az első hat órát;
3. bő új, ismeretlen kisgyerek igrushechek dobozok, mi nagyon mentettek rulett gomb avtosmatyvaniya)))
Élelmiszer - banán, alma, üvegek mártás, víz -, hogy mindig kéznél törlőkendő - egy csomó ruhát két vagy három kötelező pelenkák legalább 7 darab, nos, a türelem több anya))) anélkül, hogy ez bármilyen módon.
És minden, amit kap.

Mi repült Finnair Nagoya és vissza. Szintén nem kap a kosár - vesznek járat csak egy, és hogy annak a személynek, aki azt megrendelte az első. Nos, hogy a gyerekek hozott első és a második sorban. Ha te lennél az első sorban, amit tehetünk, mint mi - kér többet Baby Soft és intézkedik ditenysha fészket éjjel a lábai. De a mi esetünkben a csapda volt, hogy a két WC működött, megelőzve az egyik, hogy a részünkről. És egész éjjel vele volt a sor a japán - kell írni gyakrabban Európában. Ezért nem tudtam rendesen aludni - félt, hogy valaki ébren jöjjön. De ott és takarmányok ditenysha nem engedték - mondják, ha hirtelen csökkentjük a nyomást, nem volt ideje, hogy elérje az alján egy oxigén maszk. Miután perekantovatsya segített frissen vásárolt ergo, hogy azt éjfélkor aludtam, akkor még a fészekben lefelé mozog. Nem nevezném barátságos utaskísérők - japán nők aranyos, de úgy döntenek, hogy nem, és Finn, és mindkét alkalommal azok voltak rángatta, és stinkers. Ő segített nekünk Baby Soft gyerek Steward, így ha valaki nem sikerült, megpróbál beszélni valakivel a csapatból.

Vissza repülés volt a teljes munkaidőben, nálunk repülő idősebb fiú (akkor már csak 6 hónap), akkor jól játszott előtt - bőven van hely - a legtöbb út.

Ha át Helsinkibe, ahol a szekerek csomagok szállítására a gyermekülés nagyon kényelmes. Airport jó út.

Az utolsó pillanatban. Ha kap egy gépet, hogy zadryhshim egy gyerek, vagy elalszik, hogy a biztonsági öv, hagyja azt közte és a baba felkötve, majd fel kell pattintani a biztonsági öv. Jó beosztású között az övcsat a térd és rebenkinoy szamár valami puha. Repültünk egy játék-párna, amely rögzíti tépőzárral körül a táskát, akkor nagyon megmentett minket. Nos, még a gépen párnák adni. És hadd aludni.

Amikor a járatok kötik, követelve, hogy húzza az alvó kisbaba a hurokban az öv rögzítését, azt mondtam nekik, hogy pontosan utam kipróbálni közben kényszerleszállást Frankfurtban. Ott pochirikali a rendezők, és azok a pilóták. Mi nem ergo és samoshity mei-tai. Amikor vészkiürítési anya a gyermek egy hevedert a mobilitás és a jelenléte a hevedert nem befolyásolja a sebességet, amellyel akkor vonja vissza a biztonsági öv. Detkina öv pull tetszőlegesen fut egyenesen neki. Röviden, akkor van az ötödik vagy hatodik alkalommal repülünk zavarása nélkül az utas.




Kapcsolódó cikkek