10 ok, hogy nem szeretik Kínában

A múlt héten beszéltem arról, hogy miért szeretem Kínában. Itt az ideje, hogy meséljen a dolgokat, hogy bosszantson ebben az országban.

hiánya Angol

Kínában, kevesen beszélnek angolul. Ez nagyon kevés. Bár, mint Oroszországban, ahol mindent a gyermekkori tanulási angol, de a hiánya miatt a gyakorlatban spikat félénk. Általában az átlagos kínai biztosíték végződik a kifejezést






„Hellou, hogyan és én.” A kommunikáló takarít csak Vichat.

10 ok, hogy nem szeretik Kínában

furcsa finomságok

A helyiek esznek, mindent, ami mozog, úgyhogy továbbra is lehet csodálkozni, tömések néhány különlegességet. Snack formájában csirke láb és tésztával töltött sertés gyomor - mindezek lehet megvásárolni minden lépésnél.

Nem tudom, mi van kötve, de a kínai szeretnek mindent a különböző csomagok. Például, ha megvásárolja a cookie-kat a dobozt, és azon belül lesz egy zsák, és felfedi, hogy találja keksz egyedi csomagolásban. Ez matryoshka csomagolóanyagok!

Kaká gyermekek

Fiatal kínai - elkényeztetettebb gyerek a világon. Ők mindent tud. És mi a legrosszabb dolog, amit ürít bárhol - ez hozzájárul a speciális lyuk a nadrágot. Így minden nap láthatjuk a nemi szervét kis kínai, üríteni az utcán.

10 ok, hogy nem szeretik Kínában

Kínában, piszkos. Nagyon rendetlen. A helyiek ritkán közvetítik a hulladék tárolóedény, - papír és dobja maradékot közvetlenül az aszfalthoz. És tegyen így minden korosztály és osztályok. Nos, ez szép munka a takarítók és a város nem rothad a szemetet, de sok a folyók és a tenger szó vált egy szeméttelep.

fizetési rendszer

A Középbirodalom saját fizetési rendszer, az úgynevezett Unió Pay, így akkor felejtsd el a Visa és a Mastercard. Először is, támogatja a szokásos ATM kártya nagyon ritka. Másodszor, a kártya fizetni csak nagy szupermarketekben. És még akkor is tart egy csomó időt, mivel csak egy terminál, amely támogatja a külföldi lapok az egész boltban.

Sok dohányos, aki dohányzik mindenütt - az átmenetek, szupermarketek, bárok. A hatóságok lassú harcot ez ellen a jelenség, de a kínai dohányosok ez nem áll meg. Ugyanakkor, a dohányosok több köpött. Hangos és mindenhol.







furcsa szokások

Amikor a nyáron jön Kínába, a lány bujkál égisze alatt tartani a fehér szín a bőrt. Ugyanakkor úgy felbukkan a lovas ing és a csupasz hasa, - könnyebb elviselni a meleget. Ó, a férfiak készülnek nő a köröm, és a kínai nők nem borotválják a hóna alatt.

10 ok, hogy nem szeretik Kínában

Internet Kínában - a legfájdalmasabb kérdés. Ő „lefagyott” a kizárólag a kínai felhasználók számára, és a külföldieket, mert ennek van egy nehéz idő. Minden nem-kínai oldalak betöltése nagyon lassan, és a legnépszerűbb szolgáltatások - Google, YouTube, Facebook, Twitter - és teljesen betiltották. Akkor megkerülni a tilalmat segítségével VPN, de ez már egy másik történet gyötrelem. Általában az internet Kínában nagyon rossz.

A hiányzó tejtermékek

Kínában nincs sajtot.

Mint látható, szinte az összes kapcsolódó hátrányok csak a tény, hogy én jött egy másik országban. Ha én a kínai, akkor nem zavarta, sem niskolechko rossz internet, nincs barátnője szőrös hónalj, nem hiányzik az angol nyelvet. És valóban, annak ellenére, hogy a hiányosságokat, én nagyon szeretem Kínában. Egyébként én hagyott itt az első napokban.
Minden jegyzet Kínából →

Nem bűncselekmény, ha nem, hogy 5-7 évvel ezelőtt azt írta, hogy igen, én teljesen egyetértek, de most a helyzet sokat változott, és ez nem olyan szomorú, mint írod. vagy meg valaki a cikk öt évvel ezelőtt, és átdolgozták egy kicsit?
Mentünk minden ponton, miért hiányzik az angol nem annyira meglepő egy angol nyelvű országban? Haver, te Amerikában chtoli jönni? pihenni, tanítani a nyelvet. szintén nem különösebben az angol, így nem értem ezt az elégedetlenség Oroszországban.
finomságokat. Ismétlem, ha nem otthon. a kínai is, ez furcsa, hogy nincs zöldség, hogy a vodka 40 fok, és hordozza irreális orosz gombóc, a cigaretta számukra nehéz, ellentétben velünk. másik országban, egy másik mentalitás. Olyan ez, mint a Ferrari és összehasonlítjuk Lada. igen, ez a két autó, de összehasonlítani őket nincs értelme t. k. sok különbség. vagy úgy mondom: miért költenek ilyen összehasonlítást?
csomagolás. És most képzeljük el, hogy több millió növények, melyek a csomag elveszett megrendelések a nemzetközi piacokon. és hogy több millió munkahely. hogy az emberek nem?
gyerekek. ebben egyetértek, de most már nagyon ritka jelenség, mint a rutin. vagy élünk különböző Shenzhen?

szemetet Kínában egy nagyon tiszta, és a nép nem alom olyan gyakran, mint korábban. Igen testvérek tisztítószerek itt sokkal több, mint Oroszországban. de elnézést itt, és a lakosság 10-szer több
fizetési rendszer. delírium. Szinte az összes ATM-ek már régóta dolgozik a Visa és Master Card. szinte mindegyik fizethet egy kávézó, szupermarket kb én általában hallgatnak
dohányzás. szupermarketekben nem dohányzik, nem azonnal a mesét, de ennyi bárok és átmenetek. Nos sajnálom, hogy nem tilos. By the way, számos kávézó és étterem betiltani a dohányzást már annyira aktívan küzd ezzel. 20 évvel ezelőtt buszok füstöltek, hogy a helyzet megváltozott, nagyon
a bőr, a köröm és a hasa. lenne, ha először találtak a kiváltó ok, majd írta. t. e., igen, megint, ez őrület nekünk. de miért tették, hogy fogalma sincs, és nem próbálja meg kitalálni. azt mondják, írhat az egyik vagy másik haver seggfej. és miért. általában kitalálni egy kérdésben
Internet. Internet az országban dolgozó okosan. De most képzeljük el, hogy félmilliárd lesz ingyenes hozzáférést mindenféle YouTube és a Facebook, ahol minden terrorista söpredék szabadon kiteszi Old. az állam törődik a polgárok. gróf magad, ha fél milliárd lesz kezelhetetlen. ilyen dolgokat nem lehet a véletlenre bízni indításához. sokan elhagyták Oroszországot LIH? És Kína?
Mintegy sajtot. Az áruház Metro Zayed, és akkor a boldogságot. És minél többet te Shenzhen. Metro megy Hong Kong. Ön szárnyalt, mi?




Kapcsolódó cikkek