FA-kupa, a semmi közepén

Champion tűzharc "Chelsea".

Elvileg ez várható. Mindkét csapat nem volt nyomás szempontjából a verseny. „Watford” kiesés elkerülése, „Chelsea” garantált címet. Mindenki boldog, mindenki nyugodt. A nyilvánosságra hozatala egy ilyen állam megkönnyíti a potenciális a tömítettség hiánya és a veszteség a koncentráció a védelmi. Csak azok magyarázatához szükséges ilyen rengeteg célokat. És nem azt, hogy a csapat létrehozott egy csomó pontozási esélyeit. Csak végrehajtását jó volt. És ha a „Chelsea” célok kezdetben alakult ki a logikai játék, a „Watford” labda lazábban és eltökélt baklövéseket házigazdák. Játék képet tört szinte miután minden cél. Lehetetlen volt, hogy beazonosítsa az általános tétel, még úgy érezte, egy bizonyos lepedék barátságos mérkőzést, ahol csak néhány srác mindkét oldalán próbál fokozza a hírnevét. Ez határozza meg a produktív játék. Biztos lehet abban, hogy a jelen lévő csapatok tornán problémák ezen a mérkőzés nem történt volna meg. És akkor ott van minden boldog véget ért a „Chelsea”. Bajnokok a hazai tudtak ünnepelni egy címet, és egy szép győzelem.

„Tottenham” pozitív elem, hogy búcsút „White Hart Lane”.

„Liverpool” - egy lépésre a Bajnokok Ligájában.

Miután a liga úgy döntött, a bajnok és az egész csapat, aki elhagyta az élvonalban, az egyetlen intrika a verseny -, aki megteszi magadnak két bal után a „Chelsea” és a „Spurs” jegyet a Bajnokok Ligájában. És a „Liverpool” vette sorsát a saját kezébe - Klopp csapata szükséges a győzelem a másik két játék - a „West Ham” és a „Middlesbrough”, majd akár „Arsenal” vagy „MU” nem volt képes bármit is tenni, hogy állítsa le a piros. Tehát fele a feladatot elvégezni - de még mindig nagyon meggyőző stílusban. Először pyatnadtsatiminutku csapat cserélt veszélyes pillanatokban - a tulajdonosok a kiváló sokk helyzetben Bayrem verte Sam, de nem tudta irányítani a labdát a cél, de a vörösök faáru „West Ham” zavart Joel Matip, válaszul szállítás egy sarokban. A meccs után volt egy szünet - „Liverpool” volt az előnye, de nem volt probléma a szállítás a labdát a végső harmadik. A vendégek még mindig jönnek ki előttünk kudarca után a védelmi a „Kalapács” - Fonte időzött túl mélyen a felét, és hagyjuk Sturridge, elkerülve a les, megy az egyik az egyik Adrian - gyönyörű passzát társa ebben az epizódban adta Philippe Coutinho.

„Arsenal” nagyon közel „Liverpool”.

Nehéz volt azt feltételezni, hogy az „Arsenal” lesz képes legyőzni az úton „Stoke City”, bár „Ágyúsok”, és volt tekinthető egyértelműnek közé ezen a találkozón. De a londoniak voltak képesek nem csak, hogy a legtöbb harcot a „fazekas” a kívánt eredményt. Azt is kimutatták, méltó látvány. Először is ebben a tekintetben különbözik Alexis Sanchez, aki abszolút mindent helyesen és szépen. És adja át a Özil, amikor ő szerezte a második gólt a kapu Jack Butland akciót, ami után az állás 1: 3 volt. Még a csere a chilei baloldali mesteri: Ramsey megjelent helyett azonnal jelzett segíti. Lehet, hogy a számlát, és nem lenne olyan nagy, show „Stoke” szervezettebb játékot támadást. Megelőzve a tulajdonosok, hogy valami meg akart fordulni, csak a szünet után. Agresszíven osztályokon Mark Hughes elején a második fele, jól halad a kisebb időközönként a közepén és végén. Az összes többi az idő, bizonyítva felsőkategóriás, irányította a játékot a londoniak. Azonban nem hasznosítja „Ágyúsok” nem kényszerülnek Arsene Wenger, hogy többé-kevésbé elégedett meg - jött a stadion komor, mint az őszi felhők Londonban és elhagyta az arénában ugyanolyan arckifejezéssel.

„Manchester City” őrölni ki győzelem az „Leicester”.

Sikerült elveszíteni, mint befejezni a szezon motiváció „Leicester” a harcot a hányás, a Bajnokok Ligája, „Manchester City”. „Polgári” is elért győzelem, de kapott a tulajdonosok nagyon nehéz. Bár az elején a találkozó a házigazdák előnye, nyilvánvaló volt. Az első 35 perc után teljesen mögött a csapat Josep Guardiola, amely gyakorlatilag nem engedélyezi vendégek, hogy átlépje a mező közepén. És „polgári” értek el, bár a végén ebben a szegmensben. 27 perc elteltével David Silva küldte a labdát a „net”. És egy gól a játékvezető, annak ellenére, hogy a milliméter les Raheem Sterling, aki megfordult az utat a labdát, és talán még megérintette a gömb. Míg a vendégek jöttek, hogy az érzékek, a tulajdonosok erőfeszítéseket Leroy Sane szerzett büntetést, amelyet példaként végre Gabriel Jesus. És azután, hogy úgy tűnt, hogy a házigazdák végül hittek a győzelemben. „Polgári” lassítani a szünet előtt, és büntették Shinji Okazaki - Japán jelölt látványos csapást az ősszel. A szünet után a játék teljesen megváltozott - „róka” támadták nagy vágy, és a „Manchester City” járt nagyon gyakorlatiasan. „Polgári” is gyakran tulajdonban a labdát, de csak alkalmanként zavarja.

„Chelsea” lett a bajnok!

„Chelsea” vált hatszoros bajnok Anglia. A csapat Antonio Conte bízik az egész szezonban ment ez a cél, elszakadás versenytársai. Időről időre, természetesen, „Chelsea” adta kritikusok okot beszélni. Annak ellenére, hogy megtalálják Ezen okok miatt, és most, amikor a „Chelsea” nyerte meg a bajnokságot. Játékstílusa nem tetszik, akkor kiderül. De az eredmény ott van. És ő - a legnagyobb. Bár ez lehet, hogy a cím az ünneplés kellene halasztani. „West Brom” hirtelen közel hajolt. Csapat Tony Pooleys nem úgy tűnik, hogy egy különösen veszélyes támadást, de magabiztosan szorongatta a büntető területen, az épület egy szűk védekező soraiban. „Chelsea”, amely már a poluprazdnichnom hangulat, de még mindig lefektetett teljes, nehéz volt megtörni ilyen rossz redoubts. Emellett időről időre, „West Brom” csattant. Ez a pont bevetés, az egyes szegmensek, bár volt néhány. Alapvetően „Chelsea” szisztematikusan törte a homlokát a falnak épült kapui előtt a tulajdonosok. És minden ment a gólnélküli döntetlen, a halasztás cím később, de a csere Conte működött. Michy Batshuayi folytatta akit senki komolyan várható, és gólt lett a bajnok. Ez az irónia. Misha lesz valami emlékezni.