A bajnoki Anglia labdarúgó döntött korai bajnok a sport

„A Manchester United” tizenhatodik alkalommal a történelemben, bajnok lett Anglia labdarúgó. Mielőtt a szezonban, a csapat Sir Alex Ferguson kevesen hittek. Leginkább hajlamosak azt hinni, hogy az egymást követő harmadik alkalommal bajnok lesz London „Chelsea”. De valójában kiderült, hogy a „Chelsea” önmagát adta a címet a kezében egy versenyző.

Lenta.Ru egy kronológia a címet faj között, a „Manchester United” és a „Chelsea”.

A szezon előtt kevesen előnyös a „MU”. Minden figyelem összpontosul „Chelsea” az ő toboroz Andrij Sevcsenko és Michael Ballack, a „Liverpool” a stabil készítményt és egy Megasztár az arcát Steven Gerrard. Sir Alex is elvesztették fő csapásmérő erő - holland csatár Ruud van Nistelrooy, senki sem vásárol cserébe.

Ugyanakkor az első meccs a szezonban, amelyben a „United” vette a maga területén, „Fulham”, bebizonyította, hogy a Manchester csapat az első helyen kell tekinteni, mint a jelölt a címet. Sir Alex elkövetett riválisok alakú útvonal. Tény, hogy minden ebben a játékban döntött a 19. percben, amikor a „MU” vezetett a pontszám 4: 0-ra. Érdemes megjegyezni, hogy a második, harmadik és negyedik parancs Alex Ferguson gólok négy perc. Végső pontszám - 5: 1.

Fiatal Vezetők "MJ" - Cristiano Ronaldo és Wayne Rooney. fotó AFP

Az a hónap végén, „A Manchester United” töltött három bajnoki és szerzett három győzelem és szerzett tíz gólt. „Chelsea” elveszett a második játék a szezon, az eredmény 1: 2 és így „Middlesbrough”. Sevcsenko és Ballack játszott olyan sápadt, hogy a brit média elkezdett számolni a hatalmas eredő veszteségek megszerzése ezek a játékosok.

„A Manchester United” megállították a londoni „Arsenal”. Wenger csapata nyerte meg a párt a pontszám 1: 0 és hagyjuk fickó „Chelsea” előzni egy versenytárs. Azonban a csapat a Jose Mourinho már nem tűnik legyőzhetetlen szörny, mind az előző két szezonban. Birmingham „Aston Villa” képes volt elvenni pontokat a Bajnokok Anglia kötött velük. „Liverpool” szenvedett egy harmadik vereség a sorban az úton, és kiszállt a címet versenyen.

Ez az első alkalom a szezonban, a szakértők arról beszélt, hogy a portugál középpályás, „Manchester United” Cristiano Ronaldo a szezon végén igényt a címet a legjobb játékos a bajnokságban. Részt vett szinte valamennyi kombinációját a csapat és a cél, hogy a „Reading” emlékeztetett híres céljait Diego Maradona, amikor leadta zdevatelski több ellenfél, hengerelt a labdát a kapuba.

Ebben a hónapban jelzett végső csalódottság „Liverpool”. Liverpool esélyeit arany után eltűnt adtak el „Manchester United” on „Old Trafford”. Korábban Sir Alex zúzott a pontszám 4: 0, „Bolton”, egyszerre megszűnik kényszerítve szkeptikusok, akik elkezdte mondani, hogy a csapat megelőzte recesszió. Ez az első alkalom a szezonban, vezetőedző: „Manchester United” Alex Ferguson beszélt a tény, hogy a díjak egy esélyt a szezon végén ismét mászni a csúcsra.

„Chelsea” és rohant előre bajnoki pálya, de a csapat súlyos veszteségeket szenvedett. A mérkőzés ideje alatt a „Reading” szörnyű sérülés - enthlasis - volt a fő kapus Petr Cech csapat. Kapus, aki a csatlakozás óta a londoni csapat egy modellt a megbízhatóság, ürült ki a hosszú távon.

A hónap elején, „Manchester United” ünnepli kerek dátum - húsz év vezetőedző, Sir Alex Ferguson csapata. Ez idő alatt a skót mentor sokszor vezetett a csapat a győzelmet Angliában és Európában. "Chelsea" tette mentor "MJ" egy nagy ajándék, a vesztes "Tottenham".

Egy zseni szerint Wayne Rooney. Ő - Paul Scholes. fotó AFP

Az első hónapban az új évet rangok belül a „Big Four” az angol foci. „Chelsea”, meg polubolnyh játékosok a vendég játék „Liverpool”, vereséget szenvedett az eredmény 0: 2. 24 óra elteltével, majd ezt követően London, "Manchester United" verte "Arsenal" a pontszám 1: 0. Championship vezetők álmodott egy győzelem, és az elmaradás kilenc pont otygryvatsya nem, de a „Ágyúsok” harcoltak a végére, és előhúzott egy győzelem. Győztes gólt a sérülések, Thierry Henry szerezte.

Ugyanebben a hónapban világossá vált, hogy a pletykák közötti konfliktus Roman Abramovics és José Mourinho megerősítette. Portugál mentor megtagadva a vásárlás az új játékosok a téli átigazolási, bár a sérülések miatt a csapat vezetői szüksége volt rá, mint valaha. A játékosok „Chelsea” mentor teljes támogatásáról és megígérte, hogy jól játszani a szezonban.

„Chelsea” nyerte az első trófeát a szezonban - az angol League jutott. Az utolsó, a csapat Jose Mourinho verni „Arsenal”, bizonyítva irigylésre méltó fog nyerni. Anglia bajnok jól játszott ebben a hónapban, egyre a lehető legnagyobb számú pontot, de a különbség, hogy a „Manchester United” nem tudott.

Sir Alex is játszott fel az összes, még ha a végén a hónap könnyen veszít pontokat a meccset „Fulham”, de a csapat mentett Cristiano Ronaldo szerezte, aki egy gyönyörű gólt.

Versenyfutás az arany lépett döntő szakaszba. „A Manchester United” szintén nem megmenekült a járvány sérülések, ami harcképtelenné, Gary Neville, Nemanja Vidic és Louis Saha. Ennek ellenére a csapat Sir Alex Ferguson vendégként, aki megkapta a win alatt „Liverpool”. Ugyanakkor jelentős veszteség a készítményben fordult a várható veszteség a pontok néhány játékot.

Hónapban kezdődött azzal a ténnyel, hogy a „MJ” elveszett „Portsmouth”, mert a hibák általában nagyon megbízható kapus Edwin van der Sar, aki nem volt nyugodt. „Chelsea” ugyanazon a napon verte „Tottenham”, és nem hagyja ki a lehetőséget, hogy csökkentse a szakadékot a minimumra. Három pont lag plusz egy teljes munkaidős londoni ülésén adta „Chelsea” remény a harmadik egymást követő bajnoki címet.

Ryan Giggs ismét bajnok lett a „Manchester United”. fotó AFP

Ez teljesen váratlan eredmény fel fizetett reméli, a londoniak. Természetesen az első volt még három mérkőzést, köztük a versenyt, de a különbség, hogy az öt pont lógott egy nagy terhelést jelent a lábak a futballisták a „Chelsea”. Mentor „Manchester United” Alex Ferguson, amikor értesült az eredmény a játék fő rivális a „Bolton”, mondta az edző a „csavargók” Sam Allardyce „megérdemel egy csók, akár kettő.”

Május 5. felajzott hiba „MJ” riválisa a derby a „Manchester City” ért győzelmet a minimális pontszám 1: 0. Ebben az esetben, ha a „Chelsea” egy nappal később veszít pontokat a meccset „Arsenal”, a „Manchester United” lett a bajnok. „Chelsea” és „Arsenal” játszott döntetlen 1: 1, véget vetve a harcot az első helyért. Sajnos május 9., a „Old Trafford” a harc a „Chelsea” és a „Manchester United” sportteljesítményt nem lesz sport értékeit.

taps bajnokok

De ez a játék lesz a hivatalos átadása hatóság a „Chelsea”, hogy „a Manchester United”. Londoniak vezetőedzője Jose Mourinho azt mondta, hogy a meccs előtt a játékosok szívesen tapssal az új bajnok. Nem ez a legjobb jele annak, hogy aranyérmet nyert valóban a leginkább méltó?

Taps taps, és a konfrontáció a két csapat nem ér véget, és azon a napon a győzelem. Május 19-én a „Wembley”, „Chelsea” és a „Manchester United” határozza meg a győztest az FA-kupa. A legjobb a szezon végén, és szeretnék a lehetetlent. Amikor szemtől szembe találkozik Rooney és Terry, Drogba és Ferdinand, Lampard és Scholes, a rossz futball egyszerűen nem lehet.