8 évvel ezelőtt halt műsorvezető Igor Pelykh egy szörnyű baleset, Nikolaev hírek

8 évvel ezelőtt halt műsorvezető Igor Pelykh egy szörnyű baleset, Nikolaev hírek

8 évvel ezelőtt halt műsorvezető Igor Pelykh egy szörnyű baleset, Nikolaev hírek

Ezzel a témával a cikk «Gazeta.ua»

Honda Accord vezető az autó haladt a harmadik sávban. I ment Degtyarevskaya utcák Shcherbakova irányban (közel a szakterületen. M. Nivki). A sofőr nem választja a biztonságos távolságot, és nekiment egy autó «Volkswagen Passat». Ő mozog ugyanabban az irányban. Miután ez a találkozás «Honda», balra a zöld zónában, berepült két fák és felborult. Utas «Honda» - Igor Pelykh halt meg a helyszínen. Az utas az autó, egy diák Kijev Alexander Grinchenko halt meg az úton a kórházba. Egy másik áldozat Ina Isikova - kritikus állapotban. Minden az utastérben volt 4 fő. Vezető egy véres fejjel szállt ki a kocsiból, és elment egy ismeretlen helyre. Volkswagen vezető nem sérült. Ő egy sokkos állapotban. A férfi azt mondta, volt egy nagy ütést. Auto csavart 4-szer. Amikor kiszálltam az utastérben, rájöttem, hogy mi történt.

Vétkes fél lánctalpas le, és elítélte.

A nézők volt beleszeretni humor Pelykh. Az ő programja „Crossing Europe” megtörni a sztereotípiák. Ő képes volt beszélni mindenkivel. És úgy tűnt, hogy adjunk egy kis élet kaland.

8 évvel ezelőtt halt műsorvezető Igor Pelykh egy szörnyű baleset, Nikolaev hírek

Búcsú Pelykh történt az utcán a csatorna szobában Pankovskaya ICTV, ahol az utóbbi dolgozott Igor. Magatartási temetésén részt vett több száz ember. Köztük volt a rokonok, barátok, kollégák, és csak a rajongók. Pelykh eltemetett május 10-én Baikove temető Kijevben.

8 évvel ezelőtt halt műsorvezető Igor Pelykh egy szörnyű baleset, Nikolaev hírek

„Hálás vagyok a szüleimnek, amiért szült. Isten - az egészségre. Csakúgy, mint a felesége, a szülők, barátok, üzleti partnerek, tanárok, oktatók és mások. Nem mondhatom, hogy nem tetszik valami az életemben. Sőt, mint minden”- mondta egy interjúban Igor Pelykh.

8 évvel ezelőtt halt műsorvezető Igor Pelykh egy szörnyű baleset, Nikolaev hírek

8 évvel ezelőtt halt műsorvezető Igor Pelykh egy szörnyű baleset, Nikolaev hírek

Kapcsolódó cikkek