10 Series pro popadantsev

(Az én 63 váratlan előfizető rólad emlékszem dlinnopost a halál lesz hétfőn este)

Kiásását a könyvtár az olvasó úgy döntött, hogy megosszák a könyveket, érdekes lesz, hogy a rajongók a fantázia.







A legtöbb esetben ezek az én személyes benyomások. Megpróbálom nélkül spoilerek)

Így megyünk:
1) Oleg Bubela - nem egy hős
A ciklus 6 könyveket. Ez egy tipikus, hősi fantasy, amelyben a főhős kissé más okból, és többé-kevésbé racionális megközelítés az élet. Könyvek meglehetősen eltérnek egymástól, és miután az első (ami véleményem szerint nem túl jó) vadul addiktív.
Könnyen olvasható, túl sok ál-filozófusok önmagában nem hordoz. Meglehetősen jó estét olvasás. Abban a pillanatban, hogy nem ér véget, ha ez folytatódik - nem ismert.

4) Alex Glushanovsky - démon útját.
Egyszerű fantázia. a hős találja magát egy olyan világban, a mágia, és ő egy démoni része - minden poimeet! (Rövid lényege)
Könnyen olvasható gyorsan. Egy sor 4 könyvet, befejezte a ciklust. ) Olvastam egy nap alatt. (Nem tudtam aludni éjszaka)
Ideális utazások a busz.

5) Andrei Smirnov - "Lords of Magic-hoz."
Egy sor 5 könyvet. Ez teljesen kész.
Fendamentalneyshaya dolog. személyesen olvasni nagyon nehéz számomra, túlterhelés jön mágikus „apróságokra”, és a családi kapcsolatok az utolsó könyv.
Vannak érdekes pillanat, de. Túl sok részlet öl. Végigolvastam a könyvet, hogy megtudja, a sorsa a HS. Elvileg, a könyv az amatőr.
Klasszikus popadanchestvom sem illata.

6) Vasyl Szaharov - Urquhart Royho. (Imperia Ostver)






Jelenleg 6 könyv pontosan. (Mint a hetedik a sorozat leállt, akkor nem olvassa) az elején - a srác avgana (vagy inkább a lélek és elme) a szervezetben a fia az Earl of Royho aki meghal. A srác nem megageroy nem utipusechkanyashechkamag. csak egy hétköznapi ember. erős, intelligens, aki azt akarja, hogy túlélje.
Cycle hűvös, érdekes, bár a közepén SG lesz nagyon erős.

7) Artem Rocky "Border River".
Egy nagy város elesett a nagy meteorit, az a robbanás erejétől olyan nagy volt, hogy az ajtó kinyílt egy másik valóság, az epicentruma a robbanás és a szomszédságban található emberek dobott egy másik világ.
Popadantsy elszórtan egy hatalmas területen, ahol ők lettek könnyű csemege Aboriginal - vadak és a vadon élő állatok, de fokozatosan kezd splochatsya falvakban.
De a kis nyugalom, a szomszédok felé fordult harcias törzs, amely akkor is, ha - van valami ebben a világban a többi ..
A elmozdulási utat felgyorsult evolúció kőből példányban, a szó szoros értelmében, önirányító torpedót.

Könyvek sorozatában 4 db.

8) Andrew Cruz - "Land of extra"
Popadanchestvo, de nem klasszikus. Nem varázslat, nem plazma fegyvereket. Van egy világ a fejlődés a mi stílusunk, de a „vad vadnyugat” Mint mindig, tenger Cruise fegyverek vezetni, taktika és stratégia.
Akik szeretik Cruz -, mint egy könyv. Másoknak lehet furcsa, hogy hihetetlen számú rész fegyvereket.
Három könyv, sorozat véget ért.

9) Andrew Cruz - Sötétség
Egy sor 4 könyvet. Egészen más a további munkái Cruz. Ezúttal SG, a világ által lakott „sötétség”. Felélesztették a horror, hogy fél a fény.
A cselekmény nem fogja elrontani, kivéve azt, hogy van elég jó hangoskönyv. Leírások fegyverek egy kicsit kevesebb, mint általában a Cruise.

10) Andrew Cruz - "The Great River"
Igen, igen, igen. Ez általában közel sem popadanchestvo. De ez egy keverék, a mágia és a technológia, hogy egy másik világból érkezett. Tehát popadanchestvo!
Tehát, a hős egy vadász a tetszhalott. Hunter egy jó és sikeres. A világ a mágia közhely, de ez a technológia, ha nem erősebb.

Egy sor csak két könyvet (nagyon sajnálom), van egy jó hangoskönyv.

Tehát, nos, az első alkalommal minden. Kérlek, bocsásd meg ochepyatki ami valószínűleg nem elég.
Írtak KIZÁRÓLAG popadancheskoe fantázia, így nem egy rajongó a műfaj, kívánatos, hogy köpni mérget máshol.




Kapcsolódó cikkek