80 értékelés a bizánci Moszkva, kispolgári, Trifonovskaya Street 57, a

Az egész szervezet az esemény, és az általános benyomás az étterem C osztály. Az esküvőnk tartottak ott 15.11. A vendégek voltak egy kicsit kevesebb, mint 30. De még annyi szolgáltatást kínál személyzet elcseszte. Vendégeink már régóta egy füst szünet, a szünet előtt hozták meleg ételek (közben homok mutatják személyzet kezdett villódzó edényekkel a képernyőn, hogyan kell gondolkodni egy kicsit akkor, várjon 5 perccel a vége előtt nem lenne nehéz), és így erre az időre pincérek sikerült hátravitel. további ›

Ünnepeljük az étteremben esküvő. Mit is mondhatnék, az éttermi szolgáltatás gyenge volt. Miért van néhány a megrendelt 65 adag meleg az idő szolgált meleg és balra mintegy 45 vendég, forró nem elég. A szülők hosszú és unalmas érteni, és követelte azt. Cuts nem volt elég, a lé is kiszabott csak emlékeztetők szülők. Igen, az esküvő nem volt romlott, mert a éber ellenőrzését a szülők, de mi teszi az étterem nem minden megrendelt és a szolgáltatás nagyon alacsony, ez tény. Emlékeztem. további ›

Azt akarta szervezni ebben az étteremben menyegzőt 60 fő. Terem figyelte, evett - hasonlók. Megérkeztünk 2 nappal később elılegeznie, és megvitatják a menüben a menedzser. Mi köszöntötte Les. Úgy viselkedett furcsán, nem tudott lekötni a két szót, és nagyon rendetlen. A javaslat, hogy az esküvő menü 2, 5000. Dörzsöljük. Les azt mondta, hogy vehet 11 hideg előételek, és miért van szükség a 25 liter gyümölcslé. Ebben a vitában a menü alatt. Arra a kérdésre, hogy miért az árak. további ›

Nem szeretnék, hogy parittya sár egy étteremben, vagy írjon az igazság, írok mindent, ahogy volt. Mint minden ifjú már régóta keres, és azt tanácsolták, hogy menjen az étteremben. Amint megérkeztünk az étteremben dolgozó lány Yana, akik hallották, ők mindent megmagyarázott, és megállapodtak abban, minden kérdésben. 3 héttel az esküvő előtt érkeztem az étteremben, valamint a virágárus, hogy bemutassák a helyére az ünneplés, hanem találtam Jana új rendszergazda - Irina, amely a kezdetektől fogva az volt durva és. további ›

Sokan dicsérik ebben az étteremben, és van egy másik benyomás róla. Sétáltunk az intézményben esküvő. Két héttel az esemény előtt, amikor hirtelen jött fizetni (!), Azt találták, hogy azok emelte az árakat, mindez nem figyelmeztetett. Amikor megkérdeztem, Irene, amely megvitatta, miért olyan hirtelen, ő tapintatosan hallgat. Vettem a szokásos menü, nem a lakoma, és a régi korábbi árat, amit eredetileg megállapodott. Amikor megkérdeztem, hogy miért, akkor a régi áron, mondta. további ›

Az étterem mi tetszett a belsejében, a hangulat és az európai menüt. Miután elolvasta a korábbi vélemények úgy döntöttünk, hogy gondolni. Az ünnepségen hívták meg az esküvőre menedzser - az összes étel volt az asztalon (bár kellett bérelni vagy hogy külön-külön), az alkohol is maradt egy csomó étel, hiszen tekintetében az étterem volt, legalább a macska ... nem eszik, még a legnagyobb falánk, a felesleges, persze, senki sem kedvét, és fordítva, de csomagolva (a mi felügyelet) minden. további ›

Az étterem nagyon szép, még anélkül, hogy további díszítés a csarnok, az étel kitűnő, de. A fogás találtak részéről kezelése és karbantartása. Mégis kellemetlen. Felsorolni: 1) 20 perc alatt a bejárat előtt, megtudjuk, hogy a táblákat úgy állapítják meg, saját belátása szerint, bár felhívtuk kétszer beszéltünk mindent, az én ülésrendet repült a pokolba; 2) Menü számít, hogy az asztalok tele voltak, de nem volt egy plusz, a legtöbb maradványok nem evett; saláták kiszabott vendég a lemezen - a vendég felkelni. további ›

Kapcsolódó cikkek