9 megkülönböztetni a valódi nők nők

370 211 Előny Hátrány

  • Top top
  • először a tetején
  • tényleges felső

dizgarmony 1087 napja

Leírta a két véglet, ellenezte őket egymással, és boldog: D







9 megkülönböztetni a valódi nők nők

Nyilvánosságra az ág 10

Ja, elfelejtettem írni, a konyhában mezítláb terhes. Egy pont „hideg a figyelmet a többi ember” általában delírium. Silent szolga egy teljes hiánya személyiség szükségesnek látszik

Felfedés 5 ága

Akmea 1087 napja

Felfedés ág 4

Akmea 1087 napja

És ami a tételek sugallja spinelessness?), Hogy a kilencedik pont tompa. Mivel az ilyen reakciók a figyelmet a többi férfi. Nos, én lett volna, de legalábbis nagyon dühös, én félig Flirt valakivel.







Nyilvánosságra ág 2

Miért éppen flörtölni. Azt mondják, hogy a nők hideg és közömbös, hogy milyen figyelme mások. Ez természetellenes. Következő „megfelelő választ a kritika” jellege és a turmixok a fejüket, csak annyit mondott. Nem minden kritika elfogadható és megfelelő. Ne beszéljen semmit barátok - is nonszensz. Nők az összes megvitatása egymással. Vseeee. Abszolút mindig, és szinte minden szempontból. Egy másik módja, hogy a vér, szinte minden. Számos alkalom, amikor csak nem tud lépést tartani néhány dolgot, és a problémákat. Ugyanakkor figyelembe kell venni időnként, hogy megosszák és kérjen tanácsot. Következő „nem törekszik a hatalom.” Megértettem, mit jelent, elvileg nem kellene - túl ellentmondásos. A kapcsolatok, egyetértek, de egyáltalán nem azonos az összes. Amennyiben a kőbánya, miért, ha ez egy vezető és hozzáértő kezelni, ez teszi a nőt? Tudod kihívás majdnem minden elemet.

Felfedés ág 0

isypov 1087 napja

A lényeg az, hogy ez a leírás a jó és a rossz funkciók a viselkedés minden ember. Írja meg a hülye, és egy férfi helyett egy nő és egy nő, és még csak nem is a szó elveszett.




Kapcsolódó cikkek