56 tompított lámpák OSRAM allseason

Hello mindenkinek!
Én égett az egyik tompított lámpák előtt az új évet. mert közelgő utazás a hétvége otthon, úgy döntött, hogy gyorsan cserélni. És én mindig, amikor az egyik izzó kiég, cserélje ki mindkettőt. Most álltam a megszokott klasszikus Osram, hogyan utaznak, már nem emlékszem. Ezt megelőzően beállított Philips H7 X-tremeVision. + 100%, a fény, az összes esetben. De ez csak arra szolgált, 6 hónap eltelte után, a világ kapott nem + 100%, de több közös, de a lényeg az eső a pálya nem látható, nem ásni. Általában, egy csomó pénzt, mint valami kevés haszna van.
Így ment a legközelebbi boltba, bámult a tartományban. Ismét, ez egy csomó drága lámpák, azonos típusú X-tremeVision, de rajta én volt tűzve, a másik is, és jobb, de nem akarta, hogy drága, mert a tervek xenon. Aztán szeme esett a villanykörte Osram Allseason, ha jól emlékszem a 350 rubelt. fejenként. Kissé drágább, mint a hagyományos Osram, de úgy tűnik, mintha az egyetemes minden időjárási, és én vagyok az autópályán utazom gyakran és bármikor az év, számomra van értelme kipróbálni. Ezért vettem, mint egy szám H7-64210ALL.

A doboz látható minden módon, hogy az izzók igazítani a rossz időjárási körülmények


Mivel nem látjuk a divatos csomagolás (mint például a műanyag dobozban, mint a drágább), ez egyszerű és lényegretörő.
Jelenleg az alábbi leírás és jellemzői:
-Lámpák különleges beavatkozás bevonat kiválóan áttekinthető kedvezőtlen időjárási körülmények között. Az sárga fény ideális vezetési esőben, hóban, ködben, „lyukasztó” a fátyol a rossz időjárás, ahol a hatásfok a hagyományos lámpák alacsonyabb miatt szóródás és a fény visszaverése az eső.

Jellemzők:
-A jobb láthatóság rossz időjárási körülmények között.
-Több színű, „piercing” a fátylat az időjárás, és akkor látható a forgalom.
-30% -kal több fény az úton (a lámpák H1, H3, H4)
-Megvilágított terület 10 méter több
-2-szer hosszabb élettartam (a H7 izzók)
Tartalmaz továbbá egy UV szűrő védi a műanyag részét a lámpa.

Ha megnézzük az izzó „naprosvet”, akkor igazán látni sárgás bevonat:


Úgy látszik, ez az egyetlen különbség egy hagyományos izzó Osram 64210 kihagyva az ALL. Ezért amikor nem vesz 2-szer több az élet H7 szolgáltatás még nem tisztázott.
Folytassa a telepítést. Elk j3 bármely izzók a fényszórók változás nagyon egyszerű, csak az izzó cseréjéhez a vezető oldalán lehet szükség, hogy távolítsa el az akkumulátort. De ebben az időben, „bejárt” eltávolítása nélkül BATT. Nos, nem szabad elfelejteni, hogy a „fül” A talapzaton lámpák legyen a tetején, ha telepítve van a lámpa csak vágja ott.
Megvárjuk, amíg sötét és kapcsolja be a lámpákat, eleinte csak cserélni a vezető villanykörte. Sőt, csak akkor, ha izzócsere, akkor mi a különbség a világon. Allseason ragyog alig észrevehető sárgás, viszonylag normális. Így fotikom nehéz pass

Jobb Allseason, balra rendes Osram

Jobb Allseason, balra rendes Osram


De általában egy idő után nehéz megmondani, a különbség, túl kevés sárgás.


Csak néhány nappal a telepítés után csak mentem egy út, és végül a köd az autópályán. Azt kell mondanom, hogy valóban látott jobb. Valószínűleg a sárga fény képes áttörni a köd, és még jobb, hogy a másik a ködben. Ne felejtsük el, mielőtt az összes volt világos sárga köd. Nem létezik a fényes sárga a kérdés, de ez még mindig a ködben jobb, mint a hagyományos izzók.
Fotkal egyenesen a kocsi, nem volt igazán az időt.


Még mindig polirnut fények és a már erősen elakadt, azt hiszem, ez ad egy jó erősítés osveschyaemosti.
Sok szerencsét mindenkinek az úton!

Kapcsolódó cikkek