25. terhességi hét, a baba gyenge, és csak ritkán tolta fórum

3, nos, akkor adnak ilyen írásbeli! Lány, én is 25 hét, 2 nap, nem érzem azt, a férjem és én is esik ki, egy kicsit őrült, hogy ne soshla.No őszinte legyek, várok a fiút, és azt hiszem, genetikailag, nem kicsi, 163 magam, és a férjem vysokiy.U tum a rezhim.On felébred körül 8.30,11,16,20, és adott a pápa után 23 órán át, majd kínzó nekem poltora.Vy feküdjön a hátára, beszélj nim.Vy több egyszerűen nem zamechaete.Esli az uzi minden jó, ne aggódj! Végül is, ha valami nem stimmel a fejlesztés, akkor ügyeljen arra, hogy tájékozott! várjon egy pár hétig, kívánok sok szerencsét, és a Kisgyermekek!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Csak placenta kapcsolódik elülső falán a méh, ezért úgy érzik gyengébb, de nem fejeződött be, így nem tudható. Tegnap este, az úton, jól keverjük - és megnyugodtam. És ott volt, csak egy orvos, így ő azt mondta, hogy hazudik a hason még mindig lebeg, nem fejjel lefelé. És úgy érzem, remegés minden oldalon - főleg a bal oldalon, ritkán a jobb oldalon. Lányok, és amikor a gyermek fordul át?

Julia, a bemutatása a magzat közösen meghatározott 34 hét. Néhányan talán még azután is felborul. Ha nem szeretné magát, akkor ott vannak speciális gyakorlatok, amelyek elősegítik a megfelelő forradalom. És 25 hét a baba, ahogy ő szereti :), és nem okoz problémát :)

Örüljetek! Hogyan kisbaba rúgás - jelzi az temperamentum. Valószínűleg ez lesz nyugodt kis baba, ami nagyon fontos! vigyázni a nyugalmat! Először ült többé-kevésbé nyugodtan - így és emelt. lányai - elkezdett verni engem minden potoroha - még mindig nem uymotsya fordult zajos és csintalan.

3 - Te egy bolond!

Tulajdonképpen én is hallottam. ha a gyermek nyugodt benne, hogy nincs semmi jó, és nem bespokoet, és ha igen aktív, akkor, hogy valami baj van. Van egy fiam, így tolta a terhesség végén. amely ébresszen fel éjszaka, vagy nem aludni. Ennek eredményeként a hipoxia put (oxigénhiány) .és még a fiam is nyugtalan és Shustrik)))

És mi van a 19 hét. mi rúgott és nagyon fájdalmas és 16 héten keresztül. Különösen akkor, amikor nagyon fáradt voltam (és még mindig ment a szabad, de minden bizonnyal farmer). Tegnap vettem nadrág terhes nők - és a baba lecsendesedett. Kényelmesen valószínűleg neki most! Azt hiszem, gyakran rúgja nem túl jó. Most kezdett harcolni, mert itt az ideje aludni. Sok szerencsét mindenkinek, hallgatni a baba :)

Iszik harangjáték. Talán oxigénhiányos? Magzati szívverés ellenőrzés

A nagyon hasonló a helyzet -, hogy miért lett egy kicsit rugdossa a 24. héten, minden rendben van az ultrahang és a Doppler tette - minden jó. Kicks 18 hetes észre - munkahelyi kicsit rugdossa, kivéve, ha nagyon ideges, de éjjel én pedig egy csatatéren! Egy furcsa - amikor apa teszi a kezét -, azonnal megnyugszik! A férj nevet -, aki úgy érzi, a pap majd Atata.

33: teljesen egyetértek veled!

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]

Kapcsolódó cikkek