A szakértő kifejtette, hogy miért az orosz elveszett Kanada 20 perc alatt

Orosz nemzeti jégkorong-válogatott elvesztette a kanadai elődöntőben a vb (2: 4), és most készül a mérkőzést a harmadik helyen a finnek. Arról, hogyan és miért történt, mondjuk a jégkorong szakértő.

ultraboundary hangulat

A mérkőzés volt, hogy megmutassa, hogy az edzői stáb Oleg Znarka lehet találni az ellenszert, és visszajátszani magabiztosan menetelt a tornán grid „juhar levelek”.

Csapat John Cooper - a vezetőedző a kanadai csapat szenvedett az egyetlen veresége a svájci a csoportkörben a túlóra, pontozás a mérkőzés alatt az eredmény 2: 0-ra. Ezután a „juharlevél” túl korai hinni a győzelemben, és elvesztette koncentrációját a befejezés, amiért fizetett a veszteség két pontot.

De a lényeg - nem hiba, de mi történik utána. Wise kanadaiak tanult fájdalmas, de nem tragikus vereséget az elődöntőben, és sikerült bizonyítani, hogy a játék addig tart, 40 vagy 50 és 60 perc között.

Orosz jégkorong csapat jött ki a meccsre, mint a végső csata az életedben. A szemük, a tűz égett. Ez nyilvánvaló volt, hogy milyen gyorsan hordtak során pre-game bemelegítés és a szenvedélyt, amely lövés a kapus Andrei Vasilevsky, mintha előkészítse asszertív és dobott kanadaiak mindenhol. A játékosok várja, hogy kick-off, bátorítani egymást, és a vezetőedző Oleg Znarok Ekkor idegesen vakarva bajusz, és megtekinthető a dobogón fokozatosan kitölti „a Lanxess Arena.”

biztos kezdet

A találkozó elején a kezdeti aktív oroszok. Kanadaiak, ha nem számíthat ilyen sietve és arrogancia az ellenfél. Vagy talán csak nem mozdult el a negyeddöntős játék ellen, a németek, ahol képesek voltak perebrosali házigazdák a torna, még több, mint kétszeresére nőtt. Csapat Oleg Znarka az első időszakban nézett gyorsabb, ötletes és karcsúbb.

Az oroszok tűnt nem rosszabb, mint a kanadaiak a hálózati játék és szemtől-off helyszínen. Az első 20 perc a „juharlevél” gyakorlatilag nem volt esélye. Dob beavatkozás nélkül a kék vonalat, és mivel a bedobás körökben jól tükrözi Andrei Vasilevski és közeli ősei jégkorong nem elismerni.

Csapatunk létrehozott egy sokkal veszélyesebb pillanatok kapujában a Picard, de csalódást a kapus „Colorado”, és nem tudott. Mellesleg a játék alakult ki az első időszakban, egyértelmű volt, hogy ez csak idő kérdése. Miután egy tapasztalt kanadai kellett meginogni.

2: 0 40 perc elteltével

És ő elbizonytalanodott. Pontosabban, a kanadaiak elragadta a játék támadás és kimaradt három két saját cél. Kucherov jobb oldalán lépett be a zónába, középre, és adott egy kiváló átlós Panarin. A legjobb góllövő a verseny nagymester tartós szünet, kiderült, hogy a leadott fog tenni, és hogy egy menetben-candy Kuznyecov a távoli post. Eugene csak helyettesíteni egy bottal, és hogy a korongot egy üres sarokba.

Az oroszok továbbra is nyomást gyakorolnak a kanadaiak és diktálni a feltételeket a helyszínen. Kevesebb, mint három perc, a fekete csatár „juharlevél” Simmonds szerzett hülye eltávolítása a támadó harmadban és a bal négy kanadaiak. A jégen ment hármas Shipacheva és nagyszerű, mint a jegyzetek játszott a legjobban. Kezdő Nikita Gusev csapat, hogy megérintse, hogy a határokon a posta és nem hagy esélyt Picard, aki megint csak vállat és elfogadom az átadás. 2: 0 mellett az oroszok az ülés után a két időszakban.

végzetes kimenetelét

Azt már régóta az orosz csapat nem végzett a „juharlevél” után a második időszakban, a különbség két gólt, teljesen a játékot. De a nagy plusz kanadaiak, hogy tudják, hogyan kell játszani az első az utolsó pillanatban, függetlenül attól, hogy mi a számok világítanak az eredményjelző táblán.

Hihetetlen szenvedély, a vágy és akarat, hogy megnyerje a csapat John Cooper megmutatta az utolsó harmadában a mérkőzést. Ez volt az érzése, hogy a kanadaiak bekapcsolt utánégető, és elrepült, mint egy autó a Forma-1. Ezt támasztja alá az a statisztika, a harmadik harmadban. „Maple levelek” perebrosali oroszok közel ötször - 19: 4 és sikerült kihúzni, úgy tűnik, már elvesztette a mérkőzést.

Már 17 másodperc az utolsó szegmens Shayfli legtöbbet játszott egy cél. Ihlette a siker kanadaiak szaga vér és futott célba oroszok pressinguya és a zúzás őket, hogy egyes szakaszain a területen. Most a csapat Oleg Znarka kezdett kapaszkodni a saját kapu és játszik lámpaoltás, újra és újra, hogy nem tartja a rohamosan játékos. 10 percen belül a harmadik „juhar levelek” időszak volt a többség háromszor, és továbbra is ostrom alá a kapu Andrei Vasilevsky. Titanic erőfeszítéseket kapus megbirkózott a támadás a kanadaiak.

Mégis, hogy elérték a. Időközönként két perc „juhar levelek” nyomtatott kétszer kapus Oroszország és előrement. Az utolsó támadás a játékosok már nem volt ereje, sem erkölcsi, sem fizikai. Znarok megváltozott Vasilevsky a hatodik mező játékos, de a kanadaiak nem engedélyezett az oroszok, hogy hozzon létre valami veszélyes a kapunál Picard. Egy perc és hét másodperc maradt a harmadik időszak Couturier szerezte a korongot az üres hálóba, és állítsa be a végeredmény a mérkőzés. 4: 2 - győzelem az úttörők jégkorong.

... Most az orosz csapat lesz találkozó a finnek a bronz. A mérkőzés kerül sor vasárnap 17.15 moszkvai idő. Oleg Znarka csapat van esélye arra, hogy bosszút a megalázó vereséget a skandinávok az elődöntőben a tavalyi világbajnokságon, és befejezni a versenyt egy pozitív megjegyzést.