50 Ways, hogy lefagy a hadsereg szórakoztató portál

50 Ways, hogy lefagy a hadsereg szórakoztató portál

50 Ways, hogy lefagy a hadsereg szórakoztató portál


1. Gyere a sorozóbizottság szürke kabátot és csúcsos kalap paradicsomlé vagy piros marker. Megy a sorozóbizottság, kezdje horror beszélni lovagok az apokalipszis, rohan át a folyosókon, és felhívni a falakon a pentagram, és furcsa szimbólumok. Ha elkezdesz megállítani, mondja meg, mi van a saját jó.

3. Ha jók a bináris kód, hogy ha a fül suttogás számok, lefordítani őket bináris kód (például 0010110001). Tudod hogy egy darab papírt és egy tollat ​​a számlához.

4. izomrángás végtagok, riasztó. Néha lehet, hogy hagyja abba, várjon néhány másodpercet, és a pokoli tört a nevetés.

5. Rajzolj egy sátánista (meg kell villa ki a kiegészítők számára.)

7. Tud ábrázolják vérszomjas támadást. Amikor megkérdezték, hogy miért szeretne szolgálni a hadseregben, válasz: „A hadsereg? Vannak katonák, kapnak automatikus. Ők lehet lőni őket. Szeretnék egy fegyvert, és lő! Add ide a fegyvert. Azt akarom, hogy lőni az embereket! Ah-ah-ah-ah-ah. „- miközben a kezét tudja felhívni a fegyvert, és lő a pszichiáter vagy élesen felugrik, és verte a kezét az asztalra egy pszichiáter, majd tovább egy pszichiáter.

8. Shout: „Azt Iron Man”, és elkezdi piszkálni egy kést vagy ceruzával (sekély, klaszterek zsírt, de ez volt a vérben) is elindíthat egy késsel vágni a kezét (legfőképpen nem élesen, akkor nem fog fájni) In! .. a folyamat során, akkor zavarják a baljós nevetni.

9. Mondja az orvos: „Nézd, mit tudok!”, És kezdjük el rágni ereiben (de ne vigyük túlzásba).

10. A vizsgálat, kiabálva: „Hit me! Üss meg! És-és-és magam lesz sztrájk. „-, és minden erejével, hogy közelről állát is elrepül egy pár méter, vagy csinál egy szaltót (jobb verte magát, mint egy évvel megy szolgálni) szórakoztató.

11. Stick a számítógépes egér kéz (mondjuk, gyökeres), szemüveget visel a lencse 1cm, és beszéljen orvosával, C ++.

12. Walk és simogatta egy kitömött macska, és akkor suttog a fülébe, valami ilyesmit: „Ne aggódj, nem vettek el. Minden rendben lesz. Ne aggódj. "

13. Walk Gnom sapkát és nyál (ereszkedni lefekvés).

14. Ha a katonai sorozás iroda nem messze az otthontól - jönnek a bunda alatt meztelen teste.

15. Tedd alá a ruha fekete bőr ruha BDSM. Megérkezett a megtekintésére, zárd be az ajtót, hogy az irodában, és elkezd vetkőzni.

17. Ha a fül-orr-gégészeti kezdődik, hogy ellenőrizze a pletyka (beszélni számjegy), vörös, és azt mondja, nem lehet azt mondani, mint a közönségesség (jobb, ha az irodában nem lesz orvos). Tölthetjük neki zaklatás nagyobb hatást.

18. Hozd a fegyvert a játékgép (ami lő a monitor).

19. megerősíti, hogy Ön a Marsról vagy kisbolygók lánc. Ha az orvos megjegyzéseket tesz, csukja be a szemét, elkezd csinálni furcsa mozgásokat a kezét és a zümmögés.

20. Hozd kábel 10 méter hosszúságú, egyik végén összesen (csúszni) a csacsi területen, és a többi, kérdezze meg orvosát, hogy helyezze be az aljzatba, így lehet tölteni.

21. Hozd a barátom, és azt mondják, hogy ez a képzeletbeli barátja, és hagyd, hogy úgy tesznek, mintha, mintha senki sem látja, és azt tanácsolja, hangosan hangosan, például „Öljük meg őket!”. Ha az orvos kezd hiányozni, vagy kérdezni valamit, hogy egy meglepett pillantást, és azt mondják: „Ez más!”.

22. Hozd két régi ismerős. Egy kell öltözött fehér lap, szandálok és a kezében egy hárfa. Másodszor egy fekete bőrdzseki, csizma és sétálni egy ostor (ideális esetben meg kell kérni egy halogén és szarvak). Hadd menjen vissza, és suttogni a fülébe.
- Az egyik az, suttogni: „Menj, mindent jobbra, át az összes ellenőrzés, és szolgáltunk a jó a haza”;
- Másodszor hadd mondja: „Öljétek meg mindet! Nem kell nekik szolgáltatást bolondok!”.

23. Ugyan a látogatás pattogatott és egy kólát, ülni egy orvos, a szemébe nézett, és csendesen zhrite pattogatott kukorica, úgy tett, mintha nézed a filmet. Ne válaszoljon a kérdésekre. Lehet kiabálva „film szar” dobja popcorn orvosnál. Ha megragadja, nagyon meglepett (de nem ellenállni), és azt mondják: „Wow! Milyen speciális effektusok! "
2. lehetőség: Ülj egy székre, nézte az ajtót, Munch pattogatott kukorica, néha fúj buborékok a cola. Amikor az orvos lesz, hogy mondjon valamit, shipite bosszantotta őt, és megjegyzi: „T-to-C! Ne zavarja, hogy nézd meg!”.

24. Ha egy orvos ír egy igazolást, kimegy az ablakon át (korábban, hogy győződjön meg arról, hogy az alacsony padlós, vagy kérdezze barátok feküdt az alsó matrac).

25. Gyere formájában ventilátor egy sálat, dudelkoy. Inductees szobában lát ki éljenzés és jelszavakat. Általában ábrázolja egy lelkes rajongó.

26. Hire lovag páncélt és a kard, megtörni az orvoshoz, és azt mondják, hogy hajlandó szolgálni a király nevében.
2. lehetőség: Találd meg a Space Marine öltöny és azt mondják, készek életüket adni a kedvéért a császár.

28. Hozz egy «» Death Note és nézte az arcát az orvos, megkérdezni a nevét.

30. Dress egy börtönben egységes, bilincsbe verni és menj be az irodába, a „Doki, jöjjön gyorsan, én kiadott egy pár órát.”

31. A fizikális vizsgálat, amikor felkérték, hogy vetkőzni lekötni egy törülközővel a dereka körül, hozott szandál, napszemüveg, kalap mezők, gumi kör, hogy egy mosogatórongy, és kijutni előtt az orvosok. Válaszul a meglepett néz fel: „De miért van rajtad?”.

32. Mindaddig, amíg egy orvos ír valamit lehet sétálni a szobában, és beszélj a falakat az időjárás.
Az egyik, akkor is harcolni.

33. obmazhte cipőkrém, és azzal vádolta az orvosok a politikailag inkorrekt. Megerősítik, hogy Ön egy néger, és ha az orvos mond valamit az űrlapot, azzal vádolva őt a rasszizmus.

34. Tartsa a fülébe nagy fejhallgató, minden megint kérdezem, és azt mondják, hogy nem hall semmit.

35. Walk és üvöltés a pénzt. Elrejtése a nadrágot a kis érmék séta azok megszólalt folyamatosan ömlött.

36. A vizsgálat után a kérdést: „Én biztosan elmentem? Nos, akkor én elmegyek. „- dugja be a szamár és tűzijáték lángra.

37. Ugrás az iroda csizmáját, egységes, sapka, modell AK47 és kiabálni: „Kész vagyok!”

39. Vásárolja meg a Cosplay Sailor Moon, és hogy az orvosok bosszú nevében a hold.

40. Ugyan a rendszer egység háta mögött, lába a billentyűzet, a köpeny CD meghajtó, fejhallgató, gazdaság mindkét kezében az egér (akkor csomagolja magát vezetékek).

41. Gondolj Vampire: vásároljon piros lencse, műfogsor. A vizsgálat folyamatosan shipite és találják meg az áldozatot, időnként iszik egy furcsa vörös folyadékot egy ötliteres kanna.

42. Mindaddig, amíg egy orvos ír egy igazolást - mintha véletlenül, távolítsa el a machete, és indítsa el, hogy erőteljesebben
(Ahol a sípoló "ho-stop").

43. Adj, hogy ellenőrizze az egész család számára. Tól anyukák és apukák, a unokatestvérek.

44. húzta dinamit doboz (lehet festett vörös gouache kartonból ki WC-papír). Talk, hogy mindig magánál. Mielőtt elhagyja, akkor hagyja az irodában.

45. Amikor egy orvos ír egy igazolást, mosoly, mutasd meg a szomszédos fal és mondd el, mi volt a forgatás egy rejtett kamerával.

46. ​​Gyere be egy öltönyt egy táskát, ülni egy orvos, tedd az asztalra, notebook, toll, mappa dokumentumokat, vizes palackot, és azt mondják, hogy készen áll a konferencián.

47. nyögés közzé obszcén zajok. Akkor képviseli támadás orgazmus.

48. Sit előtt egy orvos, szivarra gyújtott, tedd a lábad az asztalra, és azt mondják: „Nos, itt találkoztunk.”

49. Ha az orvos megkérdezte, hogy levetkőzik, meggyőzni, hogy nincs semmi érdekes, távolítsa el a vibrátor előtte (a lényeg, hogy olyan volt, mint), és mondd el nekik viselni külön-külön.

50. Elalvás minden 10 másodpercben. Amikor elkezd ébredni mintha semmi emlékezni.

1. Saboteur / propogandist - tevékenységek aláássák az ellenséges hangulat. Eljáró összefüggésben 3 fő részére. Minden így fekete ló, és hívójele: éhség, pestis és a halál.
3. A mobilszolgáltató. 1- 0 -rövid hosszú. A többi kérdése technika.
7. Egy kiváló jelölt a különleges erők. A leszállás a gépet, egy mély ellenséges vonalak mögött. Fegyver és lőszer egy külön dobozban egy ejtőernyő. Leszállás képes létrehozni káosz.
8-10. Scout. A kínzás nem fél, nem fél a haláltól, senki nem ad, vas ember!
11. titkosítás. Úgy működik együtt rádiós.
14. Mi a normális katonák és megtakarítási omunitsii.
15. A kihallgatás voenoplennyh és az ellenséges felderítés cm. 8-10, míg mind kapnak egy csomó móka.

Általában ez az, amit én. minden megtalálható „méltó” alkalmazás :)

1. Saboteur / propogandist - tevékenységek aláássák az ellenséges hangulat. Eljáró összefüggésben 3 fő részére. Minden így fekete ló, és hívójele: éhség, pestis és a halál. 3. A mobilszolgáltató. 1- 0 -rövid hosszú. A többi kérdése technika. 7. Egy kiváló jelölt a különleges erők. A leszállás a gépet, egy mély ellenséges vonalak mögött. Fegyver és lőszer egy külön dobozban egy ejtőernyő. Leszállás képes létrehozni káosz. 8-10. Scout. A kínzás nem fél, nem fél a haláltól, senki nem ad, vas ember! 11. titkosítás. Úgy működik együtt rádiós. 14. Mi a normális katonák és megtakarítási omunitsii. 15. A kihallgatás voenoplennyh és az ellenséges felderítés cm. 8-10, míg mind kapnak egy csomó móka. Általában ez az, amit én. minden megtalálható „méltó” alkalmazás :)

olvasni vicces.
valaki alkalmazott mindez a gyakorlatban?

olvasni vicces. valaki alkalmazott mindez a gyakorlatban?

és egy pszichiátriai kórházban
jobb nemrég osztott maga ököllel ruha, mint GOPNIK cigarettát füle mögött, bement a szobába, az asztalhoz ment, kihajolt az öklével az asztalra, és megkérdezi: „Nos, mit kezdünk?”

és jobb elmegyógyintézetben a minap, hogy megtörje maga ököllel ruha, mint GOPNIK cigarettát füle mögött, bement a szobába, az asztalhoz ment, kihajolt az öklével az asztalra, és megkérdezi: „Nos, mit kezdünk?”

epanutsya)) nem opció)) az én hívó bulizni és nem pasagi tapossák)) mnu már kommisiya volt, és küldje el újra)) Én az intézet láva fizetett és törékeny takchto jobb poyduka tanulok majd egy évvel elveszíteni az „igazi szerepe játék „I bugagaga évben jobban bobla zaroblyu robusztus design Che 300 p vpahivat ott, mint egy ló)), és az egész nép tudom mondani, minden bizonnyal megvan a romantika, hanem az idő eltér PPC)) akik mind tudom mondani, van köze neh))

pobolshe iszik kávét, mielőtt kommisiya)) itt van a tanácsadás)), majd valamilyen furcsa Durkee nevariant))

Csak meg kell találnia a vietnami kávé az ő pin PPC

epanutsya)) nem opció)) az én hívó bulizni és nem pasagi tapossák)) mnu már kommisiya volt, és küldje el újra)) Én az intézet láva fizetett és törékeny takchto jobb poyduka tanulok majd egy évvel elveszíteni az „igazi szerepe játék „bugagaga I évre jobb bobla zaroblyu nehilo Th'm 300 p ott vpahivat ló)), és az egész nép tudom mondani, minden bizonnyal megvan a romantika, hanem az időben a PPC legyek)) az egész nép tudom mondani, van köze neh)): 04 kávéznak előtt pobolshe kommisiya)) itt van a tanácsadás)), majd valamilyen furcsa Durkee nevariant)) csak kávét régi YTE találni vietnami pin neki PPC

Kapcsolódó cikkek