27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet

Az év során a projekt 365thingsless megszabadultam a dolgokat 2854. Számomra a legfontosabb, hogy a sikeres felszabadító otthonról túl sokat tudni, hogy hol helyezze el. Ebben a nagy poszt gyűjtöttem minden az elképzelések arról, hogyan és hol kell kidobni a felesleges dolgokat a legnagyobb előnyt (vagy minimális kárt). Először is, én természetesen támaszkodik a tapasztalat és beszélni kezdeményezések Szentpétervár, de remélem, az olvasók és a többi városok és országok találják magukat valami hasznos.







Az egyik legsokoldalúbb módon megszabadulni egyszer sokféle dolgot - ez hulladéklerakó projekt. Srácok jöhet, és látni, és hogy a tömeg mindent, amit nem kell, vagy, hogy itt van egy raktárban Moszkva, Szentpétervár, Tomszk, Szaratov, Krasnodar és Kazan. Ezek rendezni a dolgokat, hogy nem érték, szükséges a jótékonysági és mit lehetne tenni annak érdekében, és eladni. Néhány dolog, ők is kínálnak a díjat.

Gonosz nyelvek hívott alkudozás, hogy már sikeresen megmentett 73800 rubelt felesleges dolgot nekem. Persze, mindenki megtalálja a kapcsolatuk a pénz is. Valaki bünteti magát a túlzott fogyasztás, hogy minden egyszer vettem most ad el ingyen, és csak szabad, de néhány nem sajnálom a pénzt, és megpróbálja vissza mindent a penny (én például megérinti az emberek árulják doboz modulokat, de ha működik, akkor miért nem) számukra. Mindenesetre, ha van valami költeni a pénzt, azt javasoljuk, hogy megpróbálja eladni túl sok. Cseréje során a felesleges dolgokat arány, van egy sokkal fontosabb folyamat: a csere az energia. Először éreztem, hogy amikor részt vett az első garázs eladó 5 évvel ezelőtt, akkor ez volt a dolog az én gyermek szülőkkel egy szobában, anyám a dolgokat, és az eredmények az apánk raskhlamleniya mezzanine. A nap elválás felesleges dolgokat, én már szerzett több mint 10.000 rubelt! És a díjat erők a hónap előre.

Garázs értékesítés. Számunkra ez nem olyan népszerű, mint az USA-ban, de a kreatív klaszter, majd ábrázoljuk valamit. A legnépszerűbb - Garázs eladó a padlón.

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet

Ugyanez a módszer működik, például amikor bezárja az üzlet. Szóval rendezett egy nagy eladó, a maradványok a játékbolt bekerülési vagy az alatt, hogy vissza a pénz egy részét. A tulajdonosok általában van sürgős és a vágy, hogy megszabaduljon az összes egyszerre, így olcsón kapható néha igazi kincseket. Ezen túlmenően, ez egy módja annak, hogy ossza meg a rajongók egy része a kedvenc helyek, mint ahogy azt például Ljudmila Ivanova, záró CoffeeStation. Örülök, hogy van egy otthon él virágokat, csésze és kényelmes Moomins.

Sots.seti. Van még egy nagyon hatékony értékesítési barátok között. Hozzászólás a Facebookra, vkontakte vagy facebook képekkel és árakkal azonnal felhívja magára a figyelmet. Mindenki szeret vásárolni barátok.

Kiadó, újrahasznosítás és ártalmatlanítás

Külön gyűjtemény. Az egyik legnépszerűbb anyag a blogomban - Lépésről lépésre azok számára, akik meg akarják kezdeni gyűjteni a szemetet külön-külön. Két év alatt sok olvasóm először megismerni az öröm a látogató a részvények elkülönített gyűjtés, majd csak használni, hogy az első szombatján a hónap, az otthon tágas és lerakó nem növeli. És aki nem rendelkezik az MS, az összes elem fogadnak hulladékot a térképen „A második élet a dolgok.”

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet

Ekomobil. Sok népszerű dolog az otthon, találják magukat egy hulladéklerakó, nagy károkat okoznak a talajban. Ennek elkerülése érdekében van Ekomobil. Márpedig a kipufogó lyumenestsentnye és energiatakarékos lámpák, higanyos hőmérők régi elemeket, hogy a használhatatlanná vált elemeket, irodai berendezések, gumik, háztartási vegyszerek, gyógyszerek lejárt eltartható. Menetrend Ekomobilya.

Peremolka. Peremolka tart feldolgozó régi ruhák (gyapjú, pamut anyag, összekeverjük és a műszálas), hulladék ruházat, matrac, használt. Ezek őrölt ruházati szálak és termelnek regenerált szál, amely továbbá egy széles körben alkalmazható, például, mint a szubsztrát linóleum, hangszigetelés, stb A jó hír az, hogy ugyanaz a most részt vesz a boltban Köszönjük!

Üzletek. Egyes üzletek, akik szeretnének úgy tűnik, környezettudatos. is figyelembe az újrahasznosítási dolgokat. Például a régi ruhát lehet tulajdonítani HM és Kiehls elfogadja üres dobozokat alól sminkje. Szintén lehetőség!

Vedd vissza a jótékonysági szervezetek

Köszönöm üzletekben! megy álmai - egy teljes ciklus nem kívánt ruhákat egy nagy város. Most már, hogy olyan tiszta ruhát (legdivatosabb üzletek eladni egy csomó adnak a rászorulóknak, és a kéretlen grind). Ön is hozhat cipők, kiegészítők, táskák, könyvek és sok más dolog. 4. üzletek a konténerek száma szerte a városban folyamatosan növekszik.

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet

Blanket barátság. Jó jótékonysági projekt praktikus ember. Ezek bármilyen fonalat, kötött tőle színes négyzetek és az öltés őket takaró, és még meleg zokni és más kényelmes dolog, és arra, hogy a hőt árvaházak és ápolási otthonok. Csoport Szentpéterváron és Moszkvában.

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet

Adj jó kezekben

Ebben az évben már kifejlesztett egy szokás: minden alkalommal, amikor hallom, hogy valaki kell valamit, hogy valaki valamit gyűjti, vagy végzi el a műveletet, amely szeretné a dolgokat, azonnal úgy gondolja, ha ha van valami valami helyénvaló, és ha nem, akkor legalább kérni körül barátok. Átállás „tudok venni”, hogy „mit tudok adni” - garantáltan a feleslegben.







Szóval csatolja a fonal és tű a végtelen sál egy kávézóban egy másik, a jele «hippik használni oldalajtó» előfizetésekhez. karton Findus a kedvenc történet. gombokat érintse meg a táskát gesztenye. dobozok csúszdák, képeslapok Denis Ryabov. bankjegyek különböző országok Rudy Coffee.

Giveaway. Nem, ez nem csak egy módja annak, hogy támogassák az internet 🙂 Sokkal inkább egy módja annak, hogy véletlenszerűen határozza meg a szerencsések, akik adsz amit kifejezte azon óhaját, hogy! Én már a lehetőséget, hogy játsszon néhány játék maradt a boltban. Ez volt a sok kívánó és sok fajta meleg szavakkal, amit kért érte, hogy így. És jó néhány szerencsések!

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet

Raskhlam-párt. Home (vagy udvar) párt, ahol akkor csak a barátok és ismerősök. Egyszerűen határoz meg mindent, amit akar hagyni, és várja a barátok. Ők hozzák snack, amit tesz a teát, akkor beszélgetni, nézi a kis dolgokat, megtalálja a kedvére valót, boldog ... én töltöttem egy napot, mielőtt a kisebb szállítási (mint az ellentéte a háromlábú), még emlékeznek a meleg fogadtatást.

DaruDar. Ó, hány levelet kaptam ebben az évben az emberek, akik őszintén akarja nyitni a szemem, hogy DaruDar oldalon. Tudok róla, az alapoktól kezdve, köszönöm. Ezen az oldalon, az emberek elterjedt képek a terméket leírással, míg mások azt szeretné ezt a dolgot magát. Hogy el akarja választani, hogy egy találkozót, és megfelel.

Adok el. Nem az én kedvenc módja annak, de talán az Ön számára. Vannak regionális közösség LJ. fórumokon. az újságokban. Nekem használja ezt elsősorban a nagy tételek, hogy szükség Pickup, például kedvenc nagymamája cseh fal, amely még a szemetet nehéz elviselni, azonnal talált új gazdára. A veszély az, hogy azok, akik a dolog állítólag szüksége van, sőt, egyszerűen nem megy a freebies. És akkor gyakran megkocsikáztat végezze a találkozó elfelejteni. Frusztráló.

csere

Ez csak ilyen módon nevezik - „csere”, sőt, hogy semmit nem szükséges. De a medve még lehetséges.

Ajándék-átkelés. Ez a formátum született az oldalakon a blogomban, és sikerült elkapni a képzelet a sok fesztivál Egyszerű napja (1 és 2). Az ötlet az volt, hogy újragondolják ajándékozás a Szilveszter - rázza a polc és ajándéktárgyak (amit bemutatott, és nem használja, amit vettem, mint egy ajándék, de még nem bemutatott), és hogy a csere. Hány volt érdekes dolgokat!

Dress-átkelés. Sok a lányok megpróbálták cseréjének megszervezése végtelen ruhákat, de ilyen magasságokba, mint a # MATROSHKI ez még nem érte el! Ez nem csak a bolhapiacon, igazi ünnep, limonádé, cupcakes, szponzorok, aukciók, egy csomó dolog, szépen lógott akasztók, a saját valuta és kellemes kommunikáció. Én nem beszélek gyermek ruha-vasúti kereszteződések, mert tudja menteni egy csomó pénzt vásárol dolgokat, mert a gyerekek állandóan nőnek tőlük. Csatlakozz a csoporthoz és karaulte legközelebbi esemény.

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet

Book fák. Ő találta fel, és indította el a tervező Timothy Book fák Zhuravlev. Először is kifejlesztett nagy könyvespolc a lemez alakú fák, majd helyezzük őket szabadon különböző kényelmes és hangulatos hely Péter. Jó könyv létezik nem maradnak sokáig, hogy még több!

Frimarket. Nem voltam a frimarketah. de úgy tűnik, ez a formátum is él, és egyre népszerűbb.

Urban csere növények. Adj az élő! Villas a város szerelmeseinek virágok. Mintegy bmenivatsya nem csak a növények, hanem a magok, cserepek és könyvek kertészet és a táj design.

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet

Hagyja, ahol az emberek is igénybe vehet

ENEA. Én ezt a rövidítést, hogy olvassa el a tér körül a szemetet, ahol hagyja teljesen jó dolog, abban a reményben, hogy lesz, aki szükség van rájuk. Alapvetően ez rossz, vagy hajléktalanok. Tehát hadd öröm kabát, akkor szinte nem volt, a cookie-kat, hogy nem tetszik taruretka, ami nem fér bele a tervezési és egyéb dolgok elég fitt. Ha senki nem veszi ezeket a dolgokat takarító dobta a szemétbe, de a tapasztalat azt mutatja, hogy általában egy óra múlva a dolgokat egymástól.

Bejáratánál. Sok lépcsőház ENEA, egy asztal, egy polc könyvekkel, egy doboz az elemeket. Általában ezek a dolgok túl gyorsan lebontották. Csak kérni tiszteletben tartják a közös teret, legyen egy nagyon jó dolog, hogy azt szeretnénk, hogy névtelenül, hogy a szomszédok, és nem az, amit hoztak a szemetet.

Hagyja, ahol ez lesz hasznos vagy szép

Travel. Az utazási és azt szeretnék, hogy könnyebb, mozgékonyabb, gyorsabb, egy csomó dolgot gyorsan többé nem lesz szükség, és csak sok helyet a hátizsákban. Minden, amit nem kell, de minél több bevethető maradhat a helyén utazók klaszterek. Hotelek, panziók, staging üzenetét utazók is van, hasznos és a töltés, valamint elektromos vízforralóval, és egy extra csészét, és ez a terjedelmes tégla Lonely Planet, amelytől nem jó.

Street. A mi éghajlati, sok mindent nem élnek az utcán sokáig, de miután egy pár nap és a jókedv a járókelők is eredménye. Gyermek szélkereket virágágyás a város, a régi csillár át a gyárat padon, a zene, a szél, a park ... Legyen ez nem street art, de azt, hogy a város szebb.

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet

Machine. Ha van egy autó, akkor elegendő időt tölteni benne, hogy a kényelem. Reserve karamellák, kényelmes csésze (talán adta a szivargyújtó?), A párna egy barát a hátsó ülésen, kedvenc DVD-, hogy nem hallgat otthon, gyógyszerek ismétli az elsősegélycsomag, egy edző számára ujjak.

Sandbox. A központi területen nagyobb helyszíneken nagy hagyománya van, hogy elhagyja a játékot. Persze, nem olyan nagy, ha ez poros és áztatott Micimackó magasabb, mint egy gyerek, de a műanyag játékok nagyon elégedett a gyerekek. Leggyakrabban ez a kések, szerszámok és gépek.

Tartsa máshol

Ha nem tudja elviselni, hogy részben a dolgok örökre, de otthon úgy foglalnak sok helyet, miért nem veszi őket az országba? És ha nincs kert, akkor már felér egy virtuális szekrényben MyCell.

Ha elfogadja, hogy nem minden felesleges helyet a szemetet, ossza meg ezeket a módszereket a barátaiddal!

És még hívlak benneteket, hogy egy sor ülést „Egy hely a fontos.” Mert az egy dolog, hogy megszabaduljon a felesleges, és egészen más -, hogy megtalálja a helyét valami más. Csak, hogy mi lesz részt venni egy kört a hasonló gondolkodású emberek az üléseken. Döntetlen figyelmes „leltár”, amit használt, hogy saját maga és a.

A program kidolgozása, figyelembe vettem a leghatékonyabb módszerek a nemzetközi gyakorlat «egyszerű élet», egészítette ki saját munka még nem tette közzé a könyvet és a blog olvasói élményt.

A program az ülések nem vezet a résztvevők ugyanazt a garanciát eredményeket. Valószínű, ő nem az eredmény. Egy egész hónapon át fogjuk tartani a hangsúly szokatlan: milyen fontos számunkra a különböző területeken az élet, hogyan kell megtalálni a helyét, hol szabad őt, hogy mit és hogyan lehet megszabadulni a dolgokat. Csatlakozz most!

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet

Blogger projekt kezdeményezője „lehet más”. Hiszem, hogy mindannyian fontos a világon, mi az. És mindenki csinál a legjobb, hogy ő tehet. Ha nem feledkezzünk meg a széles körű árnyalatok között a fekete-fehér, mindig van egy alternatíva.

Az azonos témájú

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet
egyszerűsítés

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet
környezetbarát

27 Ways, hogy megszabaduljon a dolgok (kivéve a bin) - eltérő lehet
hírek

Köszönjük! Nagyon hasznos linkek. Kár, hogy van annyira Moszkva ellenőrzött információkat.

Csak azt tudom hozzátenni, hogy bizonyos dolgokat el lehet adni a facebook. Itt van olyan tétel, „szociális háló”, de - a poszt egy barátja, és én fb egy hatalmas csoportok száma a téma az eladások. A legtöbb ruhát és cipőt, vannak gyermekek, fényképészeti felszerelések, festmények és bútorok. Általában szinte minden ízét. (FaceBook is vannak hasonló csoportok, de valamilyen oknál fogva nem jött össze).
És a könyv - lánc könyvesboltokban Köztársaság elismeri olyan könyveket, és cserébe ad kedvezményt 10-20%. Hozta a könyv azok maguktól, akkor mi jön a könyvtárba, és a többi feldolgozásra




Kapcsolódó cikkek