1583 - IT szakemberek - a szövegek megvitatása

sz. Nem értem, mi a szöveget. elmesélni röviden, kérem?
Kb. Elfelejtettem mindent, Takshta összetévesztés lehetősége abban a sorrendben és tényanyagot, és én mindjárt zavaros

tl; dr vagy a lényege a történet Sasuke utálja pederasts, és ha szexet akar, szerelem mochilovo és gömbölyded. Sasuke maga buzi, szexet akar, nincs öröm elborult ruhák mochilovo és zajokkal szemben. És még mindig nem éri el - fájdalmas és undorító.

Mellesleg, a „Warehouse” majd a töltött nappal és éjjel informatikai szakembereknek:
Sasuke és Itachi eltűnt az élet Naruto gyorsan. Sasuke és teljesen csendes, mintha azt mondta: „tudok élni nélküled.”
És válaszul kapott válasz a mélységbe.
„Én nélküled.”
raktár:
„Tudom, hogyan kell élni nélküled.”
- Én is finom.
„Tudom, hogyan kell élni nélküled.”
- Szép munka volt.

Előnyök:
- Miért Isten nem öl Sátán? - Sasuke kérték helyett beszélni. Ahhoz, hogy az ilyen vicceket, ő nem reagált, mert kinőtte régen. - Ha nem volt mindenható, és így igazságos, miért nem volt elég ahhoz, hogy megölje az a személy, aki a gonosz forrása és a szenvedés? Miért ölte meg a lázadó ember vesz csecsemők otthonaikból éjjel, az ajtók, amelyeket nem jelölt, de nem tudta emelni a kezét Sátán elleni?
.
- Talán azért, mert Isten bízott a Sátán? Bíztam mert szerette. - Sasuke kérdezte, anélkül, hogy választ várt, folytatta. - A szeretet akkor megy a legszörnyűbb dolgokat. Például, hogy bizonyítani, hogy utálod. Vagy, mint Isten is - ő hozta a gyűlöletet a Sátán, hogy úgy érezte, csak a szeretet, szemben vele szemben ugyanaz.
raktár:
Isten, mint minden halandó, gyenge volt a helyszínen. Sasuke elgondolkozott, és el kellett ismernie, hogy ő is, van egy rés, ami nem zárja ki, és ez hasonlít a bibliai konfrontáció sőt, de nem az erőviszonyok. Istennek semmi köze a Sátán, Sasuke nem tudott semmit a Naruto.
Eltakarta arcát egy könyvet, Sasuke lélegzett a szaga papír- és nyomdaipar ragasztó és a gondolat, hanem azért, mert szeretem ... Isten szeret Sátán, és minden remény, hogy valami ...

Kb. Elfelejtettem mindent, Takshta összetévesztés lehetősége abban a sorrendben és tényanyagot, és én mindjárt zavaros
wow. köszönhetően anonche.
ez azért van, mert a fű