Változatok a tánc hatalmas. Mi volt az egyik, hogy a leírt Tsarmana. (Ne aggódjon - hosszú leírás a tánc)

Az első intézkedés. on „idő” - bal láb lépés a „kettő” a jobb láb (egyenes) előrehozott, fordult a test balra, a kezét a „három” - egy kicsit ugrál a bal lába, jobb kezét kinyújtva a lábujjak és a térd, áramoljon.
A harmadik és a negyedik ütemet. Két siklópálya vissza a bal lábát.

Side lépésben egy intézkedés a zene.
Kiinduló helyzet: a lábak, a harmadik helyen, a bal első.
Az „egy” - lépésről bal láb oldalra az egész köteget, hogy az átutalást akkor a gravitáció a test ..
A „két” - a jobb lábbal becsúszik a negyedik levegő jusson előre, térd enyhén hajlított, feszített talpig.
A „három” - a jobb láb leereszkedik a negyedik pozíció előtt a lábujjak.
A mozgás is végeztünk a másik lábát.

Vezetés:
A zenei méret - 3/4. A tánc veszi a 16 órajel ciklust.
Az első szám - 8 bar.
Kiinduló helyzet: párja párok álljanak körbe, vissza középre az úriember és hölgy arcát. Lábát a harmadik pozícióban, az úr a bal első lábát, egy hölgy van. Cavalier jobb kezével fogta bal a hölgy a derekát. Szabad tenyérrel egy spanyol stílusú a derekát. Dance mozgás indul ellentétes irányba.

Vidám - csatlakozott a kezét emelte a vállmagasságban a második pozícióba.
A ciklus 1-4 táncosok alapvető mozgás tánc. Cavalier kezdődik a bal láb, a hölgy a jobb oldalon. Csatlakozott a kezét az első ciklusban, drámaian csökken, korrigált előre a váll magassága. Tánc könnyedén hátat egymásnak. Hands vendégszeretetet a derekát.
A második ciklusban emeljük a csatlakoztatott kezét.
A harmadik sáv csatlakozik karok lesüllyesztjük, hogy a szint a derekát.
A ciklus 5-8 táncosok alapvető mozgás tánc. Cavalier kezdődik előrelépést során a tánc mozgás a jobb lábbal, a hölgy a bal oldalon. Csatlakozott a kezét hirtelen át alulról vissza a második helyzetbe, a váll viszont egymáshoz.
Az utolsó negyedévben a nyolcadik ciklus úriember a bal és a jobb láb hölgy lábujjak enyhén fújjon a harmadik pozícióban elölről nélkül súlyátvitel.

A második ábra - 8 bar.
1-2 tapintat tánc miközben egymással szemben, lekerekített csatlakozni egy jobb és működtetni mentén két oldalirányú mozgás tánclépések - Cavalier a bal lábbal, jobb hölgy.
A harmadik ciklusban tánc, emelő kéz United a harmadik helyen, végezzük a jobb lábát előre lépést egy hop, jobbra fordulva szembe egymással. Cavalier és a hölgy cserélték. A végén a bárban karok szétkapcsolt.
A negyedik ciklus - véget viszont szembe egymással, a táncosok és a bal lábát pas balanse. Hands átkerülnek a derekát.
Az ötödik és hatodik stroke táncoló működik két pas balanse eltekintve mozgás a jobb lábát. Az viszont a vállak előre, először balra, majd jobbra, fejek vannak forgatva egymáshoz.
A hetedik ciklusban tánc, amely minden más a jobb kezét, visszatértek a helyükre.
Az „egy” - egy lépés előre a jobb lábát.
A „két” - fordult a lábujjak a jobb láb a jobb, a bal tápláljuk a boka, a jobb láb mögött a harmadik helyen.
A „három” - a bal láb esik az egész láb a harmadik mögé át testsúlya. kezek egymástól.
A nyolcadik ciklusban. on „idő” - a jobb lábfejet hangsúlyos a harmadik helyen az első, a hölgy ad egy úriember a bal kezét, a táncosok, hogy a kiinduló helyzetben a tánc.
Ahhoz, hogy a „két vagy három” szünet. Kérésére a tánc lehet ismételni többször is.

Mi fog táncolni ezt a táncot progresszió - azaz A hetedik lökete a második szám mindannyian egy lépést a jobb láb a bal átlós egy új partner: azaz hölgy megy előre, az úriember - vissza.