7. A lenyűgöző legendák András származású, amit nem tudom,

7. A lenyűgöző legendák András származású, amit nem tudom,

András Descent - az egyik legjelentősebb és legendás utcai Kijev. Még soha nem elhanyagolt, mindig forog körül Szent András pletykák, pletykák, misztikus történetek és legendák.







Atmosphere Andreevskgo süllyedés, ha hozzájárul az új, sokkal érdekesebb történetek, legendák és mítoszok.

Földalatti tenger és Szent András előrejelzése

Ez legenda Kijev ismerős sok a „Mese a régmúlt Years”. Az ősi feljegyzések, Andrew, az egyik a 12 Krisztus apostolai, az utazás alatt a római útban mentén a Dnyeper folyó. Középpontban néző dombon a Dnyeper, nézte a folyó és a táj, majd azt mondta, hogy ezen a helyen van „Veliko” egy csodálatos templomot. És ült az egyik kereszt hegyek.

Úgy véljük, hogy a helyére a kereszt a Szent András templom, és Andrew gondolták megjelenése a város Kijev épült.

Egyes legendák szerint, abban az időben, a hegy fölé tornyosult a széles tengeren, miután a keresztség a hegy Andrei víz ment a föld alatt és a hegyek „Select” a felületen, így helyet szabadít fel a város Kijev. By the way, ezért a Szent András templom nincs harangok - van egy olyan hiedelem, hogy a harangok is „felébred” a tenger, amely kitör és elárasztja a várost.

7. A lenyűgöző legendák András származású, amit nem tudom,

kísértetjárta házban

Az angol király Richard Lionheart 12. század Kijev nem volt kapcsolatban, de az egyik épület az ő nevét viseli. Vár Richard a Lion Heart épült a 20. század elején a kezdeményezésére a helyi kereskedő Orlova. Befejezzék az iparos nem, de úgy döntött, hogy folytatja a munkát felesége kezét a projektben, a pénz a befejezése, amely nem volt.

A bánat fél a ház elkészült, nem volt elegendő nélkül csalás - dolgozók nem kapja meg a szükséges összeget az építési és úgy döntött, hogy a tisztességtelen elrendelte „sötét”. Ők építették be a szellőztető rendszer az üveg és a darab cső, ami erős szél volt, az épületet alakították át a „kísértetjárta házban.” Akadályok miatt a levegőben van zúgás és síp, mint egy nyögés, annyi, aki töltötte az éjszakát a házban, a horror is igyekezett kijutni onnan, mert azt hitték, hogy a szellemek találhatók benne.







7. A lenyűgöző legendák András származású, amit nem tudom,

Richard kutyával

Egy másik legenda társított ház azt mondja, hogy a 50-es években a múlt század várudvaron Richard volt kerítve, és zárva a kívülállók.

A házban senki sem élt, és sok belenézett a beszívott rés, hogy nézd meg az épület udvarán csak úgy kíváncsiságból. És meglátott ott egy szellem egy kutyát, aki állítólag ment a házba, és motyogott valamit, ami az ő vár.

Hippo, aki sétál egyedül

Miután a Bulgakov Házépítés, ahol a múzeum most egy szobor macska behemót „Mester és Margarita”. impozáns
farkú egy trónon ül egy mini pohár vodkát és a kolbász a lábakban.

De egy nap a macska hirtelen eltűnt. Ahol a „muri” Behemoth - és így továbbra is rejtély. Egyesek úgy vélik, hogy ez a történet játszódik bevonása nélkül néhány „felsőbb hatalmak”, mások -, hogy a macska csatlakozik valaki magángyűjtemény, és mások -, hogy ő vette velük a tulajdonosok az étterem, amely ebben az épületben található. De Behemoth, minden esetben, még senki sem lehetett látni.

Ticket Hádész

Miután a régi otthonok a Szent András származású volt a leggyakoribb kommunális. És furcsa módon, köszönhetően a csodálói Bulgakov, kiderült, hogy azok közvetlenül kapcsolódnak az irodalmi művek a nagy író. Viktor Nekrasov elemzett finom tények „A fehér gárda”, és kiderült, hogy az egyik épület a Szent András származású ugyanaz volt, „Mihail Bulgakov Múzeum”.

Heroes bal tozom egy régi kemencét, amelyek közül az egyik megjelent elején és végén a könyv. Ez volt, és megállapította, Nekrasov: „... Len ... vettem egy jegyet Hádész ...”. Mint ismeretes, jelentése Hádész Realm of the Dead.

7. A lenyűgöző legendák András származású, amit nem tudom,

Mi esett a kocsiról, majd eltűnt

Tudtad, hogy ez a kifejezés jelent meg a kijevi András származású? Valószínűleg mindent hallott, de senki sem gondolt, hogy ő volt „nő lába”.

Kiderül, hogy ha egyszer vezetett a kereskedők a Szent András áru eladó, mind a WHO, hogy díjat, így a kereskedők próbáltak nagyobb terhelést egy kosárba. És tekintve, hogy a kanyargós utcán, és található egy meredek lejtőn, a dolgok a kocsiról időnként esett le, és átrepült az utcán. Ennek megfelelően a „felzárkózni” a téma már nem volt lehetőség - ott mindig tele volt emberekkel és „mutatja be végzet” gyorsan felkapta.

Street piros lámpás negyedben?

András származású - jelképe a kultúra, a művészet és a spiritualitás. De az utcán nem mindig voltak összhangban az ilyen kánon. A 18. században, számos „bordélyházak” itt, melyek közül az egyik a helyszínen a jelen színházi „kerék”.

Beépített faház majd, így a jelen idő nem maradt fenn. De itt a dokumentumok megerősítik, hogy addig, amíg a 19. században voltak bordélyházak, ahol a dolgozók kizárták az utcán a kezdeményezésére az író Muraviev.

7. A lenyűgöző legendák András származású, amit nem tudom,




Kapcsolódó cikkek