5 személy, aki megcsókolta Yagami fény

Jen - közepén a történelem, a cselekvés, vagy telek, és nincs tekintettel a romantikus vonal

Ő írta a „Cyrus” a milliomodik alkalommal Death Note


Közzététele más oldalakon:

AU - freestyle alternatív pár események és halálozás néhány karakter. Valójában, szinte minden
______________________________

Nem értem:
Hogyan is így sikerült?

- Ó, testvér, mi van veletek? - kérdezi Sai, letörölte a fejét konyharuhával.

Fény nevet és megrázza a fejét.

- Sok szerencsét kívánok az első nap az egyetemen. Hidd el, hogy hasznos az Ön számára.

Sai sostraivaet arc és sétál az ajtó felé. Gyönyörű haját a rendetlenség. Fény kívánta édesanyja egy jó nap, és maga mögött hagyja a nővérét.

8 óra és 27 perc múlva Sai holtan feküdt a padlón a föld alatti bunkerben az amerikai maffia és darabka hamis Death Note hazugság körül. Fény kap részvétét kollégáitól, némelyikük megszorítja a vállát, néhány kerülni találkozó a tekintetét. Ez éget egy darab ez Notebooks hazafelé. Yagami Sayu, úgy tűnik, egyenetlen dőlt a sarokban.

I - az egyetlen barátom,
I - a legrosszabb ellensége.

De nem poshatnesh,
Nem törött, ne vegye.

L meghalt a karjaiban a következő napon, és a könnyű arca eltorzult, ahogy megtette utolsó lehelete. Amikor a világ elkezdett létezni uralma alatt az új isten.

Kiyomi Takada volt hasznosabb, mint haszontalan. Fény választotta, több okból, mikor gólya a University of Tokyo. Az első helyen, meg kellett tartani őt szem elől L. Ő fontos eredménye a Fény gondolta, hogy a tény, hogy ő tudja, hogy koronás kisasszony Tokyo University, míg a többi srác engedte nyáladzik. Aztán arra gondolt, hogy az ő legjobb megoldás.

5 év múlva fény kineveti, hogy az istenek kedveznek neki, ha Takada visszadobják a kezében. Ez a mi világunk, azt mondja, I - Isten, és te - én istennő. Ujjai zavarosak haját, ajkát érintse az övé: unatkoztam.

Fogott saját hiányosságai,
Eltűnök.

Takada élve elégették a lány szinte nem is maradnak elszenesedett maradványait, és az a személy lehet állítani a fogászati ​​kártya lehet.

Az első dolog, amit tanulni Amane Misa Yagami Light: ő okosabb, mint amilyennek látszik első pillantásra. Másodszor, úgy döntött, hogy szentelje életét neki. Szereti ott. Ezen kívül, mivel a Misa gyanúsított vonatkozásában a LITE tízszeresére nőtt, ez egy fantasztikus hatását az L, és az ő szeme legszexisebb, hogy csak ismert az emberiség. Ez az ember, jelzi a fény, és aznap este meghalt. Ezek az emberek, magyarázza, és utoléri a halál őket, amikor hazatér. Büszke vagy rám? Misa kérték, és válaszul megcsókolta kétszer, egyszer a két szem. Szeretlek, Misa, azt mondja, szinte ami azt jelenti, tényleg.

Azt bilincs a seb nem gyógyul.

Amikor Misu kapura az őrült rajongó beszélgetés közben egy nyilvános fotózásra címoldalára Lite nyomtatni egy fotót „elvesztette” aláírás. Ki kellett küzdenie nem egy híresség, aki tudja, hogy végül válnak merészebb és végül pedig egy probléma. Ezért úgy dönt, hogy „vigyázni” a Misa mielőtt bárki gyanít valamit.

Nia. A gyermek fehérbe öltözött furcsa fétis a gyerekjátékok, az állítólagos utódja L. L, M, N Fény gúnyos vigyorral az a pszeudonimekről. Mello - egy ketyegő időzített bomba, Nia - félreértés, ellentétben L, amennyire csak lehetséges. L hűvös volt, összegyűjtjük és számító, abnormális, mint minden zseni az idő. Nia is kóros, de a maga módján. Ő piszkos módszerekkel, ez okos, és saját szabályokat. Harcot vele, mint sakkozni, aki nem használja a sakkfigurák. Ő választott közeli, túl közel van, hogy továbbra is úgy érzi, sebezhetetlen, és mielőtt az ő speciális csoportja valamit kitalálni Fény tennie kell valamit. Ő alkut Istennel, hogy nézd meg Nia szem véres szemét. Nate River. Ő nevet, és Nia késő felismerni, hogy lejár a 40 másodpercet.

Nem értem a szót
„Rendben.”

A tudás, amit most a világ mindig az övé, Fény csókokkal Nate Rivera homlok pontosan egy pár másodpercig, mielőtt a szívroham.

Elveszett a saját tükörképét,
Eltűnök.

Yagami fény néz a tükörben. Haggard, beesett szemek. Mióta látta a saját családja? Hány napot? Hetek? Évben? Várj egy percet, mert mind halottak, és a gondolkodás nem ad semmilyen érzelem válaszul ezeket a gondolatokat. Fény felemeli a jobb kezét, és nyomja meg az a tükör felületét. Under kéznél - kellemesen hűvös és párás a hőt az üvegtest. Meddig a világ, hogy az övé? Ő nyomja a homlokát az üveghez. Egész életében, talán. Aztán ajkát az üveg és megcsókolja reflexió. Most ez nem jó, és jéghideg átható egész lénye.

Ő írta a „Cyrus” a milliomodik alkalommal a Death Note.

Jagami Light Kira meghal helyette.

Ha nem vagyok az az ember szoktam
Ha elvesztem az identitás,
Amikor már nem leszek.

Kapcsolódó cikkek