13 „Kihallgatta” történet, amely igazolja, hogy jót nem olyan nehéz

Úgy gondoljuk, hogy jó cselekedetek nem igényelnek sok költség és erőfeszítés. Jót sokkal könnyebb, mint amilyennek látszik. Ezek a 11 „kihallgatott” történet - a legjobb bizonyíték. Vigyázat! Elolvasása után előfordulhat, hogy az ellenállhatatlan vágyat, hogy nem valami jó.







Réges-régen, amikor a fák nagy és finom fagylaltot, és a másik fele vett egy diploma „határozat 27. kongresszusa az SZKP,” Én 18, jövendőbeli férjem egy kicsit. Ő meghívott egy étteremben. Hogy őszinte legyek, nekem ez volt az első étterem. A szovjet időkben voltak kávézók, ahol vásárolni valamit, magánál magad és üljön le egy asztalhoz. És akkor a pincérnő, és egy élő zenekar. Általában én izgalommal, ettünk, és nem akarja elhagyni. És akkor, mintha varázsütésre, hozzánk, és a pincér kihozza a fagylalt, sütemény és kávé. I - egy diák, egy ember - egy diák. Mi vagyunk a sokk. A pincér, látva a zavart, és azt mondta, hogy minden már kifizetett egy pár ennél az asztalnál. Ott ült egy férfi és egy nő valamivel több mint 40 Eljöttek hozzánk, és azt mondta, hogy egy szép pár, és ha egyértelmű, hogy szeretik egymást, és csak azt akartam, hogy kiterjesszük a kis romantikus vacsorára.

Mi hamarosan unokák. De azóta, ha azt látjuk, egy pár fiatal szerelmesek az étteremben, már őket is, biztos, hogy küldjön egy valamit. Általában úgy döntöttünk, hogy továbbra is a stafétabotot a jó.

Felesége terhes. Úgy döntöttünk, vele vacsorázni főzni hal, vásárolt ponty. Házak vette ki a csomagot, és még mindig él, nyitott szájjal. Felesége a fürdőszobában volt, a vízbe. Ő ül, néz, mint lebegő, és az ő neve jött ki - „Karl”. Már kész tésztát, a hal jött, és a felesége a könnyek. Kár, hogy a Fish! Ennek eredményeként, mi vagyunk a tizenkettedik órában az éjszaka, egy vödör, elment két kilométerre felfelé a folyón, és megjelent a hülye ponty a folyóba. Remélem, minden rendben, Karl.

Barátom elment a kisfiú a filmben. Útközben, a kölyök összegyűjti az összes ember, aki osztja a lányok szólnak. És ő megkeresi őket, mintha létfontosságú. Azt kéri tőle: „Fiam, miért kell ezeket a leveleket? Mit teszel velük, akkor csinálni? „Mire a gyerek azt mondta:” Nincs semmi, amit nem fog, mami. Egyszerűen, ezek a lányok mindig olyan szomorú arc, senki sem veszi ezeket a leveleket. És így én őket egy kicsit boldogabb. "

Nagymama örömmel mondta, hogy ez történt, születésnapi üdvözletet a korábbi munkahelye (ő egy veterán a munkaerő, a rég visszavonult).
„Emlékezz rám még” - mondta. Anya válaszul azt mondta, hogy ez a program nem az adatbázis listában. Azzal az ürüggyel kezelésére Mandarin ment anyám és megkérdezte valaha oly mondják többé. Azonnal mindent megértett, és azt mondta, hogy baj van. Együtt dicsérte dolgozók hallgatta nagyanyja történeteit. Nem mindig szükséges azt mondani az embereknek az igazságot.







Én 18 éves vagyok. Winter. Este. Sötét kívül. Sietett haza, így elment a leparkolt taxi. Amikor előredőlt, leült a másik két srác. Megkérdezték, hogy hova megyek, mondtam nekik ott is. A pénz kevés, és örültem az ilyen siker. Amikor odaértünk, azt akartam, hogy menjen. Srácok is. Hirtelen a taxis megragadja a kezemet. Srácok menni, és mi gázokat. Féltem. De mi történik egy kört, és jöjjön vissza. Srácok eltűnt, nem szeretem az arcukat a vezető számára.

13 „Kihallgatta” történet, amely igazolja, hogy jót nem olyan nehéz

Én lovaglás egy taxi késő este. Hirtelen az út közepén a taxis megállt, és kiszállt. Volt időm megijedni, amikor meglátta előttünk két sün. Kiszállt a kocsiból, hogy vezetni őket az útról! Tehát, ha meleg a szíve volt.

Szeretem, ha az emberek boldogok, hogy nem a munka, bármi legyen is az. Néha megy a hideg, akkor jön a sátor az utcán kávét. Egy lány ott valóban mosolyt nagyvonalúan nasypet őrölt csokoládé, azt mondja: „Vigyázat, forró kávé! Legyen szép napja „vagy vásárolni a víz egy benzinkútnál, és a pénztáros kiabál tartályos :!” Run gyorsan ide, hogy a lány nehéz palackokat az autó, „És az egyik egy mosollyal, és hajlandó segíteni vezetni is. És így azonnal felmelegszik a szíve.

13 „Kihallgatta” történet, amely igazolja, hogy jót nem olyan nehéz

Mi egy nyugdíjas bejáratánál. Minden egy gyárban dolgozott, és kap egy lakást a 60-as és a hasonló korú - 80 éves vagy idősebb. Az unokája nagymama és nőtt 35 halmozott fel egy jókora vagyont. Havonta egyszer jön a társ, aki megkerüli a lakás, hívások és kiáltja: „babuska! Timur és csapata megérkezett! „Ez azt jelenti, hogy minden nagyi írási élelmiszerbolt listák vagy férfi ügyek. És minden megvásárolható, javítani. Nem, nincsenek egyedül, és gyermekeik ne merüljenek feledésbe. Csak Jura segíteni akar. És ez segít.

Néhány nappal ezelőtt elmentem a busz. Jöttem egy fiatal férfi 20-25. Leült, az egész megálló meggyötört, lassulhat a fejhallgatót egy törött kar. 2 perc múlva én megáll, amikor a kocsi megállt előtt egy közlekedési lámpa, odamentem hozzá, és letekerte őket. Míg a kikapcsolódáshoz, a fiatal férfi ült és mosolygott. Bal - minden térd remegtek. Az első alkalommal nem félt, hogy nem jó.

13 „Kihallgatta” történet, amely igazolja, hogy jót nem olyan nehéz

Egyszer megmentettem két életet. Jártam iskolába, és kinézett az ablakon. Az utca egyik, és tegnap - -9. Befagyott tó közepén készül egy halászati ​​út két férfi. Azt, ismerve a hőmérséklet, rájött, hogyan olvad, és hívott egy barátom, aki dolgozott a mentőszolgálat, azzal a kéréssel, hogy elküldi a annak érdekében, hogy a megadott helyre. Másnap reggel álltam a küszöbön egy lány 14 éves, és az anyja, és megköszönte a mentés apja és testvére. Kiderült, hogy minden egyes brigád érkezett, amikor a halászok elhagyja a jeget.