8 titkai pilóták szörnyű helyzetek repülés, amit nem is sejti

Bármilyen repülés - jelentése, és a nagy, a bizalom kérdése. Bízza az életét és légitársaságoknál különleges ember, a készség és bátorság, amely attól függ, ha visszatér a földre egy darab, ha hirtelen lesz egy vészhelyzetben. És az ilyen bizalom, gyakran még tudta nélkül az utasok. Pilóták névtelenül minősítését Reddit oldalon a legrosszabb esetben a repülés, ami általában elrejti tőled.







1. A pilóta elveszti az eszméletét

8 titkai pilóták szörnyű helyzetek repülés, amit nem is sejti

Persze, senki nem fogja mondani, a közepén a felhők, az ember élén volt egy elkábított - miért emel pánik a fedélzeten? De hogy megtudjátok - ez történik.

Kereskedelmi pilóta 12 éves tapasztalattal bevallotta, hogy egy nap a repülés közben az Atlanti-óceánon bélés rettenetes turbulencia és a váratlan dolog történt: „A másodpilóta ült egy széken, ezen a ponton erősen tryahanulo, és ő vezette a könyökét az arcomon. Elájultam valahol fél percig. Köszönöm, hogy ő tartotta a fejét, és képes volt irányítani. Számomra ez volt a legrosszabb epizód karrier: nem csak, hogy az időjárás szörnyű volt, így még mindig van egy hasító fejét. "

2. A sík majdnem összeütközött egy másik

8 titkai pilóták szörnyű helyzetek repülés, amit nem is sejti

Mielőtt az utasok ritkán éri el ezeket a történeteket, de szerint a pilóták, sőt, ők gyakrabban jelentkeznek, mint gondolnánk, és továbbra is rejtély.

„Van egy csomó dolog, amit elrejteni az utasokat, de a legszörnyűbb dolog - ez veszélyes közelség más repülőgép. A praxisomban volt egy-két esetben, amikor el kellett sürgősen tegyék kitérő manővereket. És az utasok elég észrevehetően - csak úgy gondolja, hogy az ügy a turbulencia. " - írtam néven Pilot MmBuhSnuh.

Hozzátette: „Általában az egész egy vagy két gyors észjárású utasok, ami kezd kiváltani, milyen volt. Ezekkel őszinte vagyok, de soha nem mondja, milyen közel voltunk, hogy az ütközést. "

3. A taxi húz füst

Amikor ez megtörténik, az utasok nem is tudják, hogy a pilóták ülnek oxigénmaszk és előkészíti a kényszerleszállást.

8 titkai pilóták szörnyű helyzetek repülés, amit nem is sejti

Az egyik pilóta a repülés Innsbruck London azt mondta: „Egy nap a felszállás után a kabin beszívott sűrű füst, hogy a kapitány nem is látni a műszerfalon. Ezen kívül, mivel a súlykorlátozás már volt egy csomó kevesebb üzemanyagot szükséges. De meg kell kicsavarni az első sor, hogy Brüsszel, akkor London City Airport, amely közelebb volt, de amikor világossá vált, hogy elegendő üzemanyagot, partra, ahol azt eredetileg tervezték. Az utas nem tud minden ilyen trükköket. "







4. Repülőgép valami szünetek

Ha egy sík valami baj, az utasok nem vesz részt a részleteket, és sok esetben nem tesz a népszerűsége.

8 titkai pilóták szörnyű helyzetek repülés, amit nem is sejti

Kísérleti néven IFlyAirplanes leírt egy ilyen eset: „Egyszer, mielőtt a leszállás a szárny lejött a csűrő. Azt nem mondta el az utasok, de nem vak, hogy hagyja lógni „darab vas”. Tudtam, hogy nincs semmi félelem, és az emberek a kabinban gondolta volna, hogy a gép szétesni. "

5. A sík sújtotta a villám

8 titkai pilóták szörnyű helyzetek repülés, amit nem is sejti

Az elképzelés az, hogy a modern hajók nem félnek a villám, mindegyikük megkapja a kereskedelmi járatok az ilyen támadások legalább évente egyszer. Mindazonáltal ez egy baljós az utasok és a személyzet számára.

„Az utóbbi időben a megközelítés, hogy a repülőtér zsír villámlás láttára a pilótafülke ablakán. Mi megnyugodott az utasok, mert ült az első sorban kell látni egy fényes villanás, de egyikük sem, persze, fogalmam sem volt, hogy mi három felnőtt férfi és beugrott a helyükre, mintha félénk kislány. " - írta egy pilóta.

Hozzátette: „Azt várom, hogy az orrát a repülőgép kiterjedt nyomvonal egy villámcsapás, de meglepetésemre voltak hét vagy nyolc pont, de kisebb.”

6. A repülőgép „teszi” kitűnő szél

Az utasok nem a koncepció, hogy milyen nehéz, a pilóták nem figyelmezteti őket. Ezek azonban vigasztalni: „Ne félj. Nem fogjuk megpróbál leszállni a gépet, ha túl veszélyes vagy nem a vizsgálati képességeit az adott modell. "

Egy pilóta azt mondta: „Mi vagyunk speciálisan képzett ilyen partra, és én személy szerint oldalszél nem ment a második fordulóban, és az utasok nem kell tudni, hogy félek volt időnként.”

7. Az repülőgép fenyegetett egy sereg madár

8 titkai pilóták szörnyű helyzetek repülés, amit nem is sejti

Egy másik helyzet, amikor a pilóta rázás megbénít és az utasok tisztában leírt iampug felhasználó. „Egyszer volt, hogy üljön a kis repülőtér, ahol több ezer vadlúd megáll az úton dél felé. Ezek az 5 kilogrammos madarak voltak mindenütt, tőlük nem Dodge, így csak azért imádkozom, hogy nem történik meg „frontális ütközés” - azokat könnyen áttöri az üveget, és teljesen lerombolja az arcom. "

Az igazi hatása az ütközés:

8 titkai pilóták szörnyű helyzetek repülés, amit nem is sejti

8. A pilóta figyelmetlen, és végrehajtja a hiba

Végül senki sincs biztonságban elemi gondatlanság vagy feledékenység, bár a polgári járatok még ritkább, mint a saját. Például a pilóta egy könnyű repülőgép le repült egy légibemutató barátnőjével.

8 titkai pilóták szörnyű helyzetek repülés, amit nem is sejti

„Abban az időben előre kontroll kellett arról, hogy a felhasznált üzemanyag a tartályból, hogy jobb. De én megzavart barátja, és elfelejtettem, hogy kapcsolja be a szivattyút úgy, hogy valóban megrengette a benzingőz. Szerencsére, amikor megláttam, hogy még mindig nem késő, hogy javítsa ki a hibát. Leszálltunk rendesen, de megtanultam a leckét az élet. A lány vagyunk házasok 29 éve, de soha nem ismerte el, hogy milyen közel aztán hozott minket tönkre. "




Kapcsolódó cikkek