Brooklyn Nets

Rick Barry volt a vezető a "New York Nets" a 1970-1972

A klub 1967-ben alakult ipari mágnás Arthur Brown, és játszott a American Basketball Association. Kezdetben a csapat volt az úgynevezett „New York amerikaiak” és az otthoni játékokat tartanak a fegyvertár a 69. ezred keleti oldalán Manhattan. Azonban egy hónap kezdete előtt az alapszakaszban, a klub kénytelen volt elhagyni ezt a szobát. Arthur Brown nem tudta megtalálni a megfelelő helyet az otthoni játékok New Yorkban, a legközelebbi lehetőség volt a fegyvertár található Teaneck. New Jersey-ben. A csapat költözött, és megváltoztatta a nevét „New Jersey Amerikans” [4].

Annak ellenére, hogy a zavart a rájátszásba Brown úgy döntött, hogy a csapat, hogy „Commack Arena” New Yorkban. A klub megváltoztatta a nevét „New York Nets.” Így Brown megoldotta a problémát egy házat a csapat, de nem tudta megoldani a második -, hogy aláírja a szerződést és egy csillag egyetemi kosárlabda Lew Alsindorom. A tehetséges központ azt mondta, hogy kész meghallgatni javaslata alapján az ABA és az NBA. A javaslat az NBA „Milwaukee Bucks” volt a jobb ajánlatot „háló” és Alsindor kezdte szakmai karrierjét az NBA-ben. Az első szezonban a New York-i, a csapat befejezte az utolsó helyen a bajnokságban, győztes csak 17 játék közül 78. Miután a szezon végén Brown eladta csapata manufaktúra mágnás Roy Bóják. Amikor az új tulajdonos a klub megszerezte Rick Barry. A játékos „Virginia Squires”, és az aréna „Garden Island”, a keleti része Hampstead. Ez lett az új haza földre. Irányítása alatt Buie „Nets” negyedik helyen a kelet-osztály és az első bejutott a rájátszásba. Elveszett „Kentucky ezredesek” egy sor hét játékokat. Miután a 1969-1970 szezon csapata költözött „Nassau Veterans Memorial Coliseum”, ahol töltötte a következő két szezonban. „Nets” volt egy állandó szezonban 1970-1971 években, pontozási 40 győzelem és 44 vereség, és elérte a rájátszásba. De megint elvesztette az elődöntőben a kelet-osztály, ebben az időben „Virginia Skueyrz” shestimatchevuyu csapat a sorozatban. [6]

Julius Erving kétszerese volt a legértékesebb játékos, és kétszer nyerte meg a bajnokságot ABA a „háló”

A szezonban 1971-1972 években „Nets” váltak komoly erőt a bajnokságban, a ABA volt fényes csapat egyik legnagyobb piacán az országban, ami előnyös a liga népszerűsége. Barry szerzett 31,5 pontot egy játék, hogy az egyik a csillagok az ABA. Miután a kiegyensúlyozott csapat és egy teljes értékű vezetője a „háló” sikerült elérni a döntőben a ABA. Ahol elvesztette az „Indiana Pacers' csapat elvesztette a sorozat egy tucat 2-4. A holtszezon, Barry elhagyta a csapatot fog az NBA-csapat „Golden State Warriors” elvesztése után a fő csillag csapat szükséges szerkezetátalakítás. A következő szezonban „Nets” alig tette az utat a rájátszásba, és elvesztette az első szakaszban „Carolina Cougars” egy sor öt mérkőzést. [7]

Az off-szezon előtt a bajnokságot az 1973-1974 történt az egyik legfontosabb esemény a klub történetében - szerződést írtak alá a legfényesebb csillag a bajnokságban Julius Erving. „Nets”, élükön Irving fejezte be a szezont 55 győzelem és 29 vereség. Irving lett a legértékesebb játékos az ABA az alapszakaszban, és a legmagasabb pontszámot elérő játékos a bajnokságban. „Nets” könnyen telt rájátszás, a félig keleti Division játszott „Virginia Skueyrz”, a teljes pontszám 4-1. Ezután kosárlabda, „New Jersey” legyőzött „Kentucky ezredesek” a körzet végleges, egyre átlagosan 12 pont felett a játékot. Az utolsó sorozat, „Nets” találkozott „Utah Stars” Irving vezette csapatát győzelemre pyatimatchevoy sorozatban. Így a „New Jersey Nets” az első alkalommal nyerte meg a ABA címet. Miután ez a győzelem, „háló” nem rosszabb, mint a népszerűsége „New York Knicks” [4]. A következő szezonban „Nets” megvédte címét az azonos kiindulási öt nyert meg az elmúlt évben. Club szerzett rekord 58 győzelem, hogy még mindig olyan eredmény, amely „Nets” lehet túlszárnyalni. [8] De a rájátszásban „háló” váratlanul elvesztette az első fordulóban parancs „St. Louis párlatok” a teljes pontszám 1-4 [9].

Egy sikertelen play-off tavaly a klub merészkedett csapat szerkezetátalakítás. Larry Canan [en] * Billy Polzow váltottak a többi csapat a Rich Jones. Kim Hughes és két másik kosárlabda játékos. Évad 1975-1976 jól megy a „háló”, Irving volt a legtermékenyebb játékos a csapat, egyre 29,2 pontot egy játék. Erős hátsó sorban az arc Brian Taylor és John Williamson segített Julius jótékony eredménye „New Jersey-ben.” A csapat nyert 55 játék az alapszakaszban, befejező öt játék mögött „Denver Nuggets”. Az elődöntőben az ABA Club találkozott „San Antonio Spurs”. Annak ellenére, hogy a veszteség vezető játékos Paul Silas csapat Texas nyerhet három győzelem a sorozatban, elveszíti a „háló” a döntő hetedik játékban. „Denver Nuggets” voltak nyugatra a döntőben. Az első mérkőzés, ami elvette 19.034 nézőt Denver, rekord ABA. Ők tanúi egy izgalmas játék, Julius Erving szerzett 45 pontot, és szerezte a győztes lövés a mérkőzés végére. Annak ellenére, hogy a 48 pont a második Irving „Nuggets” sorozat sikerült megnyerni a játékot, és felzárkózni a „háló” a győzelmek száma. A csapat költözött New York-i és előtte otthon közönség kosárlabda, „Nets” tudtak nyerni két egymást követő ülésén. „Nuggets” sikerült nyerni egy mérkőzés a Denver, de a hatodik mérkőzés a „New York” kiadott egy győzelem a rájátszásban, és ez volt az utolsó bajnok a ABA. Irving címet kapta a legértékesebb játékos a döntőben, valamint a legértékesebb játékos nyújtásának szezonban.

Miután a szezon végén, "San Antonio Spurs", "Indiana Pacers", "Denver Nuggets" és a "New York Nets" elment az NBA-ben. Az ára $ 8.000.000 a „háló”, 3,2 millió ment az NBA, és 4,8 millió bement a kasszából „New York Knicks” a jogot, hogy beszélni, ugyanabban a városban, mint ők. A fenyegetés nem ismerte a bajnokságot játékok esetén nem fizetése hárommillió dollár lógott a csapat egy Damoklész kardja. A csapat a csőd szélén álló, kénytelen volt tárgyalni Julius Erving a súlyos bérek csökkentése. Ő nem fogadta el játszani a „háló” ilyen körülmények között. A klub kellett menni a szélsőséges intézkedéseket - felajánlottak neki egy szerződést Irving „Nix” cserébe visszafizetését a tartozás, de az ajánlatot elutasították. [10] Management nem volt más választása, hogyan kell eladni Irving „Philadelphia Sixers hetven” ugyanezen $ 3.000.000 [4] [11].

1976-1980: NBA és visszatér New Jersey

Stadion „Nets” abban az időszakban 1972-1977.

A 1977-1978 szezonban csapata költözött New York-New Jersey és ismét megváltoztatta a nevét, most a klub úgynevezett „New Jersey Nets”. De ez nem segít nekik, hogy az eredmények javítása, „Nets” ismét eggyé válik a leggyengébb csapat az NBA-ben. Az alacsony részvétel a csapat játékok (3466 néző egy játék - 21-ik eredményeként 22) [13], valamint a rossz anyagi helyzet, a klub tulajdonosa - Bóják eladta 1978-ban egy csoport hét helyi üzletemberek, ismert valamint a "Hudson Seven" [4].

A változások pozitív hatással volt az eredménye a csapat - a 1978-1979 szezon „Nets' először jött az NBA rájátszás. A játék a repülés, „New Jersey” elvesztette az első fordulóban a „Hetven Sixers”. A következő két, „a Nets' csoportban végzett az utolsó helyen a szétválás, nem fogja be a rájátszásba. [14]

1980-1985: Az idő nagy kilátások

Darryl Dawkins volt a fő pivot „háló”, és volt az egyik legrosszabb teljesítményt a személyes megfigyelések nyert a bajnokságban.

Évad 1982-1983 volt a legsikeresebb év a „háló” a csatlakozásuk idején az NBA. A holtszezon, a csapat csatlakozott a központi Darryl Dawkins. jött a csapat „Philadelphia Sixers hetven”. „Csokoládé Thunder” (Dawkins beceneve) hozta a csapat formájában 12 pontot egy játék. Azt is meg a bajnoki rekordot a szezonban kapott 379 hibát. A vezetők a csapat elkezdett Buck Williams és Albert King. egyre közel 17 pontot egy játék. „Nets” magabiztosan végzett az alapszakaszban, a győztes közel 60% -át a mérkőzést. De röviddel a játék rájátszásba Larry Brown lemondott, elfogadva az ajánlat lesz a University of Kansas vezetőedző a kosárlabda csapat. „New Jersey” nem találta a játék után coaching pótlások, így a baleset az első körben a rájátszásba az egységek fő riválisa „New York Knicks” [4].

„Nets” elkészült az első fele az új szezonban a pontszám 20 győzelem és 20 vereség. Miután az All-Star Game. amelyen részt vett a játékos, „Nets” Otis Birdsong. a csapat kezdett mutatni következetes eredményeket, és kész a szezon teljesítménye 45 győzelem és 37 vereség. „New Jersey” nyerte az első playoff-sorozat az NBA, legyőzve a címvédő Egyesület - Philadelphia Sixers hetven. Ezt követően jelentős esemény követte a vereség a „Milwaukee Bucks” egy sor hat mérkőzést [4] [17].

A szezonban 1984-1985, a csapat sok játékos kergeti a kár, hogy ennek ellenére „Nets” tudtak nyerni 42 játékok és fejlett, hogy a rájátszásba, ahol voltak elismerte, „Detroit Pistons” az első fordulóban a pontszám 0-3. [18] Az elkövetkező nyolc évszak New Jersey nem kap az eredmény - 42 győzelem az alapszakaszban. [19]

1986-1989: A sérülések és elváltozások

Az off-szezon "New Jersey" aláírt Orland Woolridge [en] és megszövegezése Dwayne Washingtonban. Dawkins fogadott több, mint a fele a 1986-1987 szezon miatt ismételt vissza sérülések, védő Ottis Bordsong töltött csak hét alapszakaszban játékok (sípcsont sérülés) és Dwayne Washington mutatott alacsony szintű a játék az újonc szezonban. [20] „Nets” fejezte be a szezont a pontszám 24 győzelem, 58 vereség, ez volt a legrosszabb eredmény 1980 óta [20].

Guide "Nets" cserélt Darryl Dawkins John Bagley [en] és Keith Lee. ez történt főleg azért, mert az a tendencia, központosító sérülést. A tervezet szerint a 3. számú, Dennis Hopson választották - lövés őr, ami volt, hogy erősítse a hátsó sorban „Nets”. Később, ugyanazon a tervezetet, ő volt a kiválasztott Scottie Pippen. Reggie Miller és Kevin Johnson. Club of New Jersey ismét nem elkerülni a sok sérülés során az alapszakaszban - Bagley, Lee és a tartalék Tony Brown [en] nem tudott segíteni a csapatot a szezon 1987-1988. [20] Miután az első tizenöt játékok elutasította vezetőedző Dave UOL. A csapat megváltoztatta három edző a szezon során, és fejezte be az utolsó előtti helyen, ez volt a legrosszabb eredmény a „háló” csatlakozás óta az NBA [19] [22].

Hopson nem volt képes megfelelni az elvárásoknak a szervezet. [23] valamint a kiválasztott az első körben Chris Morris (1988) és a Liszt Blalock (1989). Évad 1989-1990 „Nets” kész aránnyal győzelmek-vereségek 17-65, ami szintén abban az időben volt a legrosszabb eredmény a csapat [19] a történelemben.

A tag a kosárlabda Hírességek Csarnokába Drazen Petrovic töltött három szezont a „New Jersey”, mielőtt meghalt egy autóbalesetben. A harmadik szám már véglegesen kijelölt „Nets”.

Leverése után az első szakasz, a”Nets otthonában megnyeri a következő két játékot, és elvesztette a negyedik találkozó az úton. Ő játssza az egyik legemlékezetesebb játék történetében az NBA rájátszás számának öt mérkőzés előtt a teltházas tömeg a New Jersey-ben. „Nets” Kilenc pont öt perc maradt a sorrendben, de a sípot lefordítani a játék a hosszabbításban, Reggie Miller szerzett három mutató lövés 10,69 méter (35 láb). Miután Miller másodszor fordult a játék a túlórát, kalapács dunk, „Nets” előhúzott egy győzelem a pontszám 120: 109. Ez - az egyetlen játék az NBA történetében, amikor minden negyedévben (az első negyedévben, az első felében, a harmadik negyedévben, a második felében, az első túlóra) véget ért minden téren.

A Keleti főcsoport elődöntőjében, legyőzték „Charlotte Hornets” négy játék egy, a támadást az első cím a Keleti Konferencia, az ütközést Boston. Ez a sorozat emlékezett Kidd megemelve a bal szeme zárva a játékos dob egy labdát, egy ingyenes játék, akkor maradt egy varrat 32. Miután megnyerte az első játék ellen Boston, „Nets” elveszett két játék otthon. A harmadik játék, New Jersey volt, megelőzve a 21 pontot, mielőtt a végső határidő, de egy csodálatos visszatérése a játék adta „a Celtics' győzelem a pontszám 94-90, és vitték egy sor 2 - 1. A negyedik játék, játszott a Memorial Day este Bostonban „Nets” az élen a legtöbb mérkőzés, de ismét „Celtics” megtalálta a módját, hogy szinten a játék, amikor a fennmaradó percig. Azonban ebben a játékban, New Jersey játszott elég a mérkőzés végén nyerni: Harris szerzett két szabad dob 6,6 másodperccel a vége előtt a negyedév, de amikor Paul Pierce hiányzott kétszer a büntetést, hogy lett kiegyenlített a mérkőzés 1 másodperc a negyedév végét, a sorozat egyenlő volt kettesével. Az ötödik játék, „Nets” gyorsan ment 20 1 elején a negyedik negyedévben, hogy könnyedén verte 103: 92, és a történet egy sor három kettő. A hatodik játékban a New Jersey elmaradt tíz pontot, mielőtt a nagy szünet, de gyülekeztek a második felében, hogy a vezető. A három mutató lövéssel Van Horn átviteli Kidd 50 másodperccel a vége előtt a mérkőzés meg az első cím a Keleti Konferencia „háló” a pontszám 4-2.

Azonban a „háló” felszökött egy szünet a szezon elején, és ismét megnyerte az Atlanti-osztály és söpört riválisa City „Knicks” az első fordulóban. Azonban a fejlődés leállt az elődöntőben a Keleti Konferencia NBA potenciális „Detroit Pistons” bajnok. Miután a csapat megosztott első négy játék, minden megnyert egy nagy vereség otthon „Nets” volt az ötödik játék Detroitban a harmadik túlóra, csak hogy vereséget szenved a hatodik játékban New Jersey-ben. „Pistons” nyerte meg a hetedik játékban a vereséget, és átvette a sorozat négy játék három. Jason Kidd, aki játszott egy sérült térd és szükség sebészi után a szezon, szerzett egyetlen pontot sem a hetedik játékban.

Ők használják a fennmaradó rész a középszintű kivétel megújítani a szerződést Clifford Robinson két évig válaszul távozását Brian Scalabrini. Szintén keresett beugró Kidd és azok aktívak abban, hogy a figyelmet a szabad ügynökök, mint Keyon Dooling. aláírása előtt a végén Jeff McInnis. McInnis nem vált meghatározó tényező „a Nets' szezonban sérülés miatt, és végül forgalmazott.

Csillagok pont őr Deron Williams

„Brooklyn Nets” játszott az első fordulóban a rájátszás ellen „Chicago Bulls”. „Nets” nyert 1 mérkőzés, és elvesztette 2 játékok egy sorban. A 4. mérkőzés voltak 14 pont a 4. negyedévben 3 perc és 16 másodperc vége előtt, de végül elvesztette a mérkőzést a 3. túlórák [61]. „Brooklyn Nets” nyerte meg a következő 2 mérkőzés, de elvesztette a hetedik játékban Brooklynban. A szezon végén jelentették be, hogy P. J. Carlesimo nem lesz a vezetőedző, „Nets” [62].