2018 A különbség PhoneGap és Cordoba, és mi kell beállítani android

Androidok .help orosz Android-közösség.

A kérdésem a következő: Melyiket telepíteni és hogyan kell csinálni Ubuntu, akkor Eclipse vagy NetBeans.

Top 5 Respuesta

Ha azt szeretnénk, hogy alapvetően kezdeni alkalmazás fejlesztés, azt javasoljuk, hogy a PhoneGap:







5. lépés a környezeti változók

6. lépés Hozzon létre egy alap projekt

7. lépés Projekt importálása az Eclipse,

Fájl-> Új-> Androiddal> Android Project Meglévő kód Tallózás ahova a projekt, és válassza ki

Most kezdődik, hogy dolgozzon.

Emlékeztető: Etosposob csinálni v2.8.1 a PhoneGap. Különböző változatai (különösen 3 *) más lesz (nodejs)







Azt havn't integrált Cordova / PhoneGap én IDE. Létrehoztam egy alkalmazás parancssori felületet. A NetBeans projekt hoztam létre HTML5 és a kapcsolódó katalógus / WWW gyökere az alkalmazás ehhez a projekthez. Már programozás esetén NetBeans és az építési és elindítása alkalmazások parancssori felületet. Ez minden.

Annak érdekében, hogy bizonyos kódkiegészítés, írtam egy első osztályú (elöl), amely magában foglalja az PhoneGap kódot. Egyszerűen átruházza hívások PhoneGap API. Ez különösen jó esliPhoneGap API változások, hiszen csak befolyásolja a kódomat ebben az osztályban homlokzata.

Az utolsó dolog, amit szeretnék megosztani. Megtanultam chtopostroit és indítsa el a folyamatot a parancssori felület meglehetősen lassan. Művészet Cordoba készít Android, majd futtassa az Android az Eclipse, / ADT yavlyaetsyanamnogo gyorsabb.

OK, nagyon egyszerűen fogalmazva:

-Eredeti PhoneGap projekt által kifejlesztett önkéntesek

Apache Cordova -version a PhoneGap, amely ugyanazokat a funkciókat az eredeti dokumentáció és PhoneGap, hanem beépítik a NetBeans 7.4.

Legutóbbi kérdések




Kapcsolódó cikkek