10 Beauty szabályzat Darja Spiridonova, gyakorolni

Tippek műsorvezető Darja Spiridonova -pomogut nézel Szilveszter.

1. Ne felhajtás és tölteni az utolsó nap az évben. Reggel indul egy pohár pezsgőt. Este megy a színházba vagy koncertre.







2. elkészítése képzési Elkezdek egy testradír Frissítő, Sensai, a legfinomabb szemek. Ezután nanoshu kedvenc krém Nutrix Royal, Lancôme. Használja kézkrém az azonos sorban. És meg kell szüntetni érdesség könyök, kezdetben alkalmazott rájuk egy fél citrom, majd nedves a La Mer krémet.

3. Emlékezz szaktanácsadást. Például Natasha Mózes, manikűrös Jacques Dessange, megtanított, hogyan kell felvenni a körömlakk a bőr tónusát. Ha ez világos, hűvös szín a köröm is jól néz ki. Ezzel szemben a cserzett bőr a kezet meleg ruha rózsaszín körömlakkot árnyékban. Larissa származó „Sakura” kabin azt javasolta, hogy a beszívott indiai „Om” a fájdalom csökkentésére epilálás közben.

MEGLEPETÉS 4. Az új év, akkor megengedheti magának mindent: műszempillák, fényes rúzs vagy fényes árnyék. Például, szeretem a lila-acél 5 Couleurs, Dior. Idővel ezek árnyalatai a szemhéjon egyre intenzívebb. Hogy rögzítse a smink, arc termálvíz öntözött. Mellesleg, a nedves szempillafesték esik egyenletesen. Jobb Hiszem Définicils, Lancôme. Ajakbalzsam elég festék Színezett ajak kondicionáló, MAC.







5. kísérlet frizura. Ezen én ihlette a munkát a program „Dancing with the Stars” a „Oroszország” csatorna. Én általában rendezett haját. De egy napon volt győződve arról, hogy oszlassa fel őket. Különösen meggyőző bizonyult Maxim Galkin, aki azt mondta: „Mit mindig, mint a régi nagymama, menj” A laza haj rakjuk bazsarózsa virág. És éreztem, fiatal és léha. Ezen túlmenően, az illata málna szál után maszkok Chroma Reflect, Kérastase.

6. Válassza FLAVOR Van egy különleges parfüm, de nem fogom hívni őket. Hadd mondjam el, hogy soha nem nanoshu parfüm előtt elhagyja a házat, vagy az ülés előtt a vendégek. Végtére is, az íz időre van szüksége, hogy nyissa ki, és vált igazán az enyém. Ezért azt használni, mielőtt elkezdi make-up. Ugyanakkor inspiráló illatát.

7. Ha sok vizet kell inni lefekvés előtt inni a lehető legnagyobb mennyiségű víz reggel másnaposság nem lesz - zseniálisan egyszerű jótanács én kémikus apja. Ő egyébként, akadémikus. Szóval lehet hinni neki. És a párt, ha meleg van, meg kell inni vizet gáz lehűl jobb és nem teszi lehetővé fedezi a verejték.

8. szívesen próbálja kezelni étel a szeretet és tisztelet, és nem sokat eszik. Aztán vissza csak nem fog működni.

10. kap bókokat, amikor 17 éves volt, a zeneszerző azt mondta: „Van egy ritka vonal az ajkak, amelyek, mint azt már megkötött az egész geometria egy mosoly.” Ez egy idézet a Nabokov és szép bók, amit emlékezni sokáig.

Fotó: Olga Ryabtsova; Alain Polosuhina; Nikolai Gulakov