Az Igazgatóság a CHL jóváhagyta elfogadása egy új formátumú hírek túlóra Continental Hockey

Az Igazgatóság a CHL jóváhagyta elfogadása az új formátum túlóra

Department of bírói CHL magyarázta a sajátosságait túlóra az új formátum (teljes szöveg pontosítása)

Ha ezek után három periódusban húsz perccel a rendes játékidő rögzített egy döntetlen játék, ez van rendelve egy további öt percig tartó (OT), vagy az első gól; csapat, dobja a korongot első lesz a győztes. Túlóra tartott az ereje három mezőnyjátékos és egy kapus minden csapat.

Befejezését követően rendszeresen időt a játék meg a stopper megjelenítési idő 05:00 perc, túlóra után kezdődik egy kétperces szünetet. A szünetben a játékosok maradnak a padok.

Kapusok kell menni a padok ebben az időszakban a többi, de bírságolták a játékosok kell maradnia a büntetőpadra. Ha egy büntetett játékos jön ki a tizenhatos, azt haladéktalanul vissza kell szolgáltatni a bíró, a további büntetés kisül, ha nem megsérti a többi szabályt. A csapatok nem hagyjuk az öltözőben ez idő alatt.

Ha a fő játék véget ér időben 5-3, a csapat is túlóra 5 3. Ha a szám 5 vagy május 5-4, az elkövetkező leállás száma száma beállítjuk 3-4 vagy 3-3, a a körülményektől függően.

Ha a legtöbb időt a játék véget ér, amikor a 4-4, a csapat kezd túlóra 3 3.

Ha az alap időt végeredménye 3 3 parancsok indításához túlóra 3 által 3. Miután száma száma eléri a 4 4, 5, 4 vagy 5 5, míg a következő megálló számát count értékét 3 3 vagy 4 3 a körülményektől függően.

Abban nincs idő a mérkőzés a csapat nem lehet kevesebb, mint három mezőnyjátékos a jégen. A csapat kiadja a negyedik vagy ötödik játékos a jégen, ha az ellentétes csapat szenved büntetést.

Ha egy csapat szankcionált túlóra csapatok játszanak 4. 3. Ha mindkét csapat kap egy kis finom ugyanebben játékmegszakításban (nincs más aktív bírság), a csapat továbbra is játszani 3 3.

A túlóra, ha egy csapat megsérti a szabályokat oly módon, hogy az ellenfél kapja az előnye, hogy a két játékos, a csapat, az elkövető három mezőnyjátékos és a vétlen csapat fogják engedni, hogy engedje öt mezőnyjátékos.

Az első játékmegszakításnál után időtartamának előnyöket a két játékos lesz a vége, a csapatok számát visszatér a 4-3 vagy 3 * 3, a körülményektől függően.

KHL főbírája Alexei Anisimov:

- Minden modern jég mozog a formátum a „három a három” a túlórát, akkor az alapszakaszban. Mi lépést tartani a korral, azt akarjuk, hogy megfeleljen a modern trendeket, bizonyos értelemben, nem akarjuk kihagyni ezt a pillanatot. Az átállás az új formátum túlóra végzett, hogy javítsa a szórakozás és illeszkedik a dinamika, és ennek eredményeként - vonzza az új rajongók. Amikor játszik „három a három” nagy helyet egy nagy telek lehetővé teszi a játékosoknak, hogy nagyon mutatnak tudásukat.

Ezért döntöttek úgy, hogy az átmenet most, ahelyett, miután a szezon végén? Beleértve a javára a nemzeti csapatban. Minden nemzetközi versenyeken, a csapatok játszanak túlórákat formátumú 3. 3. Továbbá, ezek a változások már régóta mondja tagja a KHL Igazgatóság sok vezérigazgatók. Minden támogatja ezt a formátumot. Úgy döntöttünk, hogy bemutassuk, hogy ebben a szakaszban. Most az a fontos, hogy minden edző, a játékosok ismerik a szabályokat a hosszabbítás, a kényszerítő bírságot, ha a játék 3 3 formátumban.