Fuss Moszkva 2018

Fuss Moszkva 2012

Organizatory biztosított mindent.
Távolság változtatásával nehézség: aki nem érzi az erőt, hogy felszámolja a maximum 10 km-re, tudott futni 5., 7. és 3. is engedheti meg magának ilyen. A legfontosabb dolog -, hogy akarja.

Törődve a résztvevők, hang szervezet, kellemes útvonalon.
Ez a szórakoztató és elválasztása a verseny után: egy csoport „kaszt” kezet nyertesek a célvonalon, majd énekelni mindenki számára.

„Általában, ha a képzési hetente kétszer hat hónapig, akkor készítsen egy maraton”

- reagál a kérdésemre, hogy ez nehéz futni a „top ten”, az online-edző Szergej Korneev.

„A srácok, hogy megkezdte a rendszeres testmozgást májusban távolság Run Moszkva nem lesz nehéz, hogy bárki - folytatja. - És a gyerekek futottak ki a 40 perc vagy kevesebb mint 4 perc kilométerenként. És ez egyébként a második kirakó! És a lányok is, minden 50 perc alatt valahol futott. " Referenciaként átlagos áthaladási idő távolság Run Moszkva volt 54 perc.

„Már csak három nyertes: azok, akik vele versenyezni, aki keresztezi a célvonalat az első, és az egyetlen, aki fut a távolság a végén” - mint a sportolók beszélnek. A RunMoscow voltak a győztesek minden fajta, de az is, hogy a valódi, és kapott díjakat: egy csekket 30.000 rubelt az első helyen, a 20 és 10 ezer - az „ezüst” és a „bronz”. A férfi verseny trió a győztesek összesen Rinas Akhmadeev, Farnosov Andrei és Denis Vasziljev. A nők - Nagyezsda Trilinskaya Natalia Popkov és Oksana Belyakova.

Különdíj játszott az előzenekar a fő futam: tesztelés futócipő Nike LunarGlide + 4, szükséges volt, hogy futni maximális távolság 30 másodperc alatt. A győztes sikerült legyőzni, mint 219 méter - és mielőtt az olimpiai csapat! És foglalta össze az eredményeket a misszió Run This Town, Nike bejelentette, hogy néhány hónappal korábban RunMoscow. A legtöbb képzés kilométert jelent meg a „kilométer-számláló” Denis és Anne Kokoreva Trofimyuk - 360 és 145, ill. Személyes «a legjobb» benyomás - fiúk futott 10 km-re a kályha öltöny (vele, úgy tűnik, szorgalmazzák, hogy mindenki szálljon le). Elkapták a díjat a legeredetibb jelmezt és egyenesen taps néző.