Az első lépés albiselesty - orosz labdarúgó-

Az első lépés albiselesty

Megkezdése előtt a FIFA World Cup Diego Maradona megígérte, hogy futtatni meztelenül utcáin Buenos Aires esetében az argentin válogatott bajnokságot. Az első lépés, hogy ennek az őrületnek készül! «Rusfootball.info» meséli a nyitó mérkőzés „albiselesty” Dél-Afrikában és a csapat megérdemelt győzelmet Maradona.

A mérkőzés előtt, a táborban a válogatott nigériai kevés optimizmust. Az ő mai ellenfél - Argentína -, hogy vegye fel az egyik legerősebb csapat az elmúlt években. Szinte senki sem igazán várható, hogy nyerni ezt a játékot.

Argentína - Nigéria 1: 0

Argentína: Romero, Demichelis, Heinze, Samuel, Di Maria (Burdisso, 85), Veron (Maxi 73), Mascherano, Jonas, Higuain (Milito, 80), Messi, Tevez

Figyelmeztetések: Jonas - Aruna

Az viszont, Maradona is volt egy kis izgalom a mérkőzés előtt, mert Nigéria látható jelentős versenytársa Argentína a csoportban. Egy őrült sorban a támadás, Diego Armando tett fogadást a támadás és a korai gól. Rate játszott.

Az első perctől, Nigéria volt az erős tapadás a Messi és a társaság, és alig osztályokon Lagerbäck gondolkodtunk a támadást. A trió Messi - Tevez - Higuain egyszerűen eltört egy afrikai csapat.

Már a harmadik percben, Messi Higuain kapura, de hiányzik neki néhány méterre a kapun! Lionel azonnal sztrájkok a büntetőterületen kívül - beöntés húz legnehezebb labda alól a kapufáról.

Mi lesz, úgy lesz. Az ötödik percben tapasztalt Veron szolgált a szélről, hogy a központ a büntetést, és Heinze erős kalapálni a labdát a hálóba - 1: 0! Teljesen természetes és megérdemelt gól.

Míg a „albiselesty” szétzúzza az ellenfél, Lars Lagerbäck elgondolkodva szélén állt. Először Tevez, Messi majd, és hamarosan - és Higuain volt száz százalékos pont, ami nem sikerült végrehajtani ...

És mi a helyzet Nigériában? „Zöld” teremtett néhány veszélyes pillanatok, de hívni őket „segíti” a nyelv nem kapcsol. Így a csapat, és elment a szünet.
A statisztikák önmagukért beszélnek: 12 megtekintve: Argentína (5 a cél) és 4 Nigéria, míg Romero egyszer sem komolyan, és nem jöhet számításba.

Ez azonban nem befolyásolja a játékot. Messi és a cég továbbra is szívósan tartotta a labdát, nem ad az ellenfél nincs esélye. A 65. percben Lionel szinte gurul a labdát a cél - a „gömb” tartják hüvelyk a bárban, és hamarosan ő hozza a labdát a tányéron Higuain - a kapus játszott túl dicséretet.

Pihentető, argentinok kimaradt egy ellentámadást. Odemwingie futott, és adott egy menetben Taiwo, aki elszalasztotta a lehetőséget, hogy nyerjen. És ez még csak a kezdet! Az függöny mérkőzés Nigéria egyenlíthetett játék - ezek a „swing”, a győztes lehet kijutni senkit.

Tíz perccel a vége előtt a játék Messi stenochku a Milito, és eléri a sarokban - kapus megmenti. Válaszul a támadás Uche felszabadítással nem használja száz százalékos pillanatban, hiányzik a központtól, a büntetést.

Támadást támadás után, és arra kényszerült, hogy megvédje osztályokon Maradona! Kaland megvastagodott át a stadion, de mi már várta a helyi szurkolók, nem történt meg. Argentína nehéz mérkőzés nyert minimális győzelmet. És Nigéria, annak ellenére, hogy a veszteség, mutatott egy nagyon tisztességes labdarúgó a végén elleni mérkőzésen egy osztály ellenfél. Azonban ez a csapat még csak most jön.