8 ok, hogy egy nő - nos

Tetszik, hogy egy nő? Ha a válasz igen (éljen!), Akkor biztosan élvezni olvasod ezt a cikket!

8 ok, hogy egy nő - nos

Előfordult már, gondoltam az előnyöket, amelyeket Ön nő? Mit lehetne még csak azért, mert egy nő, nem egy ember? Szerencsére az Ön számára, írtam egy cikket, amely újra meg arról, hogy nőnek lenni - csak tökéletes!

1. születendő gyermekre

Sok nő nem tartja előnyt jelent, azonban a többség közelednek a véleményen van, hogy a terhesség - a legjobb időt az életüket. Úgy érzed, hogy benned születik egy kis életet, és biztos vagyok benne, hogy nem szavakkal leírni az érzések és érzelmek, amikor először érzem rugdossa a baba.

2. Az ajándék egy életre

A fentiek alapján, miután megtapasztalta a súlyosságát a szülés folyamán, akkor megkapja a legértékesebb ajándék, és megéri!

Haj, hosszú haj. Ami a haj, a nők szerencsés! Van olyan változatos frizurák és mindazt, amit tehetünk a haja. Mi lehet viselni hosszú haj vagy rövid, egyenes vagy göndör, fésületlen, és festeni bármilyen színben. Akkor növekszik a természetes hajat, vagy festeni őket, tudjuk viselni parókák és mindig változhatnak!

make-up opciók csak végtelen! Tudod, hogy egy természetes smink, vagy adjunk hozzá egy kevés színes elemek este. Divat átalakítása változik minden szezonban, és ő soha nem, nem fog unatkozni. Vannak azonban már a férfiak, akik a smink, de nem mindenki tudja beismerni, mi is nem kell zavarba.

Ami a ruhákat, a lányok ruhát, mint egy brutális és nőies, van egy hatalmas különféle stílusok. Annyi női ruházat: kabátok, ingek, nadrágok, pulóverek és a lista végtelen. Néha még venni a ruhákat a fiatalok.

Emellett ruhák vannak egy hatalmas különféle női cipő. magas sarkú cipő és a kis, csizma és bakancsok, szandálok és cipők, szandálok nyitott vagy zárt. A fiúk is, hogy köze kicsit.

7. kiegészítők

Hogy lehet viselni semmilyen ruhát? Kiegészítők! Attól függően, hogy a ruha, akkor lehet díszíteni annak tartozékait. Csakúgy, mint a ruházat, cipő, van egy hatalmas különféle. kalapok, ékszerek, órák, pénztárcák, és ha nem tud dönteni, akkor vegye az egészet egyszerre. By the way, ebben a szezonban divatos kiegészítők a lágy szövetek.

8. Női első

Végül, de nem utolsósorban, valaha hallotta ezt a kifejezést: „Hölgyeim első”? Jó, hogy lány, és úgy érzi tartják be maradéktalanul. Ezzel a mottóval lehet használni a férfiak szinte bármilyen helyzetben. A végén, ez a közös udvariasság.

Remélem, ezek a 8 ok, hogy tetszik, van egy végtelen számú ilyen érveket. Van több hasznot, csak azért, mert nők vagyunk, azonban ezek a 8 ok - a kedvencem. Szeretem, hogy egy lány! És te?

Kapcsolódó cikkek