8. divatos színek őszi smink - smink - szól smink online Ile de Beauté

Benne vagyok a trend: kiépítés Ombres Cinq Lumieres, Yves Saint Laurent volt, hogy használja azt aktívan, amíg a nővére nem tisztították meg, a „kék nyíl” is, mint, nem olyan fényes, és több spokotsnogo sötét tónus, ahogy minőség „Sephora” nagyon sokat; Szemfesték Pure Color szemhéjárnyaló Single, Estee Lauder- is, jó minőségű, a redők a század nem süllyedt, „lila” ez árnyékot tűnik, jobb, hogy az indián nyár;






az ősszel, „ón” érvényesül a szemembe smink és az ajkak tej csokoládé mufe

Azt a világos szempillák)

Nem tudom. Plum és csokoládé ajkak öregedés nekem legalább 10 év, tehát ez nem az enyém. Világos árnyalatú I társítani, amit bármilyen évszakban, nem csak az őszi, úgy, hogy a smaragdzöld, rózsaszín és lila csak félretesszük. Ón nekem, kivéve az ajkak, csak szeretem látni a színárnyalat az új kollekció rúzsok Dior. A kék nyilak - ez az én kerek mast HEV mert Lehetővé teszi, hogy a kék-szürke szeme világos és „húzza” kékek. Csak a kék, azt használja több diszkrét változata, nem a cikkben. Fényes kék szempillaspirál voltam együtt kék szemceruza és kék puhovichki tavaly ősszel és télen. Nem akarom megismételni, szeretnék egy újat.

Igen, provokatív lehetőségeket. Számomra talán elfogadható a „ón”, és a színes tintával, én igazság nem olyan fényes - szilva a Chanel. Minden mást én bőr tónusát és a szem - gyilkos A variáns, és a munka egy „csata” make-up nem fog menni, ha nem egy PR-menedzser, kreatív igazgató, vagy valaki más alkotó értelmiség. Azt hiszem, bordó, a szilva és a schokolad elfogadható a barna szemű szépségek, és a kék festék és nyilak - könnyű szemű szőke (barátnőm ebben a smink - Beauty).







ón szem. Minden más nekem.

Szeretem szinte mindent, és alkalmas néhány kivétellel: szilva rúzs - igen, csak meg akarta venni a árnyalatú rúzs Armani. Violet és smaragd árnyalat, szürke-barna és csokoládé rúzs viselnek rendszeresen gyakran csak nem szeretem a kék nyilak és a ragyogó kék szempillaspirál, mert van ilyen festékkel 2 évvel ezelőtt, az iroda fele, festett pillák

Színes szempillaspirál enyém. De a lila szín az ajkakon egy kicsit féltem)

és tetszett! én zöld szeme öltöny és a bordó és lila, de ahelyett, smaragd jobb khaki vagy olívaolajjal. Csak nem viselnek kék - nem az enyém. ón, amely Taupo, boldog minden nap, és a többi - a hangulat, akkor is működik, ha nem túlzásba vinni. Voltam a trend)))

smink Haider Ackermann - szörnyű. hordó

Van egy árnyék, az árnyékban, amelyet a termelő az úgynevezett ón, nyoma sem volt a barna nem őket, szürke-lila (nem mentem) színes „szilva” én is a saját egy kicsit másképp elképzelni, mint a vörös szilva, mint a fotó, soha nem találkoztam, ők inkább lila) nekem)
Csokoládé fondant - rendezte. zöld árnyalatú gyakran gondolkodás nélkül a divat. Azt hiszem, a ragyogó kék nyilak az ősszel, de úgy tűnt, hogy nekem jobban megfelel a nyáron.

Rúzs akart vásárolni egy csokoládé




Kapcsolódó cikkek