5 véleménye a MRI szakértő Moszkva, Dorogomilovo, Kutuzovsky Prospect, 21, p

Elküldött ide a térdízület felmérés sérülésének gyanúja esetén a meniszkusz. Ultrahang megmutatta semmit, az utolsó remény volt olvasni. A felmérés volt kevesebb, mint fél óra, és két órával később én tartottam az eredmények a képeket, az orvosom azt mondta, hogy a meniszkusz minden rendben! Sok köszönhetően az emberek, akik a szakértők, ha nem érted volna annyi időt és pénzt költött további szaladgált az orvosok! És egyszer csak kiderült, megnyugodtam azonnal!







MRI elég a szükséges eljárásokat, anélkül, hogy lehetetlen pontosan meghatározni a diagnózist sok esetben. Számomra ő szükség ebben az évben, amikor elment egy teljes orvosi vizsgálat és ott volt a gyanú, jóindulatú mell. eljárás hátránya, hogy az eszköz, amely megy tesztelni, nagyon hangos zaj. A klinikán a szakértők adnak a fülhallgatót, hogy megvédje tárgyalásra, álláspontom ez kényelmes. A beavatkozás után kerül átadásra a felmérés eredményeit, orvosi igazolás, és ez lehetséges. további ›







Meglátogatott a klinikán vizsgálat „proskaniroavali” agyi óta fejfájásra panaszkodott. Itt az orvos küldött, azt mondta, hogy az én migrén minden esetben ellenőrizni kell. A képek kiderült, hogy nem igazán jó, de azt mondani, hogy én megkönnyebbültem, nem is beszélve. Most legalább tudom, hogy az én fejemben nem tumor, ami okozhat migrén.

Meglátogatott a klinikán vizsgálat „beolvasott” az agyban, mivel fejfájásra panaszkodott. Itt az orvos küldött, azt mondta, hogy az én migrén minden esetben ellenőrizni kell. A képek kiderült, hogy nem igazán jó, de azt mondani, hogy én megkönnyebbültem, nem is beszélve. Most legalább tudom, hogy az én fejemben nem tumor, ami okozhat migrén.




Kapcsolódó cikkek