5. fejezet Clarabel kincs

Treasure Clarabel

És miért vagyok a felnőtt forma nem annyira hajlandó állományban ez nagyon Solari - ki tudja, mi a magyarázat? Odamentem a hely az én érettségi. Nem nevű helyen Solara hivatalosan, hogy nem ez a városi település, utunk feküdt a szélén, egy domb mentén szőlőültetvények a szelíd felvidéken. Ez volt a módja annak, hogy az igazi Solara,







Megfigyelések az enyém volt azonban múló, mert a sikoltozó és jajgatás rohant gazda, aki szerint a leírás, csak akkor lehet Amalia, és nem más, mint ez: rövid lábú, erős, meghatározhatatlan korú - pontosan szerint Paola - húsz nyolcvan éves. Face sütött, mint egy gesztenye. Határtalan öröm, hogy arcát. A teljes készlet csodálat, öröm, csókok és ölelések és tapintatlan kérdések gurul, majd közvetlenül a bűnbánat: oh, mit csinálok! - száj majd lefedjük a kezét -, de még egyszer, kérdések özönét: emlékszem, mert Signorini Yambo és ez és ez, nos, bizonyára nem tudta elfelejteni, elismerte, gondolom, és Nicoletta mögöttem, azt hiszem, megrázta a fejét, és kétségbeesetten kancsalság de hiába.

Vortex zaj, nincs gondolat, nincs kikérdezés, gyorsan kirakott a csomagtér és kifizetni az ajtó a bal szélen, aki betette a sorrendben Paola számunkra és a gyerekek, és most is marad ott, kivéve persze, nem akarja tölteni az éjszakát nagy ház, fél signora késő nagyapám földet le, hogy a fele eltelt az én gyerekkori, ő állt általában ez lakat alatt, mint egy templom, de Amalia jön, ne felejtsd el, és minden port eltűntek, és a szoba szellőztetett és nem illata nedves vagy penész, és több, mint bármi van Amalie Ez nem, mert miért kell érinteni a másikon, mint tisztán egyházi neki.

Ünnepi termei az első emeleten az egyik házat, de ne zárják be, ők szolgáltak, mint egy raktár, az alma, paradicsom és egyéb kertészeti örömöket, és ezek a termékek érett és jól védett a hőt. Kíváncsian lépett a régi boltívek, belélegezte a fűszeres illata gyógynövények, gyümölcsök, gyógynövények, egy nagy asztal rakták érés füge, a legtöbb korai, nem tudtam ellenállni - tudomásul, hogy próbálja meg -, és dicsérte: a de fügefa mindig tiszta csoda - de Amelia sikoltozott, de ez a fügefa, nincs ugyanaz! Ők is egy fél tucat! És egy másik plodlivee fügefák velünk! Sajnáljuk, Amelia, én misspoke. Igen, majdnem elnézést, persze, hogy mennyi a gondolkodásunkat Signorini Yambo, sok gondolat a fejében ... Köszönöm, Amalia, ha igen, ha valóban olyan sokan voltak gondolatok a fejemben. Miért, az én problémám az, hogy minden gondolatomat elrepült, lobogott, nem búcsúzni, most az egy dolog, hogy a fügefa, fél tucat.

- És a szőlőt is? - Megkérdeztem, főleg, hogy hogyan vagyok aktív és pamyatliv.

- Ne felejtsük el, kedves papa - Nicoletta mondta, nyomja az autó mögött, amit ő jött - Solara itt úgy tűnik, hogy messze van, de van a ház mögött van egy út, amely a hegyi vezet közvetlenül a város, ez jó, de azt vágja le a lépcsőn, és emellett hamarosan ez lesz egyenes sík úton. Út a városba tart negyed óra, vissza, mivel az emelkedés a húsz perc, mindig azt mondta, hogy az anti-koleszterin - a legjobb eszköz. A kioszk adja újságok, ahol meg lehet vásárolni cigarettát, akkor kérheti, hogy menjen Amalia, ott volt látogatják reggel nyolc szinte minden nap szerint - saját ügyeit és tömegét. De azt leírják egy darab papírra, mit vesz egy újságot, és egy számot, majd, csak adja Amalia akarata, akkor az lesz, hogy minden nap, hogy készítsen a televíziós program az adott héten. A másik, hogy nem kell semmit? Biztos vagy benne? Lennék veled pobyla, de anyám azt mondta, hogy szükséges volt, hogy egyedül a régi dolgokat.







Nicoletta balra, Amalia megmutatta a hálószoba Paola (szaga levendula). Bővülő dolgokat hoztak, én változott a legkényelmesebb ruhát, ami sikerült megtalálni rasshlepannye cipő, ami körülbelül húsz, - most néztem Biryukov, - és fél óra állt az ablaknál, nézte a hegyek a másik oldalon, ahol nem volt egy sor Lang.

Hirtelen eszembe jutott, hogy ma reggel, felkészülnek arra, hogy hagyja, kiszolgáltatva a díjak és a nyüzsgés, nem volt szék. Elmentem a mosdóba - ideális hely elolvasni a cikket, és emellett lehet nézett az ablakon keresztül egy távoli szőlőben. És hirtelen azt hittem született, mondjuk, még a vágy, az ősi, ősi, hogy megünnepeljék a nagy szükség van a friss levegőn. Azt nyomta a papírt a zsebébe, és eltolta a kezét, nem érti, hogy véletlenül vagy a sorrendben természetes iránytű, egy ajtó a hátsó udvarban. Áthaladt a kert; úgy nézett ki, nagyon jól karbantartott. A gazdasági szárnya fa kerítések hallott kvohtane lihegve, nyögve. A túlsó végén a kerti úton kezdődött, felemeli a szőlőben.

Amalia tudom, mit mondjak, a levelek a szőlő még mindig túl kicsi, szőlő - mazsola. Mégis ez volt a szőlő, a kopott talp megálló észlelt kockás föld között kárpitokat a sávot, örvény sörte füvet. Valahogy ösztönösen Körülnéztem a kerület keresve őszibarack, de nem találták őket. Furcsa, szeretem néhány új levontuk, hogy a hornyok közötti - de csak akkor van szükség, hogy gyalog, mezítláb, kissé zamozolevsheyu láb, megszokásból egy nagyon fiatal korban - vannak őszibarack. Ezek a sárga őszibarack,

Amikor befejeztem a munkát, azon tűnődtem - törölje levelek, nyújtott, vitatott automatizmus - nem az enciklopédiában, olvastam el! De volt egy újság, téptem ki belőle az erre a célra televíziós (mint mindig Solara nincs TV nem volt).

Talpra állt, Ránéztem cal. Kiváló ulitkopodobnaya építészet. Még gőzölés. Borromini.

A nap végén így. Azt poslonyalsya telephelyén a baloldal, megvan az a helyiség, amely szerint minden jel szerint rendeljük az én unoka (hálószoba három ággyal, medve és triciklik, a falak). A hálószoba az asztalon volt néhány friss könyv, semmi különösen vonzó. A régi házrész, én nem beleavatkozni. Nyugodt. Obzhivaya-ka először a lakott része.

Volt vacsora a konyhában Amalia között régi láda. Asztalok és székek álltak ott, mivel az időben a szülei, és erős szaga fokhagyma a szalagok, lóg a gerendák. Nyúl leírhatatlan volt, nos, az egész salátát megérte az utazást. Azt telíti a kenyér alovatym saláta lé kerek kövek Olea. Öröm volt, de a felfedezés a boldogság, hanem elismerést. Ízlelőbimbók nem volt segítség számomra, igen, valóban, van tőlük, és nem várta. Ittam sok bort: rusztikus bor ezekben a régiókban jobb az összes francia borok össze.

Összebarátkoztam az összes teremtmény a házban: kopott régi Pippo, kiváló házőrző, biztosítsa Amalia, bár első pillantásra nem bizalmat - a régi, a görbe az egyik szem, és úgy tűnik, hogy amellett, hogy már mindent a fejéből . Emellett a kutya, három macska. Két koszos és rossz, hasonlóan a harmadik angortsy, fekete, gustoshersty, puha tapintású. Ez lehet kérni étel elég elegáns, megható lábam nadrág és vonzó pomurkivaya. Együtt érzek minden állat, elméletileg (én bemegy a társadalom ellen élveboncolásának?), De az ösztönös ragaszkodás ellenőrzés, egyikünk sem kap áramot. Imádtam a harmadik macska, és átadta neki a legjobb darabokat. Megkérdeztem Amalia, a nevét, a macska, és azt mondták, hogy a macskák nem hívja semmilyen módon, mert a macskák - nem keresztény, nem a kutyák. Megkérdeztem, nevezhetnénk a fekete macska Mato, azt mondta, hogy ez lehetséges, ha nem vagyok elégedett az normális „cica”, de Amelia volt olyan, hogy lehetett olvasni világosan: mindezen városi, sőt Signorini Yambo, a fej csótányok.

Apropó csótányok, az utca söpört raspevki rovarok, ők viszketett a kertben elég kitartóan, és mentem az udvarra meghallgatni őket. Felnéztem az égre, arra számítva, hogy már tudja. Mivel ugyanazt a konstelláció a mennyben, és bármilyen atlasz. Találtam a Göncölszekér, de megint - kitalálni a leírás. Ez költségek menni a faluba, hogy biztosítsa, hogy az enciklopédia mindig igaza van. Redi a interiorem hominem

Aludtam nyugtalanul. Ébredés kíséri erős fájdalom a szegycsont mögött. Az első dolog, azt hittem, a szívroham - tudja, hogy a szívinfarktus kezdődik éppen egy ilyen fájdalmat. Felkeltem, és gondolkodás nélkül felvette a csomag az orvostudomány, épül az út Paola. „Maalox®” kotorászott. „Maalox®” - gyomorhurut. Gyomorhurut támadás történik, ha evett valamit rosszul. Ettem megállapított, de túl sokat evett. De én megmondtam Paola, szükség van visszatartani magát. Amíg ott volt, ő engem őrzött, most meg kell tanulnunk, hogyan védd meg magad egyedül. By Amalia bátorítást várnak használhatatlan paraszti ételek filozófia túlságosan nem történik meg, mert az étel egyszerűen túl kicsi.

Még mindig tanulni és tanulni.

  • Part II Papír memória [172]
  • 6. fejezet New egészíti szótár Melzi