10-15 fok az utcán, hogy a gyermek cipő


Nem tudom eldönteni, hogy milyen cipőt van szükségünk. Napközben nagyon meleg 15, ígéretet 20. Este és reggel hűvös, öt (eddig). Mi demisezonku vásárolni, szigetelés vagy könnyű szigetelés nélkül, vagy mindkettő. Ha egy fűtőtest, hogy - szó szerint egy pár hétig. Szigetelés nélkül félni fagyasztható. Mik a gyerekek megy a tavasz?







Néz, mint a gyermek, és megy ott egy csomó az utcán. Ha séta egy nagy része a séta, akkor nincs fűtőtest vagy a cipők csak járkálni. 15 a fenti.
Fia már 1.10 ruha csizma szigetelés nélkül készült, velúr és vékony c / b harisnya. Itt fogjuk átadni melegebb cipő.

Amikor látom az utcán túl bebugyolálva gyerekek mindig emlékezni kifejezések anyák eltérő haza, hogy a gyermek ruha, mint saját maga, vagy egy csepp melegebb. Azt például itt most megyek csizma szőrme anyát a Street 5, 15 séta ősszel baechkoy, plemyashka a legfiatalabb, ő 7 jól megy, mint én. Kivéve, ha a gyermek egy kerekesszékes ül egy másik kérdés.







Mentem az egész telet az ősszel. csak akkor, ha a -10 és alatta viselt téli csizma. 5 szőrme kedves meghaltam volna.

még mindig nincs ilyen meleg, maximum öt, ruha még mindig téli csizma, csakúgy, mint 10 lépés a kerékpáros cipő, van egy csomó D, de ez mindig is fontos volt számomra, hogy a lába meleg # 33;

Időjárási körülbelül 10, rajta bőr cipő szigetelés nélkül a vékony vékony harisnya + zokni, bár a fia egy csomó tényleg nem megy. A láb hideg, de nem hiszem, hogy ez egy jel arra, hogy a hideg. Mi egy év és hét hónap.




Kapcsolódó cikkek