2 lány kedves srác, és ő nem tudja, hogy kit válasszon

segítségével válassza ki. mint az egyik, hogy 2,5 év. Ez nem lehet elérni.

de nekem úgy tűnik, hogy ha van, mint két vagy több, az azt jelenti, hogy senki sem fog tetszeni! legalábbis én azonnal voobzsche ilyen hideg. ez volt nekem. még beszélni róla .. (az igazság jó, persze), csak tiszteletlen, azt hiszem! Keress magadnak egy másik, aki beleszeret veled az igazi! voobsche.mozhesh és egyszerűen többre közöny. de semmi esetre nem utalnak arra, hogy milyen típusú választani én))) Jó szerencsét!

„Minél kevésbé szeretni egy nőt, annál inkább nravimya neki.”
A férfiak ugyanúgy, nem rendezi, majd futni, és ha marad, akkor a papucs férj. Szüksége van, hogy legyen ilyen?
Az all-marad veled, és nem kell mást tartani

és én próbáltam találni egy másik CE. és akkor még mindig sajnálom, hogy nem a választott ..

solecit # 9788;. 23.07.09 23:28 (Válasz: q5xnc5j21gey)

Egyetértek veled. Én is hasonló a helyzet, csak válassza ki a 2. sem tudja róla másik nem. ez olyan, mint élő férj, szerető, és eljön az a pont, amikor meg kell választani. és ez nem mindig könnyű, és évekig eltarthat. és mindezt azért, mert azt akarjuk, hogy talál egy jó dolog, de minden rendben volt, és lehetetlen, és lehetetlen, hogy összekapcsolják. itt és csinál, amit akar.

_Vikki. 23.07.09 22:42 (Válasz: btob2x39zppp)

Igen, köszönöm.
Azt is jó lenne megérteni.

btob2x39zppp. 23.07.09 21:24 (Válasz: _Vikki)

A palacsinta helyzet! Nos, nézd, te egy személy, nem ruhát. örökre emlékezni erre - hasznos.

_Vikki. 23.07.09 21:20 (Válasz: btob2x39zppp)

de ő, mint a választást * PAH-PAH-PAH * .. Csak elfelejteni, hogy nem így prosto..Emu idő kell ..
Köszönöm.

Tudod, hogyan kell segíteni neki, hogy a választás? Tegyük fel, hogy tiszteletben magad, és hogy a mérleg nem ért egyet. Sajnos, akkor hhoroshy férfival, de nem fogom választani köztem és egy másik lány.
Mellesleg, a kifejezés „hogyan kell segíteni neki, hogy a választás?” Valahogy nem fogás a „hogyan lehet róla, hogy a választás az volt, hogy én előnye?”
Lehet, hogy a fiú a természet a többnejűség, akkor ez lesz egész életében egy pár lány, mintha csak nem is két, hanem három vagy akár chetyre.budet szegény, meggyötört. és vele együtt.

Úgy gondoljuk, hogy minden szempontból a jogot, hogy suschestvovanie.A lányok nem mi választottunk mind cipőt a boltban. Mi nem hasonlítható össze az byvshimi.Nu megmondani mi is mindig tudja, mit hotim.Ne meg arról, hogy van-e valaki, és azt mondják, hogy soha nem választhatnak dvuh.V élet mindig vybirat.VSEGDA.Net én biztosan egyetértenek abban, hogy isklyucheniya.Vse függ re van szüksége, hogy nincs iszap

Miért van erre szükség, különösen azért, mert még mindig próbál vonzani. Dobd és minden üzleti, akkor is, ha nem fog fájni. Meg kell tudni az ő ér.

Ő cipő a piacon úgy dönt, hogy nem lehet meghatározni, látod? Küldtem volna ezt ki!

Kapcsolódó cikkek